» » Прискорюємо обмін речовин вправами
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 19:15)   
  •   0   
  •  254 

Прискорюємо обмін речовин вправами
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/priskoryuyemo-obmn-rechovin-vpravami_301.jpeg-->Прискорюємо обмін речовин вправами
Останнім часом зросла кількість людей з надмірною вагою. Багато звикли виправдовувати свій зовнішній вигляд поганим або повільним обміном речовин. Однак якщо дотримуватися правильного і здорового способу життя, то можна швидко позбутися від зайвих кілограм. Насамперед, дробове і збалансоване харчування, контроль кількості вживаних продуктів, регулярні фізичні навантаження, і ви забудете, що таке зайва вага!
Будь-які фізичні вправи ведуть до прискорення обміну речовин? Основний закон говорить: чим більше у людини м'язів, тим більше енергії потрібно навіть в стані спокою. Таким чином, висновок очевидний: основний обмін стає вище.

Бути чи не бути фізичним вправам?


Якщо ви бажаєте прискорити свій обмін речовин, і привести зовнішній вигляд в порядок, то фізичні вправи повинні увійти у ваше життя. Вони не тільки допомагають спалити калорії, але і розвивають м'язову систему, збільшуючи основний обмін. З цим завданням відмінно впораються силові і кардіо тренування. Гіподинамія веде до збільшення ваги, навіть якщо раціон не перевищує нормального обсягу калорійності. Наочний приклад можна привести з життя спортсменів. Як тільки вони залишають великий спорт, кількість м'язів знижується основний обмін падає, і при тій же калорійності харчування спостерігається підвищення ваги.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/priskoryuyemo-obmn-rechovin-vpravami_372.gif-->Прискорюємо обмін речовин вправами


Скільки потрібно займатися спортом?


Для того щоб підтримувати хорошу фізичну форму і мати міцне здоров'я, фахівці рекомендують щоденні фізичні вправи, які повинні тривати не менше півгодини в день. Витрата калорій на рух залежить, насамперед, від маси тіла людини. Чим вона більше, тим більше і калорій витрачається.

Який вид спорту вибрати?


Якщо ви маєте занадто велику вагу або ви давно нічим не займалися, то найбільш доступним і прийнятним видом фізичного навантаження буде тривала тренування протягом години в спокійному темпі. Більш інтенсивні вправи при великій вазі та при відсутності тренувань, можуть призвести до того, що, відчувши втому від тренувань, поза їх ви будете рухатися мало. В сумі енергетичні витрати можуть не змінитися, а то й стати менше.
Таким чином, якщо ви бажаєте прискорити обмін речовин і позбавитися від зайвої ваги, тоді варто серйозно задуматися над тим, щоб почати займатися фізичними вправами. Але це не означає, що харчування повинно залишатися незмінним. Пам'ятайте, що все йде в комплексі!
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/priskoryuyemo-obmn-rechovin-vpravami_303.gif-->Прискорюємо обмін речовин вправами
Автор: ДимСанич
загрузка...
Написати Вконтакте