Дієти
Відео вправи для збільшення бюсту
17.03.2015 989 0 admin

Відео вправи для збільшення бюсту

Фітнес

Відео вправи для збільшення бюсту
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-zblshennya-byustu_941.jpeg-->Відео вправи для збільшення бюсту

Жіночі груди - це орган, який складається з молочних залоз і жирового прошарку. Тобто в ньому абсолютно відсутні м'язи. Це значить, що безпосередньо впливати на зміни форми і розміру бюста неможливо. Щоб збільшити груди або надати їй пружність, потрібно підібрати вправи, що впливають на великий грудний м'яз.
Якщо ви вирішили збільшити груди за допомогою фізичних вправ, приготуйтеся старанно попрацювати. Займатися потрібно регулярно. Інакше ви не дочекаєтеся ніякого ефекту.

Відео: комплекс вправ для збільшення грудей


Розігрійте м'язи перед початком основної тренування. В якості розминки підійдуть махи і обертання руками в різні боки. Можна пострибати зі скакалкою пару хвилин.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-zblshennya-byustu_632.gif-->Відео вправи для збільшення бюсту


Зігрілися, розім'ялися - приступайте до виконання комплексу основних вправ.


Віджимання
Віджимання по праву можна назвати самим ефективним способом впливу на грудні м'язи. Вони бувають декількох видів:

• Віджимання від стіни;

• Віджимання від підлоги з колін;

• Віджимання від підлоги з упору лежачи;

• Віджимання з упору лежачи, коли руки або ноги знаходяться на якому - небудь підвищенні (на лаві або на дивані, наприклад).
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-zblshennya-byustu_983.gif-->Відео вправи для збільшення бюсту
Виберіть собі відповідний варіант, в залежності від вашої фізичної підготовки.

Відео вправи для збільшення бюсту

Важливо при виконанні віджимань ставити долоні трохи ширше плечей. Так можна краще впливати на грудну м'яз.
Розведення рук з положення лежачи
Після віджимань можна трохи відпочити. Для цього ляжте на спину і розслабитися. Не забудьте захопити по гантелі в кожну руку. В якості обважнювача можна взяти пляшки з водою або книги. Підніміть трохи зігнуті в ліктях руки вгору перед собою. Розводьте їх у сторони до моменту торкання ліктями підлоги і повертайте назад наверх.
Вправа «Пулл - овер»
З розведенням закінчили. Залишаємося відпочивати на підлозі далі. Підніміть руки знову перед собою. Гантелі візьміть обома руками. Якщо незручно - одну можна відкласти. Опускайте гантелі на підлогу, заводячи руки за голову. Цю вправу можна виконувати як просто лежачи на підлозі, так і лежачи на гімнастичному кулі - фитболле: тоді з-за додаткового навантаження воно буде в кілька разів ефективніше.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-zblshennya-byustu_255.jpeg-->Відео вправи для збільшення бюсту

Піднімання рук перед собою
Встаньте з гантелями в позицію «стопи на ширині плечей». Піднімайте по черзі перед собою руки таким чином, щоб вони були паралельні підлозі. Плечі зберігайте на одній лінії, а спину прямою. Очі дивляться вперед.
Вправа «Долоньки»
Відкладіть гантелі. У положенні стоячи з'єднайте перед собою долоні, а лікті розведіть в сторони. Тепер з силою натискайте долоні один на одного.
Ця вправа робиться як інтенсивно, так і з затримкою кожного зусилля на кілька секунд. Як варіант, руки можна пересувати вгору - вниз уздовж вертикальної осі тіла.
«Лижник»
Візьміть знову в руки обважнювачі. Будемо зображати біжить лижника. Для цього трохи зігніть ноги в колінах, а спину, подайте вперед. Руки, зігнуті в ліктях, тримайте з боків. Тепер робіть руками рухи, як ніби ви відштовхуєтеся лижними палицями. Можна виконувати цю вправу спочатку двома руками одночасно, а потім по черзі заводячи руки за спину.
Після того, як ви дали навантаження на м'язи грудей, їх треба трохи розслабити. Струсніть руками, потягніть їх вгору і в сторони.
Якщо після виконання комплексу ви відчули напругу грудних м'язів, значить, вправи були виконані правильно. При таких заняттях позитивний результат буде помітний вже через місяць - і оцінити його зможете не тільки ви.
Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_651.jpeg--> Виконуючи вправу, підйоми і
Відео вправи для схуднення і підтяжки сідниць Відео вправи для схуднення і підтяжки сідниць
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-pdtyazhki-sdnic_951.jpeg-->
Домашні вправи для збільшення грудних м'язів для жінок: відео Домашні вправи для збільшення грудних м'язів для жінок: відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashn-vpravi-dlya-zblshennya-grudnih-myazv-dlya-zhnok-vdeo_251.jpeg-->
Ефективні вправи для підтяжки грудних м'язів: відео Ефективні вправи для підтяжки грудних м'язів: відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivn-vpravi-dlya-pdtyazhki-grudnih-myazv-vdeo_151.jpeg-->
Жиросжигающие Комплекс вправ Аніти Луценко: відео Жиросжигающие Комплекс вправ Аніти Луценко: відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhiroszhigayuschie-kompleks-vprav-anti-lucenko-vdeo_161.jpeg-->
Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання
Існують деякі фактори, які призводять до зменшення зростання. Найважливіші з них - це недоїдання і убоге споживання білка. Звичайно, важливу роль має
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]