» » Вправи для литок ніг
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 19:16)   
  •   0   
  •  352 

Вправи для литок ніг
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-litok-ng_441.jpeg-->Вправи для литок ніг
Кожна дівчина мріє про струнких і красивих ногах. Як показав недавній статистичний опитування, більше половини чоловіків звертають насамперед увагу на ноги жінок. Відповідно, якщо ви хочете бути бажаними і привабливими в очах чоловіків, варто привести ноги в ідеальне стан. Уявіть таку картину: жінка на підборах. Яка частина ніг відразу привертає увагу? Звичайно ж, ікри. Вашій увазі пропонуються ефективні та прості вправи для накачування литок.
Шість вправ, які допоможуть зробити ікри красивими і накачене.

1. Піднімання однієї ноги.


Чудовий, а головне, проста вправа. Встаньте прямо, зведіть ноги разом, руки покладіть на стілець або на пояс, зігніть праве коліно. Встаньте на носок лівої ноги і стійте так кілька секунд, потім поверніться у вихідне положення. Зробіть три підходи по 20 вправ на кожну ногу. Трохи нагадує балет, чи не так?

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-litok-ng_132.gif-->Вправи для литок ніг


2. Піднімаємо ногу, сидячи на стільці.


Дуже ефективна вправа для красивих литок! Його можна робити де завгодно: вдома, в офісі, у фітнес-клубі. Сидячи на стільці, необхідно зігнути коліна, а ступні повинні стосуватися підлоги. Покладіть який-небудь важкий предмет на коліна, і не поспішаючи піднімайте їх в зігнутому положенні. Робіть по три підходи по 20 разів.

3. Біг і ходьба.


Біг і ходьба чудова вправа для литок. До того ж, це відмінне кардіо вправу.

4. Степпер.


У фітнес-клубах перебувають степпери, які ідеально підходять для накачування литок. В домашніх умовах їх можна замінити сходами. Головне, не забувайте носити зручне взуття!
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-litok-ng_603.gif-->Вправи для литок ніг
5. Кругові обертання коліном.


Встаньте прямо, руки покладіть на пояс, ноги зведіть разом, встаньте навшпиньки і повільно обертайте зігнуте коліно. Робіть по три підходи по 20 разів на кожне коліно.

6. Кругові обертання щиколотки.


Бажаєте щось дуже складне? Дещо залишено на закуску, від цього вправи ваші ікри будуть хворіти, але і будуть накачене з часом. Займіть положення прямо, руки покладіть на пояс, спочатку підніміть ліву ногу і намалюйте нею в повітрі коло. Повторіть так з три підходу 20 разів з кожною ногою.

Кілька порад наостанок.


Найголовніше дотримуватися основного правила - робити вправи регулярно і правильно! Від цього залежить і результат, і ваше самопочуття. При регулярних навантаженнях ваші ікри вже через місяць почнуть перебувати в тонусі, а до літа ви точно станете власницею найкрасивіших литок!
Автор: ДимСанич

загрузка...
Написати Вконтакте