» » Як ввести тренування в звичку
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 19:21)   
  •   0   
  •  183 

Як ввести тренування в звичку
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vvesti-trenuvannya-v-zvichku_621.jpeg-->Як ввести тренування в звичку
Прийняти рішення почати займатися спортом не так вже й складно. Всі ми розумні люди і розуміємо, що це принесе нам користь. А от почати, а головне, регулярно продовжувати тренування набагато складніше. Вже після перших двох-трьох занять запал згасає, а то й зникає зовсім. Що ж робити? Як ввести тренування в звичку? Є кілька порад, які допоможуть ходити на тренування кожен день (або хоча б кілька разів на тиждень) і не «забувати» про них.
1. У своєму розкладі обов'язково залиште час для тренувань. Вранці вони будуть або ввечері - ваш вибір, але вони повинні бути заплановані. І бажані заняття не 2-х разів на тиждень, якщо вже тренування кожен день розклад не укладаються. Якщо заняття заплановано на вечір, не заїжджай після роботи додому: ймовірність того, що ви підете на тренування, стає набагато нижче.
2. Бажано записуватися на заняття з другом або подругою. У такій ситуації зазвичай стимулює думка «А чим я гірше», та й допомога і моральна підтримка не завадять.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vvesti-trenuvannya-v-zvichku_942.gif-->Як ввести тренування в звичку


3. Вибирайте групу не за рейтингом, а за вашим інтересам. Якщо вам сподобаються заняття, якщо ви відчуєте задоволення, то тільки дуже термінові справи змусять вас пропустити тренування, і ви будете шкодувати про це
4. Якщо перед вами стоїть завдання схуднути, не зважуйтеся кожен день. Моментальних результатів чекати безглуздо, а стабільність стрілки на терезах позбавить вас мотивації. Зважуйтеся не частіше, ніж раз на тиждень. І результати видно, і не розхолоджує.
5. Починайте тренування з малих навантажень. Занадто навантаживши м'язи, ви будете відчувати не задоволення, а пристойну біль і скутість у рухах, що радості не додасть. Так що починайте з малого, поступово ускладнюючи вправи.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vvesti-trenuvannya-v-zvichku_443.gif-->Як ввести тренування в звичку
6. Намагайтеся не порівнювати себе з іншими. Порівняння не на вашу користь точно знизить настрій і зменшить мотивацію. У вас результати є? Є! А те, що у кого-то вони краще ні про що не говорить. Просто ваш час ще не настав
7. Не замислюйтесь про те, чи йти на заняття або ні. Це повинно стати звичкою. І навіть якщо пропустили заняття, відпрацьовуйте його (виняток - тренування кожен день їх відпрацьовувати немає сенсу).
8. Правильно визначте свої цілі. Чого ви хочете досягти від тренувань? Прибрати живіт і накачати прес? Стати стрункішою або виправити поставу? Визначте головну задачу і в відповідності з нею складіть план занять. Якщо самостійно з цим не справляєтеся, скористайтеся послугами тренера. Краще заплатити за консультацію, ніж безрезультатно виконувати набір випадкових вправ.
Не акцентуйте увагу на невдачах, якщо вони трапляються, більше відзначайте позитивні зміни. Тренування повинні бути приємними. Якщо вам не подобається атмосфера в залі, поміняйте зал, якщо не комфортно себе відчуваєте, виконуючи якесь вправу, нехай і супер ефективне, відмовтеся від нього. Емоції повинні бути позитивні. Так звичка до тренувань утворюється швидше. Допоможе ще і ендорфін - гормон радості, який виробляється під час фізичної активності, але він починає виділятися тільки після 40 хвилин роботи м'язів. Так що тренуйтеся і радійте.
загрузка...
Написати Вконтакте