» » Стрункі коліна - вправи
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 19:17)   
  •   0   
  •  1266 

Стрункі коліна - вправи
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/strunk-kolna-vpravi_461.jpeg-->Стрункі коліна - вправи
Всі дівчата мріють бути стрункими і красивими. Особливо це стосується ніг, адже кожна представниця прекрасної статі знає: чоловіки звертають увагу на жінок у спідниці. А як бути, якщо коліна далекі від ідеалу? Невдалі ноги треба ховати? Зовсім ні. Що потрібно робити, щоб коліна стали гарними? Давайте розбиратися.

Як зробити коліна стрункими


Привабливість жіночих колін складається з форми ніг і стану шкіри.
Фізичні вправи і фітнес - це основні методи позбавлення від жиру на ногах. Спортом займатися потрібно щодня. Візьміть це собі за звичку. Тренуйтеся хоча б по десять хвилин в день, але зате регулярно.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/strunk-kolna-vpravi_542.gif-->Стрункі коліна - вправи


Також завжди пам'ятайте, що коліна будуть красивими, коли цілком здорові ноги. Не варто щоразу крокувати вулицями на величезних підборах. Така краса не варто жертв. Взуття треба носити зручну і підбирати її правильно. Тоді і ваша хода буде привабливою.
За станом шкіри на колінах теж необхідно доглядати. Інакше ваші коліна в плані жорсткості шкіри можуть нагадувати п'яти. Змащуйте шкіру на колінах кремом для ніг або скрабами. Також відмінно підійдуть мед, сіль і лимонний сік.
Якщо ви хочете зменшити обсяг ніг, вам допоможуть обгортання з косметичної глини та ефірних масел.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/strunk-kolna-vpravi_813.gif-->Стрункі коліна - вправи
Вправи для красивих колін


Стрункі коліна - вправи

Для початку трохи розігрійте ваші м'язи. Пострибайте, поприсідайте, загалом, походіть.
Потім поставте ноги разом, нахиліться і упріться долонями в коліна. У такому положенні робіть обертальні рухи колінами то в одну сторону, то в іншу. Те ж повторіть, але тільки зі злегка розставленими ногами.
Тримайтеся за будь-яку опору і піднімайтеся на носках приблизно двадцять разів: на одній, потім на іншій нозі. Вправа здається простим, але насправді воно дуже ефективне.
Встаньте біля опори і підніміть одну ногу під прямим кутом, потім згинайте і розгинайте її в коліні по кілька разів. Це ж повторіть іншою ногою.
Ляжте на спину, підніміть прямі ноги вгору, обхопіть їх руками трохи нижче коліна і постарайтеся на кілька секунд потягнути на себе. Відпочиньте і знову повторіть кілька разів.
Розкриємо вам маленький секрет. Найкраща вправа, щоб прибрати зайву вагу з колін - це присідання. Встаньте прямо. Розподіліть вагу по всьому тілу. А тепер уявіть, що вам потрібно сісти на стілець або крісло. Починайте присідати, але стежте за тим, щоб коліна не йшли далі вашої стопи.
Потім відведіть руки назад, з'єднайте лопатки, і присідайте, дотягуючись руками до п'ят.

Як зробити ноги стрункими: відео-тренування


Звичайно, якщо у вас є абонемент у фітнес-клуб, ви легко зможете відвідувати тренування в залі і спостерігати за тренером. Якщо ж можливості ходити в зал немає, нічого страшного. Тренуватися можна і вдома. Пропонуємо вам невеликий відео-урок, за допомогою якого ви зможете виконати вправи для колін. Він триває всього десять хвилин, але якщо ви будете виконувати вправи два рази в тиждень, результат не змусить себе довго чекати.
загрузка...
Написати Вконтакте