Дієти
Як схуднути, катаючись на велосипеді: допомагає чи їзда схуднути?
17.03.2015 1121 0 admin

Як схуднути, катаючись на велосипеді: допомагає чи їзда схуднути?

Фітнес

Як схуднути, катаючись на велосипеді
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-katayuchis-na-velosiped-dopomagaye-chi-yizda-shudnuti_681.jpeg-->Як схуднути, катаючись на велосипеді: допомагає чи їзда схуднути?

У дитинстві всі ганяли на велосипедах. Чудова пора, коли головним завданням було обігнати товариша чи просто «намотувати круги по району. І адже не було ні одного товстенькою велосипедиста, правда? Зараз же, у «дорослому» світі, практично не залишається часу на такі розваги, не кажучи вже про спеціальних тренуваннях і велокроссах. Але велосипед - це чудова можливість не тільки активно, якісно і весело провести час, але і позбавитися від зайвої ваги, стати більш витривалим, поліпшити роботу серця, позбутися отдишек та іншого.

Чи можна схуднути за допомогою велосипеда?


Відповідь однозначна - так! І не тільки схуднути, але й істотно поліпшити свій фізичний та емоційний стан. У чому полягають переваги регулярного катання на велосипедах?

 • Підвищення витривалості в повсякденному житті. Набагато простіше стане підніматися по сходах на верхні поверхи будівель, ходити на великі відстані, грати з дітьми та інше.
 • Зменшення ваги. При постійних велонагрузках можна дуже здорово втратити в обсягах, особливо, якщо дотримувати правильний режим і програму тренувань.
 • Зміцнення м'язів стегон. При заїзді задіюються не тільки м'язи стегон, але і всі м'язи ноги, тому, якщо ви хочете отримати стрункі, подкаченние ноги, які не соромно показати влітку - велосипед стане кращим варіантом.
 • Позбавлення від целюліту. Велосипед найкраще прибирає целюліт, підтягуючи шкіру і зміцнюючи всі м'язи. Це страшна проблема для жінок, яка може вирішитися завдяки звичайного велосипеда.
  Але і їздити потрібно не просто так, а дотримуючи відповідний режим та графік тренувань. Одне з основних правил - регулярність, що означає необхідність поїздок як мінімум 3 рази в тиждень, краще - 4. Але і старатися не варто, так як незабаром після виснажливих щоденних поїздок велосипед стане страшним сном, а тренування - обов'язком, а це малоприємне задоволення. Час поїздки, для початку, можна встановити на рівні 30 хвилин, а потім постійно підвищувати планку.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-katayuchis-na-velosiped-dopomagaye-chi-yizda-shudnuti_112.gif-->Як схуднути, катаючись на велосипеді: допомагає чи їзда схуднути?


  Сьогодні цілком доступні хороші, якісні спортивні байки, які споряджені кількома передачами. Так от з початку тренувань рекомендується вибирати перші передачі. На них крутити педалі досить просто, а ось передачі вище і нарощують силу прокручування педалей. Професійні спортсмени радять чергувати кілька видів тренувань:

 • помірні;
 • на витривалість;
 • на швидкість.
  Під час помірних тренувань потрібно вибрати комфортну швидкість і долати (непоганий вже фізичній формі) близько 10-20 км. Саме цей вид тренувань найкраще працює для спалювання жиру по всьому тілу. Тренування на витривалість проходять на досить великі відстані - до 50 км, під час яких не потрібно дивитися на час і, чергуючи передачі і швидкості, просто долати відстань. Ну а швидкісні заняття - це тренування, які вимагають підтримки постійної швидкості протягом усього часу заняття, або ділянки дороги, приміром, 20 км/год.
  Таким чином, визначившись з територією для поїздок і часом, що для них буде виділено, можна успішно скласти собі графік особистих тренувань, з урахуванням різновидів варіацій їзди. Сильно схуднути можна за наявності трьох тренувань на тиждень, якщо кожна з них буде виконана на совість.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-katayuchis-na-velosiped-dopomagaye-chi-yizda-shudnuti_623.gif-->Як схуднути, катаючись на велосипеді: допомагає чи їзда схуднути?

 • Катання на велосипеді для схуднення Катання на велосипеді для схуднення
  Регулярне катання на велосипеді – це відмінний спосіб позбавлення від зайвої ваги. Крім того, подібні заняття знижують ризик виникнення багатьох
  Здоров'я і велосипеди Здоров'я і велосипеди
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zdorovya-velosipedi_131.jpeg--> Їзда на велосипеді - це не просто можливість чудово провести час, не тільки
  Допомагає біг схуднути, які м'язи працюють при бігу, скільки калорій спалю ... Допомагає біг схуднути, які м'язи працюють при бігу, скільки калорій спалю ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dopomagaye-bg-shudnuti-yak-myazi-pracyuyut-pri-bgu-sklki-kalory-spalyuye-bg_751.jpeg--> Дуже багато
  Як схуднути на біговій доріжці: відгуки Як схуднути на біговій доріжці: відгуки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-na-bgovy-dorzhc-vdguki_111.jpeg-->
  Катання на велосипеді - найпростіший і ефективний метод для схуднення. Катання на велосипеді - найпростіший і ефективний метод для схуднення.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/katannya-na-velosiped-nayprostshiy-efektivniy-metod-dlya-shudnennya_511.jpeg-->
  Користь велосипеда для сучасної жінки Користь велосипеда для сучасної жінки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/korist-velosipeda-dlya-suchasnoyi-zhnki_691.jpeg--> Не можна відмовити велосипеда в універсальності і
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]