Дієти
Нетрадиційні види гімнастики
17.03.2015 2429 0 admin

Нетрадиційні види гімнастики

Фітнес

Нетрадиційні види гімнастики
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/netradicyn-vidi-gmnastiki_781.jpeg-->Нетрадиційні види гімнастики
Великою популярністю останнім часом користується нетрадиційна гімнастика. Багато жінок і чоловіки вибирають шейпінг, калланетику, фітнес, степ-аеробіку. Але! Всі дані види вимагають або занять з інструктором або вивчення найпростішого відеокурсу. Дихальна гімнастика має ті ж особливості. Без інструктора можна завдати серйозної шкоди організму. Саме тому мова піде про майже забутої, але досі не має аналогів гімнастики Анохіна.
Дана гімнастика виконується два рази на день: зранку, перед роботою або навчанням (входить в ранкові види гімнастики), і ввечері для того, щоб дати м'язам трохи попрацювати перед сном, це може здатися дивним, але цей комплекс знімає напругу з втомлених м'язів. Ідеально підходить для людей з «сидячою» роботою. Курс триває 12 тижнів.
Отже:

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/netradicyn-vidi-gmnastiki_912.gif-->Нетрадиційні види гімнастики


1. Провітріть приміщення, виконуйте вправи перед дзеркалом.

2. Уявіть, як буде скорочуватися м'яз.

3. Підраховуйте точне число вправ. Їх всього 15. Перші 5 виконуєте два тижні, потім додаєте по 1 вправі в тиждень. Кожна вправа займає не менше 10 хвилин. Повтори: упр. 1-5 - 10 разів, 6-9 - 8 разів, 10-15 - 10 разів.
Упр. 1. Ви стоїте, ноги злегка розведені, руки в сторони, кисті в кулаки. Сильно напружте біцепси (як ніби тягнете тяжкість) і зігніть руки в ліктьових суглобах (вдих через ніс). Потім - кулак в бік і розігніть руки (імітація відштовхування важкого предмета). Напружені трицепси (видих ротом).
Упр. 2. І. п. таке ж. Напружте м'язи спини і розводите руки в сторони, ніби щось заважає це зробити. Потім напружте грудні м'язи і зведіть руки зі значним зусиллям.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/netradicyn-vidi-gmnastiki_663.gif-->Нетрадиційні види гімнастики
Упр. 3. Ляжте на спину. Напружте м'язи черевного преса і нижніх кінцівок. По черзі піднімайте прямі ноги (кут п'ятдесят градусів). Тулуб нерухомо. Дихати рівномірно. П'яти на підлогу не опускаються. Уявляєте, що на кожній нозі прив'язаний великий вантаж.
Упр. 4. Руки на спинці стільця, з великою напругою присідаєте, коліна тримаєте нарізно. Встаєте з працею. Виконувати вправу повільно.
Упр. 5. Початкове положення як у впр.1. Затиснуті в кулаки руки підніміть над головою (видих), опустіть (вдих). Напружена найширший м'яз спини. Створюйте ілюзію вантажу.
Упр. 6. Прийміть упор лежачи, тулуб і ноги утворюють пряму лінію, тіло напружене. Отжимаетесь від підлоги. Вниз - вдих, вгору - видих. Коли віджиматися стане легко, можна перейти на віджимання на пальцях.
Упр. 7. Початкове положення як у впр.1. Напружену кисть, затиснуту в кулак, опускаєте вниз (як ніби придавлюючи пружну опірну пружину), потім піднімаєте вгору (уявляєте вантаж, прив'язаний на кисть). Чергуєте руки.
Упр. 8. Ляжте на спину. Ноги злегка розведені, руки схрещені на грудях. Уявіть на грудях важкий вантаж. Піднімаєте плечі і нахиляєте голову вперед, залишаючи нижню частину тіла нерухомою.
Упр. 9. Стоячи, ноги розведені і напівзігнуті, руки вниз, кисті в кулак. По черзі піднімаєте руки (до кута 90 градусів), як ніби виштовхуючи наперед тяжкість. Потім опускаєте у вихідне положення.
Упр. 10. І. п. як в упр. 4. Піднімаєте вгору шкарпетки стоп, напружуючи м'язи литок (вдих), опускаєте (видих).
Упр. 11. Виконуєте упр. 9 але одночасно - ліва рука вгору, права-вниз.
Упр. 12. Стоячи, руки в замок. Поворот вправо, нахил вправо, опускаєте руки вниз, повертаєтеся в в. п. Те ж в іншу сторону. Нахилилися - вдих, випростались - видих. Пам'ятайте про вигаданому вантаж.
Упр. 13. Аналогічно упр. 10 тільки тепер піднімаєте вгору п'яти, залишаючись на носах.
Упр. 14. Прийміть полусогнутое положення. Нахиляєте голову вперед, одночасно зігнуті в ліктях руки відводите назад. Напружені спина, трицепси. Тримайте. Повертаєтеся до вих. стать.
Упр. 15. Стоїте, руки до плечей. По черзі випрямляете руки. Докладайте зусиль. Через три місяці, при правильному і регулярному підході ви відчуєте з цим комплексом ви і спати стали краще, і зайві кіло кудись зникли, а найголовніше те, що у вашому тілі з'явилася пружність і постійний тонус!
Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках? Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках?
Вправи для рук для схуднення ми шукаємо рідше, ніж, наприклад, вправи
Вправи для рук: боремося з проблемними місцями Вправи для рук: боремося з проблемними місцями
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-ruk-boremosya-z-problemnimi-mscyami_661.jpeg-->
Вправи в розвантажувальні дні Вправи в розвантажувальні дні
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-v-rozvantazhuvaln-dn_731.jpeg-->
Вправи для схуднення Ляйсан Утяшевой Вправи для схуднення Ляйсан Утяшевой
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-shudnennya-lyaysan-utyashevoy_861.jpeg-->
Як підтягнути руки Як підтягнути руки
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pdtyagnuti-ruki_801.jpeg-->
Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання
Існують деякі фактори, які призводять до зменшення зростання. Найважливіші з них - це недоїдання і убоге споживання білка. Звичайно, важливу роль має
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]