Дієти
Обруч «Зроби талію»
17.03.2015 807 0 admin

Обруч «Зроби талію»

Фітнес

Обруч «Зроби талію»
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obruch-zrobi-talyu_711.jpeg-->Обруч «Зроби талію»
Жінки, які мріють про тонку талію, сідають на дієти і обмежують себе буквально у всьому, але часто так і не досягають бажаного результату. Справа в тому, що без фізичних навантажень у цій справі не обійтися. І кращого тренажера, ніж обруч для талії ще не придумали.
Подібний тренажер, наприклад, обруч «Зроби талію», сприяє спалюванню жиру в проблемних областях. Якщо поєднувати дієту і виконання вправ з хула-хупом, вам вдасться зробити свій силует стрункішим. Головне - не лінуватися і займатися регулярно.

Обруч «Зроби талію» - відгуки


Відгуків про масажному обручі «Зроби талію» досить багато. Ось що каже одна відвідувачка: “ Завдяки даному тренажеру мені вдалося досить швидко позбутися від боків і випираючого живота. Обруч широкий, тому він впливає на великий ділянку проблемної зони. Я крутила його за 15 хвилин вранці і ввечері протягом місяця. Талія зменшилася на 5 сантиметрів. Зараз, в якості профілактики, кручу один раз в тиждень “.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obruch-zrobi-talyu_422.gif-->Обруч «Зроби талію»


Але є в обручі для схуднення «Зроби талію» і один недолік - під час перших тренувань можуть з'явитися синці на тілі. Одна з покупців даного тренажера розповідає: “Коли я почала крутити цей обруч, то злякалася: боки і живіт вкрилося величезними синцями. З-за цього я кинула заняття. Але потім дізналася, що згодом вони вже не з'являються. Спробувала продовжити тренування, і насправді синці зійшли і більше не утворювалися. Обруч діє, поки не кидаєш його крутити. Але якщо розслабляєшся і налегаешь на солодке - талія знову збільшується. Тому не варто лінуватися.
Щоб зрозуміти, чи справді допомагає вам цей тренажер, сфотографуйтеся перед початком тренувань. Фото до початку тренувань і по закінченні місяця покажуть вам, чи насправді ефективний обруч «Зроби талію».

Обруч «Зроби талію» - вправи


Для того щоб обруч «Зроби талію» допоміг добитися виражених результатів, необхідно виконувати комплекс вправ. Завдяки їм ви задіюєте практично всі групи м'язів:
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obruch-zrobi-talyu_383.gif-->Обруч «Зроби талію»
1. Спробуйте обертати тренажер в різні сторони: спочатку 10 обертів вправо, потім вліво. Таким чином міняйте напрям обертання 30 разів. Виконайте 2 таких підходу.
2. Почніть обертати масажний обруч «Зроби талію» і постарайтеся при цьому невеликими кроками пересуватися по кімнаті протягом 5 хвилин. Виконайте 2 таких підходу.
3. Коли вам вдасться розкрутити тренажер, спочатку спробуйте присісти, а потім випрямитися, не перестаючи крутити хула-хуп. Зробіть так 15 разів. Виконайте 3 підходи.
Хулахуп для початківців: як вибрати обруч і крутити його правильно Хулахуп для початківців: як вибрати обруч і крутити його правильно
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/hulahup-dlya-pochatkvcv-yak-vibrati-obruch-krutiti-yogo-pravilno_271.jpeg-->
Обруч для схуднення: відгуки та вправи Обруч для схуднення: відгуки та вправи
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obruch-dlya-shudnennya-vdguki-ta-vpravi_911.jpeg-->
Обручі для талії: чим корисний, який купити, вправи Обручі для талії: чим корисний, який купити, вправи
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obruch-dlya-talyi-chim-korisniy-yakiy-kupiti-vpravi_131.jpeg-->
Відео вправи з обручем для схуднення Відео вправи з обручем для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-z-obruchem-dlya-shudnennya_701.jpeg-->
Як крутити обруч, щоб схуднути і стати володаркою красивої талії? Як крутити обруч, щоб схуднути і стати володаркою красивої талії?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-krutiti-obruch-schob-shudnuti-stati-volodarkoyu-krasivoyi-talyi_301.jpeg-->
Відео вправ для схуднення за допомогою хулахуп Відео вправ для схуднення за допомогою хулахуп
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-dlya-shudnennya-za-dopomogoyu-hulahup_761.jpeg--> Обруч - це відмінний тренажер, з яким можна
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]