Дієти
«Офісний» фітнес: худнемо на робочому місці
17.03.2015 653 0 admin

«Офісний» фітнес: худнемо на робочому місці

Фітнес

«Офісний» фітнес: худнемо на робочому місці
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ofsniy-ftnes-hudnemo-na-robochomu-msc_661.png-->«Офісний» фітнес: худнемо на робочому місці
Сидяча робота - найгірший ворог стрункої фігури. Якщо часу на заняття спортом не вистачає, при бажанні ви все одно можете залишатися стрункою і підтягнутою, виконуючи прості «офісні» вправи прямо на власному робочому місці.
1. Ходіть! Як би просто це не звучало, ефект від ходьби можна помітити дуже скоро. Намагайтеся більше ходити сходами - уникайте ліфта, виходьте прогулятися під час обідньої перерви. Не шукайте відмовок - ходіть хоча б навколо будівлі.
2. Присідайте. Це знайоме з уроків фізкультури вправа ефективно підтягує сідниці і робить попу пружною. Починайте з невеликої кількості повторень і поступово робіть їх все більше і більше.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ofsniy-ftnes-hudnemo-na-robochomu-msc_642.gif-->«Офісний» фітнес: худнемо на робочому місці


3. Непомітні вправи для стрункості стегон.

 • Внутрішня поверхня: сидите, тримаючи спину прямо, між колінами затисніть невеликий м'ячик або свій кулак, і притискайте ноги один до одного до появи відчуття втоми в ногах.

 • Для зовнішньої сторони стегон, гордо іменуються «галіфе». Руки поставте на стілець, притисніть коліна один до одного, приблизно на середині стегон, і тисніть на стегна близько 7 секунд, долаючи опір рук. Виконайте 20 разів.

 • Вправа для передньої частини стегна, спини і преса. Сядьте на краєчок стільця, ноги разом, спину тримайте прямо і сильно стисніть коліна. Випрямляйте ноги, одночасно підтягуючи шкарпетки на себе. Робіть до появи в м'язах відчуття печіння. Якщо вправа дається насилу, то спочатку розгинайте ноги по черзі.

 • Задня поверхня стегон. Тримайте спину прямо, напружте прес і ноги поставте під столом на ширину плечей. По черзі тисніть п'ятами ніг в підлогу, затримуючи таке напруга 7 секунд. Зробіть 10 разів на кожну ногу.


 • 4. Худнемо на роботі і підтягуємо прес.
  Для прокачування м'язів непружного животика зовсім не обов'язково виснажувати себе хитанням преса. Спробуйте інший варіант: втягніть і напружте м'язи живота.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ofsniy-ftnes-hudnemo-na-robochomu-msc_323.gif-->«Офісний» фітнес: худнемо на робочому місці
  Це положення слід утримувати 5 секунд і можна розслабитися. Повторювати не менше 8 разів. Слідкуйте за диханням - не затримуйте його, дихайте рівно.
  5. Подбайте також про красу своїх грудей: сидячи на краю стільця, обхопіть його підлокітники з зовнішньої сторони. Напружуйте лікті, як ніби підтягуючи стілець до себе, і затримайтеся в цьому положенні на 6 секунд. Робіть 20 разів.
  6. Для рук можна робити наступну вправу: візьміть в руку книжку, повільно піднімайте і опускайте її. Зробіть по 10 разів для кожної руки.
  Виконуючи ці вправи або їх частина кожен день, ви помітите перші результати вже через пару тижнів: покращиться ваше самопочуття і постава, а це і є запорука стрункості. Не зволікайте і почніть прямо зараз.
  Ефективні вправи для схуднення ніг і стегон, поради фітнес-тренера Ефективні вправи для схуднення ніг і стегон, поради фітнес-тренера
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivn-vpravi-dlya-shudnennya-ng-stegon-poradi-ftnes-trenera_751.jpeg--> Часто вправи для схуднення ніг і
  Вправи на фітболі для схуднення, фітбол для вагітних Вправи на фітболі для схуднення, фітбол для вагітних
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-ftbol-dlya-shudnennya-ftbol-dlya-vagtnih_211.jpeg--> Фітбол або швейцарський м'яч - чи не перший
  Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках? Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках?
  Вправи для рук для схуднення ми шукаємо рідше, ніж, наприклад, вправи
  Вправи для внутрішньої сторони стегна Вправи для внутрішньої сторони стегна
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-vnutrshnoyi-storoni-stegna_781.jpeg--> Правильний комплекс вправ для внутрішньої частини стегна
  Які вправи зганяють внутрішній жир? Які вправи зганяють внутрішній жир?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vpravi-zganyayut-vnutrshny-zhir_741.jpeg-->
  Жиросжигающие Комплекс вправ Аніти Луценко: відео Жиросжигающие Комплекс вправ Аніти Луценко: відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhiroszhigayuschie-kompleks-vprav-anti-lucenko-vdeo_161.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]