Дієти
Вправи в розвантажувальні дні
17.03.2015 901 0 admin

Вправи в розвантажувальні дні

Фітнес

Вправи в розвантажувальні дні
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-v-rozvantazhuvaln-dn_731.jpeg-->Вправи в розвантажувальні дні
Широке розуміння слова «фітнес» полягає в загальної фізичної підготовленості організму. Для більшості - це певна оздоровча методика, спрямована на зниження ваги, яка включає і регулярні фізичні тренування, і правильно підібрану систему здорового харчування.
Розвантажувальні дні корисні і ефективні в боротьбі із зайвою вагою, але не варто забувати, що голодування є теж чималим стресом для організму, тому не варто навантажувати його інтенсивними тренуваннями, а достатньо виконувати прості гімнастичні вправи.
Розминка

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-v-rozvantazhuvaln-dn_522.gif-->Вправи в розвантажувальні дні


В якості розминки можна пострибати на скакалці, промарширувати на місці або просто зробити обертальні рухи кінцівками. В результаті відчувається рух крові і жар у тілі, яке готове виконувати нескладні вправи.
Нахили
Положення тіла: стоячи, ступні на ширині плечей. Стулити долоні в замок і підняти руки вгору. Починаємо виконувати по черзі нахили вправо-вліво, намагаючись, щоб стегна залишалися нерухомими. Виконати по 10 нахилів в кожну сторону.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-v-rozvantazhuvaln-dn_823.gif-->Вправи в розвантажувальні дні
Напівприсідання
Положення тіла як у попередньому. Руки розташувати на поясі. Починаємо присідати, згинаючи коліна на 90 градусів і фіксуючи кінцеві точки. Вправу потрібно виконувати повільно, для зручності можна вважати: 10 секунд присідаємо, 10 секунд встаємо. Виконати 15 присідань.
Повороти
Положення тіла - стоячи, руки притиснуті до боків, ступні разом. Починаємо розгортати плечі і голову, намагаючись подивитися назад, не відриваючи ніг від підлоги, стегна максимально нерухомі. Повороти виконувати в обидві сторони по 10 разів.
«Велосипед»
Лягаємо на спину, ноги піднімаємо і згинаємо в колінах. Починаємо крутити уявні педалі велосипеда. Ця вправа зазвичай приносить задоволення, і виконувати його можна - поки не набридне.
Махи ногами
Варіант 1. Лягаємо на килимку на правий бік, спираючись на зігнуту праву руку, ліва рука лежить на лівому стегні. Починаємо виконувати 10 махів ногою вгору. Потім перевертаємося на лівий бік і виконуємо аналогічно.
Варіант 2. Стаємо на коліна, впираємося на зігнуті в ліктях руки об підлогу і починаємо по черзі піднімати ноги назад вгору. Для кожної ноги виконати 10 махів.
Вправи для преса
1. Лягаємо на спину, голову відриваємо від підлоги і починаємо згинати-розгинати ноги в колінах, підтягуючи їх до живота. Руки під час вправи витягнуті уздовж тулуба і спокійно лежать на підлозі.
2. Вправа схоже з попереднім, тільки треба піднімати ноги не згинаючи, підтягуючи шкарпетки всередину.
Вправа для спини
Лягаємо на підлогу вниз животом і починаємо одночасно піднімати голову, руки і ноги вгору, щоб тіло вигиналося дугою.
Всі вправи досить прості, не вимагають спеціальної підготовки і цілком здатні замінити в розвантажувальні дні повноцінне тренування.
Автор: ДимСанич
Як зробити плоским живіт і тонку талію: вправи для схуднення Як зробити плоским живіт і тонку талію: вправи для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zrobiti-ploskim-zhivt-tonku-talyu-vpravi-dlya-shudnennya_641.jpeg--> Плоский живіт та тонка талія - без
Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_651.jpeg--> Виконуючи вправу, підйоми і
Вправи для рук: боремося з проблемними місцями Вправи для рук: боремося з проблемними місцями
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-ruk-boremosya-z-problemnimi-mscyami_661.jpeg-->
Вправи на фітболі: гімнастика для схуднення Вправи на фітболі: гімнастика для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-ftbol-gmnastika-dlya-shudnennya_501.jpeg-->
Вправи для м'язів спини в домашніх умовах Вправи для м'язів спини в домашніх умовах
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-myazv-spini-v-domashnh-umovah_771.jpeg-->
Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання
Існують деякі фактори, які призводять до зменшення зростання. Найважливіші з них - це недоїдання і убоге споживання білка. Звичайно, важливу роль має
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]