Дієти
Спорт для початківців
17.03.2015 1624 0 admin

Спорт для початківців

Фітнес

Спорт для початківців
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/sport-dlya-pochatkvcv_421.jpeg-->Спорт для початківців
Багато хто, подивившись на Олімпійських чемпіонів, теж вирішили всерйоз зайнятися своїм здоров'ям і почати тренуватися. Але з чого починати? Звичайно, з занять фізкультурою. У нашій статті ви знайдете поради для початківців спортивне життя.

Що потрібно знатиЗаняття спортом для новачків мають свої особливості. Найпоширеніша помилка - займатися, не шкодуючи себе. Крім болю в усьому тілі ви не отримаєте ніякої користі. Починати завжди треба з малого, поступово доводячи тренування до досконалості. Новачкові досить займатися 2-3 рази в тиждень по одній годині.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/sport-dlya-pochatkvcv_922.gif-->Спорт для початківців


На думку фахівців, найбільш висока фізична активність припадає на час з 1000 до 1300 і з 1600 до 2000. Це оптимальний час для занять спортом. Так що відразу визначте собі час занять.
Так само важливо вибрати правильний вид спорту, від якого ви будете отримувати задоволення. Якщо будете змушувати себе з-під палиці, ваші зусилля скоро зійдуть нанівець.
Поставте собі правильні цілі і завдання. Наприклад, схуднути на 2 кг за місяць. Або зміцнити своє здоров'я. Це хороший стимул. Постарайтеся, щоб заняття увійшли у вас в звичку.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/sport-dlya-pochatkvcv_993.gif-->Спорт для початківців
Ще одне питання, яке мучить багатьох, це харчування. Можна їсти перед тренуванням? Скажімо так, ранкову зарядку краще зробити на голодний шлунок. А ось за півтори години до тренування як слід поїсти. Нікому не потрібні голодні непритомності.

Який вид спорту вибрати?


Спорт для початківців

Добре, якщо у вас є абонемент у фітнес-клуб. По-перше, абонемент оплачений, і ви будете рідше пропускати заняття. По-друге, у кожному клубі є величезна кількість програм. І плавання, і йога, і танці, і тай-бо, і тренажери, і групові програми. Можна легко поєднувати всі ці види спорту.
Можна почати займатися вдома, в парку або на спортивному майданчику. До речі, навіть швидка ходьба допоможе оздоровити організм і скинути зайву вагу. Просто ходіть пішки пару зупинок до своєї роботи. Це зовсім нескладно, але зате дуже ефективно.

Гирьовий спорт для початківців


Гиря - це унікальний спортивний снаряд. З її допомогою можна повністю підтримувати свою спортивну форму і мати неймовірну силову витривалість.
Спорт для початківців

Як тренуватися з гирями? Для початку визначте її вагу. Для чоловіків - 16 кг, а для жінок - 8 кг.
Вправ з гирею існує величезна безліч. Ми наведемо вам приклади найбільш популярних вправ з гирями.
Візьміть гирю обома руками і підніміть її на груди тілом гирі вгору. Плавно вичавіть двома руками над головою вгору, тілом гирі вгору. Плавно опустіть на підлогу. Поставте ноги ширше. Візьміть снаряд обома руками і покладіть на спину так, щоб тіло гирі лежало на лопатках. Плавно нахиляйтеся вперед, не згинаючи спини.

Спортивне харчування для початківців


Спортивне харчування призначене для того, щоб дати організму корисні речовини, які необхідні при заняттях спортом. Щоб отримати ці речовини, будь-якому спортсмену потрібно з'їдати величезну кількість їжі. А це, як ви самі знаєте, що негативно позначається на травній системі. Для того щоб дати нашим м'язам всі необхідні корисні речовини, і було придумано спортивне харчування.
Спорт для початківців

Давайте розглянемо основні спортивні добавки. Купити протеїн - це харчова добавка з високим вмістом білка. Іншими словами, він складається з яєць і молока і призначений для зростання м'язової маси. Гейнер - це суміш білків і вуглеводів. Він дозволяє наростити м'язову масу і наповнити організм енергією. Креатин - це амінокислота, яка забезпечує нашим м'язам необхідна надходження АТФ (аденозинтрифосфорная кислота). Прийом креатину дозволяє тренуватися краще і довше.
Не важливо, які добавки ви виберіть. Пам'ятайте, що спортивне харчування - це всього лише допомога вашому організму справитися з фізичними навантаженнями. Запам'ятайте раз і назавжди: спортивні добавки не замінять вам звичайну їжу. Білки і амінокислоти - це добре. Але не варто забувати і про вітаміни і клітковині. Тому не можна нехтувати повноцінним якісним харчуванням, замінюючи його на штучне.
І, звичайно, не потрібно спокушатися, що приймаючи спортивне харчування, на тілі зросте гора м'язів. Стати сильним, здоровим і спортивним людиною допоможуть лише посилені тренування.
Ринок спортивного харчування. Огляд ринку спортивного харчування Ринок спортивного харчування. Огляд ринку спортивного харчування
Для початку бажано визначитися з класифікацією спортивного харчування. Основні його види групують за призначенням і за складом. За призначенням
Підтягування для початківців Підтягування для початківців
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pdtyaguvannya-dlya-pochatkvcv_111.jpeg-->
Стрункі коліна - вправи Стрункі коліна - вправи
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/strunk-kolna-vpravi_461.jpeg-->
Домашні тренування Домашні тренування
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashn-trenuvannya_891.jpeg-->
Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання
Існують деякі фактори, які призводять до зменшення зростання. Найважливіші з них - це недоїдання і убоге споживання білка. Звичайно, важливу роль має
Відео комплексу вправ з гирями Відео комплексу вправ з гирями
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-kompleksu-vprav-z-giryami_281.jpeg--> Вправи з гирями застосовувалися ще з незапам'ятних часів. На
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]