Дієти
Чим замінити біг взимку
17.03.2015 2156 0 admin

Чим замінити біг взимку

Фітнес

Чим замінити біг взимку
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chim-zamniti-bg-vzimku_391.jpeg-->Чим замінити біг взимку
З настанням серйозних холодів виконання багатьох вправ, які звичніше робити на відкритому просторі, стає неможливим. Наприклад, чим замінити біг взимку, якщо звичні доріжки в парку завіяні кучугурами, опади не припиняються, та й температура повітря не радує?

Лижі - альтернатива бігу


Найпоширеніша заміна кросу в зимовий час - це лижі. У той час, коли з-за кучугур неможливо вільно пересуватися, саме лижі стають ідеальним спортивним спорядженням для бігу на свіжому повітрі. Цей вид спорту є аналогом бігу по типів навантажень.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chim-zamniti-bg-vzimku_512.gif-->Чим замінити біг взимку


Також біг на лижах здатний відмінно тренувати м'язи стегон і гомілки, забезпечувати оптимальну навантаження організму, вводити в дію багато груп м'язів, підвищувати витривалість і активізувати серцеву та легеневу роботу. Крім того, біг на лижах приносить масу задоволення і проганяє негативний настрій.
Підводячи підсумок, можна виділити основні плюси лижного бігу:
- активне вдихання свіжого зимового повітря благотворно впливає на усі жизнетворние функції людського організму;

- інтенсивний рух на холоді відмінно загартовує організм і зміцнює імунітет;

- фігура набуває більш підтягнутий вигляд, м'язи зміцнюються, калорії спалюються;

- біг на лижах виліковує від нудьги і безсоння і є відмінним тонізуючим і омолоджуючим засобом.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chim-zamniti-bg-vzimku_403.gif-->Чим замінити біг взимку
На жаль, сніг випадає не завжди і не у всіх регіонах країни.

Ходьба замість бігу


Якщо ранкові пробіжки неможливі із-за негативних погодних умов, відсутності часу або будь-яких інших причин, його можна замінити інтенсивної ходьбою або регулярними пішими прогулянками.
Досить вибрати в розпорядку дня близько години часу і вперед: по алеях парку, по дорозі на роботу, навколо будинку або по спортивній доріжці шкільного стадіону, і зовсім непомітно крок переходить в біг, а морозець лише змушує рухатися швидше.

Бігові доріжки та інший спортивний інвентар


Перш ніж замінити біг в домашніх умовах на заняття в спортзалі, потрібно чітко визначити цілі. Можливо, корисніше буде придбати бігову доріжку, степпер або, які частково здатні замінити повноцінний біг на свіжому повітрі.
Сучасний темп життя не завжди дозволяє вийти на ранкову пробіжку і тоді її можна частково відтворити в домашніх умовах на спеціальному тренажері, не побоюючись холодів та інших несподіванок від погоди. Щоб максимально відтворити ефект пробіжки на вулиці можна встановити бігову доріжку на балконі або веранді і під час занять відкривати вікна.

Присідання


За фізіологічного ефекту біг абсолютно адекватний ефекту від присідань і можливо в домашніх умовах вони стануть реальною альтернативою бігу. Посилений біг на відстань до 1 км дорівнює 100 присіданням, але це не означає, що потрібно починати з цієї цифра. Цілком достатньо почати з 25 присідань і поступово збільшувати їх кількість.

Скакалка


Скакалка - ось чим можна замінити біг. Стрибки зі скакалкою ідентичні біжу по фізичного навантаження на певні групи м'язів і здатні надавати позитивний ефект на загальний стан організму, так як ставляться до тих же циклічним вправам. Крім іншого стрибки зі скакалкою відмінно розвивають координацію рухів, коригують поставу, чудово опрацьовують м'язи ніг, рук, черевного преса і ін

Басейн


Плавання, на відміну від пробіжки здатне зняти м'язову напругу і особливо стає актуальним для тих, хто працює сидячи. І якщо постає питання, чим замінити біг з дому, можна придбати абонемент в басейн. Особливо це показано людям з надлишками ваги і вагітним. Плавання здатне повноцінно замінити біг і позбавити від стресів і депресій.
Біг, як і будь-які інші спортивні вправи, повинен бути узгоджений з тренером або лікарем-спеціалістом.
Як почати бігати з нуля для схуднення? Як почати бігати з нуля для схуднення?
Щоб почати бігати з нуля, необхідно підготувати організм до навантаження. Поступово збільшувати інтенсивність і тривалість тренування, правильно
Чим корисний біг вечорами? Чим корисний біг вечорами?
Про користь бігу і для здоров'я і для зниження ваги відомо практично всім. У цій статті ми розглянемо важливе питання щодо того, в чому користь бігу
Допомагає біг схуднути, які м'язи працюють при бігу, скільки калорій спалю ... Допомагає біг схуднути, які м'язи працюють при бігу, скільки калорій спалю ...
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dopomagaye-bg-shudnuti-yak-myazi-pracyuyut-pri-bgu-sklki-kalory-spalyuye-bg_751.jpeg--> Дуже багато
Вправи на велотренажері для схуднення Вправи на велотренажері для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-velotrenazher-dlya-shudnennya_281.jpeg-->
Сезонні види спорту - кращий спосіб схуднути Сезонні види спорту - кращий спосіб схуднути
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/sezonn-vidi-sportu-kraschiy-sposb-shudnuti_621.jpeg-->
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]