Дієти
Відео вправи для шпагату
17.03.2015 1474 0 admin

Відео вправи для шпагату

Фітнес

Відео вправи для шпагату
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shpagatu_471.jpeg-->Відео вправи для шпагату

Шпагат - це вправа на розтяжку, при виконанні якого кут між стегнами складає 180 градусів, а ноги знаходяться на одній лінії і спрямовані в протилежні сторони. Основні види шпагату - поздовжній і поперечний.
Вміння сідати на шпагат покращує гнучкість, еластичність м'язів і пластику тіла, робить красивою ходу руху. Особливо шпагат корисний для жінок, які хочуть зміцнити м'язи тазового дна, що дуже важливо в будь-якому віці.

Відео: вправи для розтяжки на шпагат


Якщо ви вирішили освоїти шпагат, то почати краще з поздовжнього. Для цього необхідно виконувати спеціальний комплекс вправ, спрямований на опрацювання м'язів стегна, сухожиль і зв'язок. Всі рухи необхідно робити дуже обережно, без ривків і різких рухів. Будьте уважні до власних відчуттів. При найменшому дискомфорті краще припинити виконання.http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shpagatu_662.gif-->Відео вправи для шпагату


Перше, що потрібно сказати - ніяких навантажень до тих пір, поки не зробите розминку. Це обов'язково! Пострибайте, побігайте на місці. Можна зробити кілька присідань і нахилів, пару кіл тазом в обидві сторони. Тільки після того як ви разогреетесь, можна приступати до вправ.
Вправа «Бігун»
Воно направлено на розтяжку м'язів передньої і задньої поверхонь стегна. З положення стоячи з прямою спиною зробіть широкий крок вперед. Не змінюючи положення спини, обіпріться долонями на стегно виставленої ноги, поставивши другу на коліно. Намагайтеся опускати таз якомога нижче. Стежте, щоб плечі були розправлені. Виконайте цю вправу по кілька разів на кожну сторону.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shpagatu_893.gif-->Відео вправи для шпагату
Нахили вперед і в сторони
Сядьте на підлогу і покладіть ноги на ширині плечей. Зробіть нахили вперед по черзі до кожної нозі. Спробуйте дотягнутися до стоп.
Далі розведіть ноги на самий широкий кут, на який ви здатні. При цьому не повинно бути ніяких неприємних відчуттів. Здійснюйте бічні нахили в сторони, намагаючись опуститися якомога нижче.
«Метелик»
Сидячи на підлозі, з'єднаєте ноги разом, потім розведіть коліна. Постарайтеся посунути стопи як можна ближче до таза. Тримаючи спину прямо, здійснюйте коливання колінами, наче метелик махає крилами. Після того, як ви трохи політали, розведіть коліна якомога ширше і
натисніть на них долонями.

Виконуючи ці, не дуже важкі вправи, можна за короткий час розвинути хорошу розтяжку і гнучкість суглобів. А якщо набратися терпіння, то і сісти на поздовжній шпагат.

Ефективні вправи для поперечного шпагату


Поперечний шпагат технічно виконати набагато важче, ніж поздовжній. Щоб його освоїти, знадобляться додаткові вправи і трохи більше часу.
Присідання
Встаньте у вихідну позицію. Ноги поставте ширше плечей, а шкарпетки розведіть в сторони. .Опускайте таз вниз, зберігаючи спину прямою, не відриваючи стопи від підлоги. Слідкуйте, щоб коліна були широко розведені.
Випади в сторони
З положення стоячи відведіть ногу, роблячи широкий крок у бік, і зігніть її в коліні. Обіпріться на неї рукою і опускайте таз якомога нижче. Стопи від підлоги не відривайте. У такій позиції побудьте кілька секунд. Потім зробіть те ж саме на іншу ногу.
«Жаба»
Встаньте на коліна, і опустіть таз на підлогу між ними. Якщо не виходить, підкладіть під сідниці подушку. Не забувайте, що ви не повинні відчувати ніякого дискомфорту. Нахиліться вперед і упріться долонями в підлогу. Опускайте корпус до тих пір, поки дозволяють відчуття. Як тільки досягли максимуму, залишіться в цьому положенні на декілька хвилин. Постарайтеся розслабити місця в яких ви відчуваєте напругу.
Не поспішайте сісти на шпагат, поки не будете впевнені в своїх силах. І не турбуйтеся, якщо щось не вийде. У будь-якому випадку, виконуючи вправи на розтяжку, ви приносите величезну користь не тільки своїй фігурі, але і здоров'я організму в цілому.
Вправи для внутрішньої сторони стегна Вправи для внутрішньої сторони стегна
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-vnutrshnoyi-storoni-stegna_781.jpeg--> Правильний комплекс вправ для внутрішньої частини стегна
Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_651.jpeg--> Виконуючи вправу, підйоми і
Розтяжка для початківців Розтяжка для початківців
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/roztyazhka-dlya-pochatkvcv_121.jpeg-->
Відео вправи для схуднення і підтяжки сідниць Відео вправи для схуднення і підтяжки сідниць
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-pdtyazhki-sdnic_951.jpeg-->
Ефективні вправи на розтяжку для початківців: відео Ефективні вправи на розтяжку для початківців: відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivn-vpravi-na-roztyazhku-dlya-pochatkvcv-vdeo_231.jpeg-->
Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання
Існують деякі фактори, які призводять до зменшення зростання. Найважливіші з них - це недоїдання і убоге споживання білка. Звичайно, важливу роль має
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]