» » Як схуднути за допомогою степпера, відгуки
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 19:28)   
  •   0   
  •  207 

Як схуднути за допомогою степпера, відгуки
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-za-dopomogoyu-steppera-vdguki_241.jpeg-->Як схуднути за допомогою степпера, відгуки
Чудо-тренажер степпер відноситься до кардіотренажерам: це аналог сходових прольотів, адже займатися на степпере - 'це немов підніматися по сходах. Під час тренування відмінно підтягуються і стають сильними литкові м'язи і сідниці. Крім того, гарний степпер для схуднення і поліпшення загального стану організму.
Конструкція степпера досить проста: педалі з механізмом, закріплені на верстаті. Фізичне навантаження на степпере може бути нерегульованою або регулюватися (у більш дорогих моделях) за допомогою вбудованого комп'ютера, який відстежує пульс, ритм і частоту кроків.
Ті, хто вже придбав і використовував степпер для схуднення, відгуки залишають позитивні, але з обов'язковим застереженням: тренування повинні бути регулярними, тривати не менше 40 хвилин, ходьба активної, з незначними зниженнями темпу.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-za-dopomogoyu-steppera-vdguki_502.gif-->Як схуднути за допомогою степпера, відгуки


Результат стане очевидним вже через місяць наполегливих тренувань. Багато жінок радять для досягнення більшого результату в схудненні одягати термобілизна або обгорнути тіло плівкою під час тренувань - рясно потіючи, ви стрімко скидаєте кілограми.
Оскільки основне навантаження під час тренування на цьому диво-агрегат припадає на місця, де найбільше накопичується зайвий жир: сідниці, прес, ноги, то заняття на степпере для схуднення стають виключно ефективними.
Щоб тренування на степпере не набридли, потрібно включити улюблену ритмічну музику і крокувати.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-za-dopomogoyu-steppera-vdguki_583.gif-->Як схуднути за допомогою степпера, відгуки
Варіанти тренувань
1. Перші 5 хвилин - ходьба в спокійному темпі, руки зігнуті в ліктях і злегка притиснуті до тулуба. Наступні 5 хвилин навантаження і збільшити крокувати, дотримуючись середній темп. Хвилина спокійної ходьби і знову повторювати черговість навантажень не менше 3 разів. В кінці тренування 5 хвилин спокійного кроку.
2. Перші 5 хвилин спокійного кроку поєднувати вправи на степпере для схуднення з вправами для рук: кругові рухи, махи, ривки. Наступні 20 хвилин ходьба стає більш інтенсивною, плюс додаються вправи для рук з гантелями. Якщо степпер оснащений еспандером, то активно включати вправи з ним в середній частині тренування. Будь-яке заняття закінчується спокійною ходьбою протягом 5 хвилин.

Основні положення при заняттях на степпере


Основна дія надає степпер для схуднення ніг і, як наслідок ходьби, на спину, прес, сідниці і пр. Починаючи тренування потрібно правильно розташуватися на тренажері:
- встати прямо і злегка нахилитися вперед;

- ноги не повинні бути зведені в колінах;

- спина трохи прогнути;

- ступні повністю розташовані на педалях, інакше йде надмірне навантаження на суглоби;

- якщо степпер оснащений поручнями, не перекладати на них весь вагу, а злегка дотримуватися.
Ніж універсальний степпер - у той час, коли ноги зайняті, інші частини тіла можуть виконувати різноманітні вправи, і в підсумку красивими вийдуть не тільки ноги, але і вся фігура.
Хоча в багатьох джерелах не зазначаються протипоказання до застосування степпера, але слід пам'ятати, що людям з дуже великою вагою або відхиленнями у функціонуванні організму краще приступати до інтенсивних тренувань тільки після консультації з лікарем-фахівцем.
Автор: ДимСанич
загрузка...
Написати Вконтакте