» » Випади: вправи для підтягнутих ніг
 • автор: admin  
 • (17-03-2015, 19:21)   
 •   0   
 •  1646 

Випади: вправи для підтягнутих ніг
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vipadi-vpravi-dlya-pdtyagnutih-ng_861.jpeg-->Випади: вправи для підтягнутих ніг


Яка жінка не мріє залишатися красивою, стрункою і привабливою? Не буває таких! Жінки народжені, щоб чарувати, подобатися і притягати чоловічі погляди. Правда, щоб притягати захоплені погляди, необхідно докладати багато сил. Але труднощі не страшні, правда?
Не завжди буває можливість регулярно займатися в тренажерному залі і робити вправи під керівництвом досвідченого і симпатичного тренера. Але це не привід для розладу. Бо робити вправи, щоб схудли ноги, можна і вдома.
Нижче будуть представлені найбільш ефективні вправи для струнких ніжок.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vipadi-vpravi-dlya-pdtyagnutih-ng_772.gif-->Випади: вправи для підтягнутих ніг


Випади.


Перш ніж почати виконувати вправи, зробіть розминку - пару хвилин. Проводите заняття 3 рази за тиждень, адже найважливіше для видимого результату - регулярне виконання.

 • Випади. Ноги на ширині плечей, втягніть живіт, руки на поясі або опустіть їх вниз. Робіть крок вперед і присідайте вниз. Крок повинен бути настільки великим, щоб залишилася на місці нога була прямою. Тримаючи рівновагу, напружте м'язи стегон і завдяки цьому знову встаньте. Зробіть цей же випад другою ногою.

 • Випади в бік. Робіть все так само як у попередній вправі, тільки кроки виконуються в сторони. Головне - крок повинен бути як можна більше і прагнете сісти якомога нижче. Виконуйте в будь-якій послідовності - спочатку всі 5 разів в одну сторону, після іншу, або по черзі в кожну сторону.

 • Випади назад також формують гарну форму м'язів стегон і сідниць. Для цього слід крокувати назад.


 • Починайте займатися, роблячи випади 5 разів для кожної ноги, поступово доведіть кількість до 15. Відпочивайте стільки, скільки потрібно, не перестарайтеся, щоб не втратити бажання займатися надалі.

  Виконання вправ з гантелями.


  Такі вправи призначені для тих, хто добре засвоїв попередній комплекс. Як тільки вам стане легко його виконувати, ускладнюйте роботу. Спочатку вибирайте гантелі не більше 2 кг і робіть по 1-2 підходи, не більше.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vipadi-vpravi-dlya-pdtyagnutih-ng_503.gif-->Випади: вправи для підтягнутих ніг

 • Присідання. Ноги на ширині плечей, носки дивляться в сторони, в руках гантелі. Вдихніть і сідайте ніби на стілець. Тримаючи спину прямо, присідайте, поки стегна не будуть паралельні підлозі, не відривайте п'ят. Поволі встаньте.

 • Змінні випади з гантелями. Дана вправа - ускладнені випади з першого комплексу. Тримаючи ноги на ширині плечей, а гантелі в руках, робіть випад, а далі - підстрибніть і, будучи в повітрі, на видиху, поміняйте ноги місцями. А вже після того, як опинитеся на підлозі, робіть глибокий випад.


 • Виконуйте вправи на кожному тренуванні в різному порядку, завдяки цьому ви краще пропрацюєте м'язи стегон, а значить - ніжки стануть стрункіше і красивіше.
  загрузка...
  Написати Вконтакте