Дієти
Повні ікри: як схуднути
17.03.2015 1026 0 admin

Повні ікри: як схуднути

Фітнес

Повні ікри: як схуднути
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/povn-kri-yak-shudnuti_451.jpeg-->Повні ікри: як схуднути
Кожна дівчина мріє мати великі груди, тонку талію, і, звичайно, витончені ніжки. У статті ви дізнаєтеся, як зробити ваші ікри чарівними.

Як схуднути в литках


Жінки з повними литками часто помилково вважають, що звичайні фізичні вправи допоможуть уменьшмить їх розмір. Але при присіданнях, бігу, силових навантаженнях на ноги м'язи литок почнуть інтенсивно розвиватися і гомілки можуть стати ще більш об'ємними.
Допоможе вам аеробіка степ. Степ-платформа - це особливе пристосування на двох ніжках з поперечною широкою платформою посередині. Іншими словами, для вас підходить заняття під назвою «степ-аеробіка». У будь-якому фітнес-клубі ви можете відвідувати ці заняття. Саме вони допоможуть вашим ніжкам стати ще прекрасніше.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/povn-kri-yak-shudnuti_492.gif-->Повні ікри: як схуднути


Дівчатам з повними литками краще всього почати з нульового рівня, потім переходити на степ 12 і 3. Однак можна самому купити степ-платформу і займатися вдома.
Також вам потрібно стежити за харчуванням. Насамперед, виключіть все борошняне, жирне і солодке - це головні вороги стрункості.

На зарядку ставай


Повні ікри: як схуднути

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/povn-kri-yak-shudnuti_794.gif-->Повні ікри: як схуднути
Запам'ятайте найголовніші правила степ-аеробіки. Вставайте на платформу за рахунок ніг, а не спини. Не йдіть на платформу на шкарпеточки, тільки на повну стопу. Завжди тримайте Спину прямо. Поїжте за півтори години до тренування.
Встаньте на платформу і починайте крокувати так, як ніби ви піднімаєтеся і спускаєтеся по сходах. Цю вправу потрібно для розминки, щоб розігріти м'язи.
Встаньте на платформу правою ногою, перенесіть на неї вагу, потім призначте до неї ліву. Опустіть на підлогу спочатку ліву ногу, потім праву. Продовжуйте крокувати так близько двадцяти хвилин. Відчуття після тренування повинно бути таким, як ніби ви пробігли по сходах до 25 поверху.
Після тренування на степі не завадить зробити ще кілька вправ. Ляжте на спину і зігніть ноги в колінах, після чого потягніть на себе носки обох ніг по черзі. Ця вправа також має метою розтягування.
Підніміть праву ногу перед собою і робіть обертальні рухи стопою. Теж саме виконайте з лівою ногою.
Пам'ятайте, що наполеглива праця обов'язково дасть результати, і ваші ніжки стануть стрункими і спортивними.
Повні ікри: як схуднути
Вправи для литок ніг Вправи для литок ніг
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-litok-ng_441.jpeg--> Кожна дівчина мріє про струнких і красивих ногах. Як показав недавній
Степ аеробіка - користь і шкода вправ під музику Степ аеробіка - користь і шкода вправ під музику
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka-korist-shkoda-vprav-pd-muziku_721.jpeg-->
Степ аеробіка Степ аеробіка
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka_961.jpeg-->
Кращі кардіо і силові тренування, відео. Поєднання кардіо і силового тренув ... Кращі кардіо і силові тренування, відео. Поєднання кардіо і силового тренув ...
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/krasch-kardo-silov-trenuvannya-vdeo-poyednannya-kardo-silovogo-trenuvannya_361.jpeg--> Якщо ви хочете не
Відео вправ на степ-платформі Відео вправ на степ-платформі
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-na-step-platform_361.jpeg--> Вправи на степ-платформі - ключовий прийом фітнесу. Вони дозволяють
Відео уроки степ-аеробіки для просунутих Відео уроки степ-аеробіки для просунутих
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-uroki-step-aerobki-dlya-prosunutih_491.jpeg--> Аеробіка в стилі степ вважається одним з найпопулярніших
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]