Дієти
Вправи для схуднення в басейні
17.03.2015 930 0 admin

Вправи для схуднення в басейні

Фітнес

Вправи для схуднення в басейні
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-shudnennya-v-baseyn_871.jpeg-->Вправи для схуднення в басейні
Вправи у воді для басейну - це поєднання аеробного та силового навантаження, яка відрізняється дуже високою ефективністю і відмінно підходить для схуднення. Займаючись, доводиться долати опір води, але при цьому втома практично не відчувається і тому вправи можна виконувати на протязі довгого часу.

Головні правила схуднення в басейні


Ідеальна температура для занять з метою схуднення - від 24 до 30 градусів. Коли вода занадто холодна, жир в організмі буде погано спалюватися.
- Займатися необхідно мінімум двічі в тиждень. Важливо знати, що заняття у воді для схуднення більш ефективні у разі чергування виконання вправ та плавання різними стилями. Тривалість такого комплексу повинна бути не менше 1 години.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-shudnennya-v-baseyn_522.gif-->Вправи для схуднення в басейні


- У басейні корисно робити дихальну гімнастику. Для цього особа опустіть у воду, попередньо набравши в легені максимально можливе кількість повітря. Плавно видихайте набраний повітря, залишаючись під водою.
- Хорошу дію на всі проблемні зони у жінок - м'язи живота, ніг, стегон і спини - має плавання без рук. Тримаючи в руках м'яч або дошку, прикладіть всі зусилля для руху за рахунок ударів ногами по поверхні води.
- Для набуття стрункості у воді корисні дитячі ігри - піднімайте вгору бризки руками або ногами - так ви зміцните відповідні м'язи.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-shudnennya-v-baseyn_613.gif-->Вправи для схуднення в басейні
- Робіть у воді антицелюлітний масаж. Він виконується так: складіть руки разом і проводьте з зусиллям поруч з поверхнею живота, сідниць і стегон.
Крім того, для отримання хороших результатів дотримуйтесь принципи здорового харчування.
Виберіть стиль плавання для схуднення
Вправи будуть ефективніше для схуднення при чергуванні їх в басейні з плаванням. Завдяки плаванню в різних стилях стає можливим опрацювати різні групи м'язів, не перевантажуючи серцевий м'яз.
Додатковий бонус - при зміні інтенсивності навантаження в організмі значно активізується процес спалювання жирів.
Стиль, виконувати який найскладніше, але найбільш ефективно - батерфляй. Плавайте так не більше 6 хвилин і переходите на більш спокійний стиль.
Наприклад, «кроль» - таким чином можна плавати 20 а то і 30 хвилин.
Також до спокійним відносять і плавання «брасом» - він найменше впливає на зниження ваги, але тут ефективно опрацьовуються групи м'язів усього тіла.

Найкращі вправи для схуднення, що виконуються в басейні


Махи ногами. Встаньте у воді по шию і витягніть руки вперед, діставайте правою ногою долоню, тримаючи ногу прямо. Робіть 10 разів на кожну ногу.
Зведення і розведення рук. Виконання такої вправи розвиває м'язи рук. Стоячи по шию у воді і тримаючи зігнуті в колінах ноги на ширині плечей, розведіть прямі руки в сторону і робіть загребающие руху долонями. Слід виконати 3 підходи по 10 разів.
«Балерина». Завдяки такому вправі тренуються м'язи спини і постава. Вода повинна діставати плечей. Тримайте спину прямою і, зігнувши ногу в коліні, підтягніть її до попі, покладіть руки на пояс і нахиляйтеся вправо-вліво близько 5 хвилин.
Біг на місці. У цій вправі задіяні стегна і сідниці. Стоячи у воді по шию, добре втягніть в себе таз (повинні напружитися сідниці), зігніть по черзі коліна і торкніться п'ятами сідниць. Триматися на воді слід за рахунок рук - виконується 10 разів.
Крокуйте, стоячи в воді по шию і підтягуючи коліна якомога вище - близько 20 хвилин.
Прес і тонка талія. Лежачи на спині, розведіть в сторони руки, а долоні опустіть вниз. Видихаючи, підтягніть до грудей зігнуті коліна, а на вдиху поверніться у вихідне положення. Потім підтягніть ноги по черзі до правого і лівого плеча. Всього потрібно зробити близько 15 повторів.
Зведення та розведення ніг сприяє схудненню всього тіла. Будучи по шию у воді, розвести в сторону руки і ноги. Одночасно опускайте руки і розводите ноги, змінюючи при цьому напрямок долонь (то вгору ребром, то вниз). Робіть до 15 повторів, прямо тримаючи при цьому спину.
Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках? Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках?
Вправи для рук для схуднення ми шукаємо рідше, ніж, наприклад, вправи
Вправи для внутрішньої сторони стегна Вправи для внутрішньої сторони стегна
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-vnutrshnoyi-storoni-stegna_781.jpeg--> Правильний комплекс вправ для внутрішньої частини стегна
Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_651.jpeg--> Виконуючи вправу, підйоми і
Вправи в розвантажувальні дні Вправи в розвантажувальні дні
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-v-rozvantazhuvaln-dn_731.jpeg-->
Випади: вправи для підтягнутих ніг Випади: вправи для підтягнутих ніг
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vipadi-vpravi-dlya-pdtyagnutih-ng_861.jpeg--> Яка жінка не мріє залишатися красивою, стрункою і
Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання
Існують деякі фактори, які призводять до зменшення зростання. Найважливіші з них - це недоїдання і убоге споживання білка. Звичайно, важливу роль має
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]