Дієти
Як зробити талію тонкою
17.03.2015 1503 0 admin

Як зробити талію тонкою

Фітнес

Як зробити талію тонкою
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zrobiti-talyu-tonkoyu_651.jpeg-->Як зробити талію тонкою
Бути володаркою тонкої талії бажають багато представниць прекрасної половини людства. У прагненні знайти спосіб, як зробити талію тонкою, вони готові вдаватися до самих неймовірних методиками. Дівчата йдуть на неймовірні жертви, частково видаляють ребра і носять вкрай незручні стягуючі корсети.

У цій статті ми розповімо, як не вдаючись до настільки суворим методів, зробити вашу талію осикою.

Якою повинна бути ідеальна талія


Окружність талії залежить від об'єму м'язів спини і живота, а також кількості жирових запасів. Тому, бажаючи отримати струнку фігуру і візуально зробити талію тонше, необхідно насамперед позбутися від зайвих жирових відкладень і паралельно з цим зміцнити черевні і спинні м'язи.
Єдиного стандарту тонкої талії не існує. Всі ми маємо різне статура, вік, зріст і навіть ширину кісток. Оптимальний показник розміру талії необхідно вираховувати так: відняти від значення свого зростання 100 см. Так, наприклад, при зрості 168 см ідеальної буде талія колом у 68 см.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zrobiti-talyu-tonkoyu_492.gif-->Як зробити талію тонкою


Як зробити талію тонкою, вправи


Основна перевага даних вправ, що дозволяють зробити тонку талію як чоловікові, так і жінці, полягає в тому, що їх можна виконувати в домашніх умовах в будь-який зручний час.
Отже:
1. Створюємо настрій. Зручна одяг і взуття, добре провітрене приміщення, а також енергійна, бадьора музика, все це сприяє підняттю настрою і приведення організму в тонус.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zrobiti-talyu-tonkoyu_333.gif-->Як зробити талію тонкою
2. Розігріваємо м'язи. Обов'язкова 5-7 хвилинна розминка дозволить попередити пошкодження або розтягнення м'язів під час наступних вправ. Можна виконати дихальну гімнастику з розведенням рук в сторони, а також кругові обертання рук, присідання, будь-які танцювальні рухи.
3. Приступаємо до основного комплексу. Хороший результат показують вправи з круговими обертаннями корпусом, нахилами вперед, вправо і вліво з прямим корпусом.
Щодня виділяючи всього по 20 хвилин в день на виконання цих нескладних вправ, можна зробити талію тонше вже через два тижні.

Як зробити талію тонкою, фото:


Як зробити талію тонкою

Повний комплекс вправ «Як зробити талію тонкою» представлений в відео:
Як зробити плоским живіт і тонку талію: вправи для схуднення Як зробити плоским живіт і тонку талію: вправи для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zrobiti-ploskim-zhivt-tonku-talyu-vpravi-dlya-shudnennya_641.jpeg--> Плоский живіт та тонка талія - без
Як вибрати м'яч для фітнесу Як вибрати м'яч для фітнесу
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vibrati-myach-dlya-ftnesu_451.jpeg-->
Обручі для талії: чим корисний, який купити, вправи Обручі для талії: чим корисний, який купити, вправи
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obruch-dlya-talyi-chim-korisniy-yakiy-kupiti-vpravi_131.jpeg-->
Обруч «Зроби талію» Обруч «Зроби талію»
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obruch-zrobi-talyu_711.jpeg-->
Вправи для талії з відео уроками Вправи для талії з відео уроками
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-talyi-z-vdeo-urokami_391.jpeg--> Практично кожна жінка може стати володаркою тонкої талії.
Як зменшити талію - схема схуднення за тиждень Як зменшити талію - схема схуднення за тиждень
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zmenshiti-talyu-shema-shudnennya-za-tizhden_911.jpeg--> Завжди і у всі часи, як виглядати дівчатам,
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]