» » Як зменшити обсяг литок на ногах швидко: відео вправи
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 18:59)   
  •   0   
  •  3356 

Як зменшити обсяг литок на ногах
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zmenshiti-obsyag-litok-na-nogah-shvidko-vdeo-vpravi_581.jpeg-->Як зменшити обсяг литок на ногах швидко: відео вправи

Ні для кого не секрет, що при схудненні жир спалюється не рівномірно, а з різних зон, причому, часом з самих несподіваних, і, щоб прибрати його саме в тому місці, де потрібно, потрібно докласти чимало зусиль. Але якщо справа стосується таких ділянок тіла, як литкові м'язи, потрібно використовувати зовсім інші методи. Справа в тому, що проблеми з обсягами в області литок можуть мати різну причину виникнення: як ожиріння, так і занадто великі навантаження при тренуваннях. Саме тому боротьба з литками повинна бути виваженою і системною.
Щоб швидко прибрати обсяг литок, потрібні не тільки регулярні фізичні навантаження, але і якісне правильно харчування. Зовсім не даремно постійно говорять про нього при необхідності спалювання жиру в будь-якій частині тіла, так як саме завдяки неправильному харчуванню (а воно включає в себе і нерегулярне теж) організм постійно запасається жирами, відкладаючи їх «на всякий випадок».

Відео: вправи для зменшення литок


Щоб зменшити ікри за один тиждень, потрібні регулярні кардионагрузки, які будуть включати в себе багато вправ на ноги. Якщо ж просто опрацьовувати ікри, не приділяючи уваги спалюванню жиру по всьому тілу, то особливого результату ви не побачите, а лише накачаєте литкові м'язи під шаром жиру.http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zmenshiti-obsyag-litok-na-nogah-shvidko-vdeo-vpravi_672.gif-->Як зменшити обсяг литок на ногах швидко: відео вправи


1. Біг, в даному випадку, проходить на носочках, за рахунок чого розвиваються і діють ікри. Товсті литки можна добре «спалити» на аеробіки, займаючись фітнесом на степ-платформах, піднімаючись на носочках по сходах.
2. Відмінно спалюють жир і зменшують обсяги стрибки на скакалці. Такі стрибки одночасно роблять ніжки стрункішими і підкачують м'язи, виділяючи їх красивою лінією. Стрибати рекомендується близько 20 хвилин на двох ногах і хоча б по 5 хвилин (для початку) на кожній нозі окремо.
3. Зменшити дуже товсті литки можна з допомогою присідань і перекатів. Складність присідань в тому, що їх потрібно робити на носочках. Ноги зведені разом, носки дивляться в різні сторони, руками можна, для впевненості, триматися за спинку стільця або за стіну. Підводячись на носки і розводячи коліна в сторони, присідаєте як можна глибше. Таке пліє відмінно тренує ікри.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zmenshiti-obsyag-litok-na-nogah-shvidko-vdeo-vpravi_343.gif-->Як зменшити обсяг литок на ногах швидко: відео вправи
4. Махи ногами розтягують м'язи, що також необхідно для отримання бажаного результату. Тримаючись за стілець або за стіну, підніміть пряму ногу вперед, натягнувши носок від себе, тримаючи в напрузі м'яз. Махи відбуваються різкими рухами: вперед-назад. Бажано зробити по 40-50 повторень на кожну ногу.

Як зменшити перекачені ікри


Багато спортсменів, а також ті, хто самостійно займається спортом «для себе», стикаються з іншою проблемою - перекачанними литками. Перекачені ікри з'являються від регулярних навантажень на ноги і при виділенні мінімального часу на розтяжку. Незважаючи на те, що «сушка» м'язів відмінно впливає на обсяги фігури, її пластичність найкраще підкреслюється розтяжкою м'язів. Саме тому професійні тренери та спортсмени після кожного тренування приділяють якийсь час розтяжці м'язів. В даному випадку нас цікавлять литкові - і результати можна буде побачити вже через тиждень.
1. Сидячи на підлозі, зведіть ноги і нахиліться до шкарпеток. Шкарпетки потрібно тягнути спочатку до себе, а потім від себе. У кожному положенні слід затриматися на півхвилини-хвилину і глибоко дихати, так як кисень дозволяє м'язовим волокнам краще функціонувати і тягнутися.
2. Стоячи прямо, зігніть одну ногу, а другу пряму виставите трохи вперед, носок тягнеться на себе. Нахиліться до прямої ноги, обхопивши напружений носок. У такому положенні також потрібно простояти не менше 30 секунд, а потім поміняти ноги.
загрузка...
Написати Вконтакте