Дієти
Домашні тренування
17.03.2015 728 0 admin

Домашні тренування

Фітнес

Домашні тренування
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashn-trenuvannya_891.jpeg-->Домашні тренування
Якщо ви вирішили зайнятися спортом, але не хочете купувати абонемент у фітнес-клуб, вам підійдуть домашні тренування. У домашнього фітнеса є багато переваг. По-перше, не треба платити за абонемент в спортзал. По-друге, вдома ви можете тренуватися в будь-яке зручне для вас час. Звичайно, мінуси теж є. Як правило, будинки змусити себе займатися дуже складно. Завжди знаходяться якісь справи, долає лінь, і, врешті-решт, відволікають рідні.
Але якщо ви дійсно маєте силу волі, домашня тренування для схуднення вам підійде. У статті ми з вами розглянемо основні вправи для тренувань будинку.

Програма домашніх тренувань


Домашні тренування для дівчат мають свої нюанси і правила. Тут важлива регулярність. Визначте час, в яке ви будете займатися. Як правило, звичайній людині досить двох разів на тиждень, при умові, що заняття буде тривати одну годину. Не треба доводити себе до знемоги. Кожен день по три години тренуються тільки справжні спортсмени.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashn-trenuvannya_172.gif-->Домашні тренування


Купіть собі зручну спортивний одяг, тренуйтеся в кросівках. Це важливо, тому що багато будинків розслабляються і займаються в тапочках і майках. Одяг має бути дихаючої, комфортною і не сковувати рухи.
Домашні тренування

Краще всього нічого не їсти за півтори години до тренування. Та й після не варто кидатися до холодильника. А ось воду пити можна, і навіть потрібно, як під час, так і після заняття, щоб не допустити зневоднення організму.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashn-trenuvannya_494.gif-->Домашні тренування
Чітко визначте для себе мету тренувань. Що ви хочете? Підтримати здоров'я або схуднути? З якими проблемними місцями треба боротися? І тільки потім приступайте до дій.

Розминка


Розминка готує організм до майбутнього навантаження. Не можна приступати до занять, не розігрів свої м'язи. Інакше вони будуть сильно боліти.
Встаньте на середину кімнати і починайте крокувати. Потім підніміть руки вгору і зробіть кілька кругових рухів вперед і назад. Пострибайте на одному місці, можете використовувати скакалку. Після розігріву потягніться вниз до своїх стопах. Поверніться вправо, зігніть одне коліно і потягніться вперед.

Силові вправи


На занятті ви можете прокачати руки, біцепси, трицепси, груди, плечі, сідниці, ноги, коліна і інші групи м'язів. Ми розглянемо кілька найбільш популярних і ефективних вправ.
Почнемо з присідань. Встаньте прямо, ноги розставте в сторони на рівні плечей. Спина повинна бути прямою. А тепер, зробіть двадцять присідань. Уявіть, що хочете сісти в крісло. Тоді у вас буде правильна техніка виконання.
Станьте на коліна, підніміть долоні на підлогу. Підніміть спочатку одну ногу, коліно при цьому повинно бути випрямленою. Потім іншу.
Ляжте на спину. Руки розведіть в сторони. Підніміть ноги, зігнувши при цьому коліна. Потім, по черзі опускайте ноги як можна нижче, колінами до підлоги.
Дуже корисні будуть віджимання. Можете віджиматися, широко розставивши руки, так буде набагато легше.

Домашні тренування: відео


Нижче ви можете побачити відео для схуднення з докладним описом кожної вправи. Не турбуйтеся, якщо деякі вправи не вийдуть з першого разу. Головне, зрозумійте техніку виконання, тренуйтеся і все обов'язково вийде.

Наприкінці зазначимо, що краще всього тренуватися і займатися спортом всією родиною. Це набагато веселіше і цікавіше.
Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_651.jpeg--> Виконуючи вправу, підйоми і
Домашні вправи для схуднення живота: просто і ефективно Домашні вправи для схуднення живота: просто і ефективно
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashn-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-prosto-efektivno_151.jpeg-->
Як підтягнути руки Як підтягнути руки
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pdtyagnuti-ruki_801.jpeg-->
Стрункі коліна - вправи Стрункі коліна - вправи
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/strunk-kolna-vpravi_461.jpeg-->
Як прибрати вушка на стегнах: вправи, відео Як прибрати вушка на стегнах: вправи, відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pribrati-vushka-na-stegnah-vpravi-vdeo_851.jpeg-->
Домашні вправи з гантелями для жінок: відео Домашні вправи з гантелями для жінок: відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashn-vpravi-z-gantelyami-dlya-zhnok-vdeo_901.jpeg-->
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]