» » Вправи на внутрішню сторону стегна: відео
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 19:04)   
  •   0   
  •  3133 

Вправи на внутрішню сторону стегна
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-vnutrshnyu-storonu-stegna-vdeo_171.jpeg-->Вправи на внутрішню сторону стегна: відео

Внутрішня поверхня стегна заслужено може називатися однією з найбільш шкідливих частин тіла, яка дуже важко піддається схудненню. Спалювання жиру в цій зоні - справа часу і постійних тренувань, тому, якщо виявилася необхідність в цьому, не варто відкладати схуднення до моменту, коли до відпустки залишиться 2 тижні. Комплекс вправ, спрямованих саме на спалювання жиру на внутрішній стороні стегна, досить великий, але простий для запам'ятовування, тому, приділяючи півгодини часу щодня, можна вже через кілька тижнів трохи втратити в об'ємі стегон. Однак для повноцінного схуднення, безумовно, будуть потрібні не тільки вправи, але і дотримання принципів правильного харчування укупі з регулярними кардіо тренуваннями.

Відео: прості вправи на внутрішню частину стегна


Щоб незабаром відчути результат, слід постаратися виконувати всі вправи по 20-30 повторень в 3 підходи. Можна чергувати всі вправи, так і робити все три підходу однієї вправи по черзі.


Нікуди не піти від присідань, таке вже ефективне це заняття. Для роботи саме внутрішньої сторони стегна ноги слід розставити широко, розвівши носки в сторони. У присіданні має явно відчуватися напруга м'язів внутрішньої сторони стегна, а також сідничних м'язів. Вправа не дарма вважається одним з найбільш дієвих, але потрібно мати на увазі, що присідати до самої підлоги не потрібно - досить згинати коліна під кутом у дев'яносто градусів до підлоги.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-vnutrshnyu-storonu-stegna-vdeo_672.gif-->Вправи на внутрішню сторону стегна: відео


Відомі ще з дитячих пір «ножиці» також служать для роботи м'язів внутрішньої частини стегна. З положення лежачи, тримаючи руки перед собою, або ж на підлозі, відбуваються перехресні махи прямими ногами. Чим ширше розводяться ноги, тим сильніше навантаження буде даватися на стегна.
Якщо в особистому спортивному інвентарі є м'ячі, то це посприяє проведенню такої вправи, як стискання м'яча. Воно виконується з положення лежачи на спині, ноги при цьому повинні бути напівзігнуті. Між колінами затискається м'яч. Слід напружити ноги і стиснути м'яч, протримавшись в такому напруженні півхвилини, потім, відпочивши, повторити ще кілька разів.
Випади в сторони позитивно впливають ще й на форму внутрішніх м'язів стегна, так як разом з силовим вправою проводиться своєрідна розтяжка стегна. Вихідне положення - ноги широко розставлені по сторонам, шкарпетки дивляться строго вперед, напівприсідання робляться по черзі на кожну ногу, з відведенням тазу тому.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-vnutrshnyu-storonu-stegna-vdeo_183.gif-->Вправи на внутрішню сторону стегна: відео
З положення лежачи можна виконати не одну цікаву вправу на внутрішню сторону стегна. Так, зігнувши ноги на 90 градусів, з'єднавши п'яти разом, можна розводити і зводити коліна в сторони. Головне - не розмикати п'яти, а постійно тримати їх разом.
Також лежачи, потрібно підняти прямі ноги вгору. Потім потрібно притягувати коліна до грудей, трохи розводячи їх в сторони, але не розмикаючи п'яти.
Стоячи в полумостике (вихідне положення - лежачи на лопатках, піднявши таз вгору), потрібно постаратися розводити і зводити коліна. Початкове положення - ноги розставлені трохи ширше плечей.
Щоб опрацювати всі сторони стегон, можна малювати ногами круги. Для цього потрібно лягти, витягнувшись на повний зріст. Потім вгору піднімається одна нога і малює коло в повітря. Нога повинна зробити повне коло практично торкаючись підлоги, як знизу, так і з боку. У цьому вправу потрібно стежити ще й за спиною, щоб та не відривалася від підлоги. Такі нехитрі вправи допоможуть створити нову форму стегон - подкачанних і без зайвого жиру.
загрузка...
Написати Вконтакте