Дієти
Розтяжка для початківців
17.03.2015 1110 0 admin

Розтяжка для початківців

Фітнес

Розтяжка для початківців
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/roztyazhka-dlya-pochatkvcv_121.jpeg-->Розтяжка для початківців
Значення розтяжки більшість людей недооцінюють. І абсолютно марно. Вона покращує гнучкість і пластичність м'язів, підвищує самопочуття і позбавляє від стресу.
Стретчинг є невід'ємною частиною будь-якої тренування. Не важливо, чим ви займаєтеся: гірськими лижами, альпінізмом, танцями або бігом - без розтяжки добре потренуватися неможливо.
Напевно ви з заздрістю дивитеся, як маленькі діти з легкістю сідають на шпагат, перекидаються і сидять у позі лотоса. Та що там діти. По телевізору нерідко можна побачити бабусь і дідусів, які теж стоять на голові і присідають в ідеальному шпагаті. Хочете так само? Що ж, розкриємо кілька секретів розтяжки для початківців.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/roztyazhka-dlya-pochatkvcv_732.gif-->Розтяжка для початківців


Що потрібно знати


Існує два види розтяжки: динамічна і балістична. Перша являє собою звичайну розтяжку м'язів. Балістична передбачає розтяг за межі ваших можливостей. Всім початківцям спортсменам підійде перший варіант стретчинга, про який і піде мова.
Для початку варто вибрати час занять. Більшість фахівців вважають, що займатися розтяжкою краще ввечері, так як м'язи знаходяться в «робочому стані». Найкраще займатися в один і той же час.
Також важлива постійність тренувань. Якщо ви будете «тягнутися» раз в тиждень - особливого результату навряд чи досягнете. Можна займатися кожен день потроху, але краще приділити занять одну годину. Можете поєднувати розтяжку з переглядом улюбленого серіалу. Так ви вб'єте відразу двох зайців.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/roztyazhka-dlya-pochatkvcv_623.gif-->Розтяжка для початківців
Не варто поспішати і «рвати» м'язи. Ні до чого хорошого це не призведе. Тягнутися треба обережно, поступово збільшуючи навантаження. Ніякої пекельної болі при виконанні вправ бути не повинно. Запевняємо, що при сталості тренувань ви досягнете бажаних результатів.
Не напружуйте, розслабляйте м'язи, з якими працюєте. Тільки так можна розтягнути.
Розминка - основне правило для початківців. Перед початком вправ обов'язково разогрейтесь. Дихайте рівно і спокійно. Виконуйте вправи під спокійну і розслаблюючу музику.

Вправи на розтяжку для початківців


Вправ на розтяжку існує безліч. Пропонуємо ознайомитися з найвідомішими та ефективними.
Щоб розтягнути м'язи рук, сцепите за спиною пальці рук і піднімайте руки вгору. Притисніть підборіддя до грудей і утримуйте положення десять секунд.
Розтяжка для початківців

Тепер потягнемо спинку. Витягніть руки над головою і сцепите пальці. Повільно нахиліться вправо, при цьому правою рукою тягніть ліву руку над головою, поки не відчуєте напругу.
Щоб розтягнути задню поверхню стегна, сядьте і розведіть ноги в сторони. Обережно, без ривків, тягніться грудьми до підлоги.
А тепер виконаємо улюблене вправу всіх діток. Сядьте на підлогу, стопи зведіть разом. Тримаючи спину прямою, повільно натискайте на коліна, намагаючись притиснути їх до підлоги. Невеликий нахил корпусу вперед посилить розтягнення.
В кінці заняття непогано буде розтягнути м'язи шиї. Піднімайте і опускайте голову в різні боки. Нахили голови в сторони: тягніть ліве вухо до лівого плеча, а потім праве вухо до правого.

Як сісти на шпагат


Головним показником хорошої розтяжки багато вважають вміння сідати на шпагат. Що ж, все у ваших силах. Якщо від природи ви не володієте підвищеною гнучкістю, то на шпагат ви сядете не дуже скоро. Але це не привід для розладів, все в цьому житті можна досягти наполегливою працею і прагненням.
Краще всього почати з поперечного шпагату. Сядьте на підлогу, розсуньте ноги широко в сторони. І починайте робити нахили вперед і вбік на кожній нозі. З кожним нахилом біль повинна наростати.
Пропонуємо вам подивитися відео, яке покаже кілька вправ для того, щоб сісти на шпагат.
Фітнес - йога для початківців, вправи для преса і стегон, відгуки Фітнес - йога для початківців, вправи для преса і стегон, відгуки
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ftnes-yoga-dlya-pochatkvcv-vpravi-dlya-presa-stegon-vdguki_941.jpeg--> Чим фітнес-йога відрізняється від
Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_651.jpeg--> Виконуючи вправу, підйоми і
Відео вправи для шпагату Відео вправи для шпагату
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shpagatu_471.jpeg-->
Ефективні вправи на розтяжку для початківців: відео Ефективні вправи на розтяжку для початківців: відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivn-vpravi-na-roztyazhku-dlya-pochatkvcv-vdeo_231.jpeg-->
Вправи для розтяжки: коригуємо своє тіло Вправи для розтяжки: коригуємо своє тіло
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-roztyazhki-koriguyemo-svoye-tlo_961.jpeg--> Ті, хто займаються спортом, відвідують
Вправи на розтяжку: повний комплекс для розтяжки м'язів спини, ніг, рук і  ... Вправи на розтяжку: повний комплекс для розтяжки м'язів спини, ніг, рук і ...
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-roztyazhku-povniy-kompleks-dlya-roztyazhki-myazv-spini-ng-ruk-zhivota_461.jpeg-->
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]