» » Вправи для схуднення Ляйсан Утяшевой
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 19:23)   
  •   0   
  •  290 

Вправи для схуднення Ляйсан Утяшевой
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-shudnennya-lyaysan-utyashevoy_861.jpeg-->Вправи для схуднення Ляйсан Утяшевой
Цікавий факт, Ляйсан Утяшева - чемпіонка Росії з художньої гімнастики до недавнього часу була відома далеко не кожному. Сьогодні про Ляйсан говорять і пишуть її ім'я стало свого роду брендом. Пов'язано це, зрозуміло, з тим, що розробила Ляйсан Утяшева вправи для схуднення, що дають швидкий ефект. А оскільки схуднути мріють майже всі, то залишається надія, що хоча б третина бажаючих перейде від слів до справи і візьме себе в руки.
Крім комплексу вправ, автор радить правильно харчуватися і використовувати антицелюлітний крем за перевіреною методикою. Тобто нанести його перед заняттями, а потім обкрутити проблемні місця харчовою плівкою. Обов'язково і проведення розминки інакше не розігріті м'язи відреагують гострим болем, і вправи доведеться припинити. Оптимально для цього підходить неквапливий біг або розтяжка. З'явилася легка піт? Отже, вправи можна починати. Крім того, щоб не бути схожим на «бича» купіть коврик.
Комплекс №1.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-shudnennya-lyaysan-utyashevoy_172.gif-->Вправи для схуднення Ляйсан Утяшевой


Упр. 1. Сідайте на килимок і витягніть ноги вперед. Корпус відхилений назад займає по відношенню до підлоги кут у сорок п'ять градусів, руки довільно. Вправа складається із декількох етапів. Всі вони виконуються швидко.

Підняти-опустити ногу (спочатку ліву, потім праву) вісім разів. Носок витягнуть вперед. Потім дві ноги одночасно.
Робите «ножиці» вісім разів.
Переворот на живіт і повтор попередніх пунктів. На відміну від класичних схем гімнастики Ляйсан Утяшева рекомендує виконувати вправи без перерви на відпочинок.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-shudnennya-lyaysan-utyashevoy_243.gif-->Вправи для схуднення Ляйсан Утяшевой
Упр. 2. Лягайте на спину. Ноги зігніть в колінах. Долоні підкладіть під голову. Відривайте корпус від підлоги. Спочатку на незначну відстань - 8 разів. Потім повністю, виконуючи скручування до кожного коліна по черзі - 8 разів.
Упр. 3. Лежачи на животі. Закладіть Руки за голову. Ноги зігніть в колінах, стопи дивляться вгору. А тепер вправи на «прогин». Тобто тягнетеся головою на кожній нозі по черзі, а ногою до голови, сильно вигинаючи при цьому спину. Виконати 8 разів для кожної сторони.
Упр. 4. Перекиньтеся на спину. Ноги зігнуті в колінних суглобах. Обхопіть руками свої щиколотки. Зробити це в перший раз непросто. Якщо не дотягуєтеся, то тримайтеся за широку і надійну брючину спортивних штанів. Тепер піднімайте таз вгору, напружуючи сідничні м'язи. Повторити 16 разів. Потім обхопіть руками коліна і покачайтесь з боку в бік для відпочинку.
Упр. 5. Залишаєтеся на спині. Носки витягнуті, руки під головою, сідниці в напруженому стані. Піднімайте корпус на невелику відстань від підлоги 16 разів, потім переворот на живіт і те ж саме, потім поворот на бік і знову повтор.
Комплекс №2.
Упр. 1. Аналогічно попередньому комплексу.
Упр. 2. Лежите на спині, руки витягнуті, ноги зігнуті, стопи на підлозі. Тягніть лікоть до протилежного коліна 8 разів, це ж повторіть для іншої ліктя. Втягуйте живіт при цьому по максимуму.
Упр. 3. В. п. те ж. Живіт втягніть і намагайтеся рухати нижні ребра до гребенів клубових кісток. Особливість! Робите цю вправу 8 разів швидко, 8 - повільно. Лопатки лежать на підлозі.
Упр. 4. Лежите на спині, живіт втягнутий. Корпус підняти, обережно потягнутися ліктем до протилежної сідниці. Прийняти вихідне положення. Повторити 8 разів для кожного ліктя.
Упр. 5. Лежите так само. П'яти максимально наблизьте до сідничним м'язам. Вдихніть, напружте сідниці, а потім виконайте зворотний міст, відриваючи від підлоги і спину і сідниці. Поверніться у вихідне положення. Повторіть 8 разів.

Виконуйте вправи за цією методикою не менше місяця, а потім займіться інтервальної аеробікою. Ви гарантовано скине зайві кілограми!
загрузка...
Написати Вконтакте