Дієти
Як підтягнути руки
17.03.2015 2764 0 admin

Як підтягнути руки

Фітнес

Як підтягнути руки
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pdtyagnuti-ruki_801.jpeg-->Як підтягнути руки
Багато представниць жіночої статі мріють схуднути. Прибрати животик, зробити собі осину талію, підтягнути сідниці. І мало хто замислюється про руках. Багато хто просто бояться качати руки: раптом накачають так, як спортсмени бодибилинга? Але за формою рук обов'язково треба стежити. Існує безліч вправ, які зроблять ваші ручки підтягнутими і пружними.
І необов'язково витрачати на вправи кілька годин на день, можна займатися по 10 хвилин, головне робити це регулярно, а не від випадку до випадку. Як зробити руки стрункими? У нашій статті ви дізнаєтеся, як підтягти м'язи рук в домашніх умовах.

Розминка


Розминка обов'язкова перед будь тренуванням. Тіло необхідно розігріти. Щоб підготувати м'язи, просто повертайте кисті рук протягом двох хвилин. Потім підніміть руки над головою і потягніться вгору. Потім розведіть руки в сторони, згинаючи в ліктях і стискаючи кулаки.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pdtyagnuti-ruki_522.gif-->Як підтягнути руки


Біцепси і трипетси


Існує безліч вправ, щоб підтягти руки. Біцепс розташовується на передній частині руки, його легше всього прокачати і зміцнити. До речі, ви навіть можете накачати біцепс, тягаючи важкі сумки з магазину або хитаючи дитину на руках.
Як підтягнути руки

Найпростіше вправа для зміцнення біцепса полягає у згинанні рук: візьміть гантелі, поставте ноги на ширину плечей, злегка зігніть коліна, а лопатки зведіть як можна ближче один до одного. Руки опустіть вниз вздовж тіла, долоні розгорніть вперед, зігніть руки в ліктьовому суглобі і починайте підтягувати гантелі як можна ближче до плечей. Потім поверніться у вихідне положення. Вправу повторіть приблизно 15 разів.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pdtyagnuti-ruki_204.gif-->Як підтягнути руки
Тепер займемося зміцненням трицепса. Підніміть вашу руку над головою і розгорніть долоню вперед. Це ваше вихідне положення. Повільно починайте згинати руку в сторону голови і випрямляти назад. Проробіть цю вправу теж 15 разів.
Так само ви можете розгинати руки назад. Встаньте прямо. Злегка нахиліть корпус і трохи зігніть коліна. Руки повинні бути відведені назад. Піднімайте руки і опускайте їх до рівня тулуба, не виводячи вперед.

Груди вперед


Багато дівчат негативно ставляться до віджимань, вважаючи це справою чоловічим. І це абсолютно марно. Воно дозволить зміцнити не тільки м'язи рук, але і підтягнути груди. Віджиматися треба грудьми до підлоги, темп можна взяти будь.
Як підтягнути руки

Щоб зміцнити грудні м'язи, візьміть гантелі і ляжте на спину. Руки потрібно піднімати і згинати так, щоб лікті дивилися в сторони.

Прибираємо обвислу шкіру на руках


Як підтягти обвислі руки? Дуже просто. Для підтяжки шкіри рук придбайте гантелі вагою 3-5 кг Обов'язково розігрійте ваше тіло перед тренуванням.
І так, підніміть одну руку вгору. А тепер згинайте її в лікті і опускайте за голову. Проробіть цю вправу по десять разів на кожну руку.
Поставте ноги на ширину плечей. Коліна злегка зігніть. Візьміть гантелі і починайте по черзі згинати руки в ліктях, підносячи гантелі до грудної клітки.
Ще раз підкреслимо, що ваші заняття повинні бути регулярними. Почніть з малого ваги, але не зупиняйтеся і поступово збільшуйте навантаження. І тоді у вас завжди будуть підтягнуті ручки.
Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках? Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках?
Вправи для рук для схуднення ми шукаємо рідше, ніж, наприклад, вправи
Вправи для рук: боремося з проблемними місцями Вправи для рук: боремося з проблемними місцями
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-ruk-boremosya-z-problemnimi-mscyami_661.jpeg-->
Домашні вправи з гантелями для жінок: відео Домашні вправи з гантелями для жінок: відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashn-vpravi-z-gantelyami-dlya-zhnok-vdeo_901.jpeg-->
Що робити, щоб схудли руки: відео вправи Що робити, щоб схудли руки: відео вправи
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/scho-robiti-schob-shudli-ruki-vdeo-vpravi_651.jpeg-->
Жиросжигающие Комплекс вправ Аніти Луценко: відео Жиросжигающие Комплекс вправ Аніти Луценко: відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhiroszhigayuschie-kompleks-vprav-anti-lucenko-vdeo_161.jpeg-->
Ефективні вправи для біцепса. Як підтягнути біцепс. Відео Ефективні вправи для біцепса. Як підтягнути біцепс. Відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivn-vpravi-dlya-bcepsa-yak-pdtyagnuti-bceps-vdeo_351.jpeg--> Кожна жінка мріє про прекрасну,
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]