Дієти
Жиросжигающие Комплекс вправ Аніти Луценко: відео
17.03.2015 3570 0 admin

Жиросжигающие Комплекс вправ Аніти Луценко: відео

Фітнес

Жиросжигающие комплекс Аніти Луценко: відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhiroszhigayuschie-kompleks-vprav-anti-lucenko-vdeo_161.jpeg-->Жиросжигающие Комплекс вправ Аніти Луценко: відео

Відомий український тренер, експерт по схудненню, Аніта Луценко стверджує, що спалювати жир можливо, якщо підібрати правильну методику. На її думку, 80% успіху становить правильне раціональне харчування, і тільки 20% фізичні навантаження. Вона пропонує комплекс високоінтенсивних вправ, які сприяють збільшенню швидкості обміну речовин таким чином, щоб основний зайву вагу згорав не під час тренування, а після неї протягом тривалого часу.

Найкращі жиросжигающие вправи в домашніх умовах


Для того, щоб виконати високоинтенсивную тренування вдома, не потрібно багато місця. Все, що вам знадобиться, це килимок, парочка гантелей і гарний настрій - принаймні, про це говорить сама Аніта Луценко. Демонстрацію найефективніших жиросжигающих вправ розробленого нею комплексу ви зможете побачити в цьому відео ролику:


Перед початком вправ необхідно розім'ятися. Для цього можна інтенсивно зводити і розводити прямі руки хрест на хрест паралельно підлозі, згинати почергово ноги в колінах, підтягуючи п'яти до сідниць, перекочуватися в присяд з однієї ноги на іншу, а в завершенні нахилитися вниз. Завести руки за коліна і потягнути спину вгору.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhiroszhigayuschie-kompleks-vprav-anti-lucenko-vdeo_512.gif-->Жиросжигающие Комплекс вправ Аніти Луценко: відео


Вправа 1 «Присед з жимом»

Візьміть в руки гантелі, присядьте, а на виході з присідання піднімайте руки з гантелями вгору. Виконуйте руху інтенсивно, не менше десяти разів.
Вправа 2 «Тяга до грудей»
Не роблячи паузи між першим і другим вправою, прийміть упор лежачи, тримаючи в руках гантелі. Піднімайте по черзі руки, згинаючи їх в ліктях і відводячи за спину, підтягуючи гантелі до грудей.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhiroszhigayuschie-kompleks-vprav-anti-lucenko-vdeo_553.gif-->Жиросжигающие Комплекс вправ Аніти Луценко: відео
Вправа 3 «Журавлик»
З упору лежачи встаньте прямо, руки з гантелями опустіть вздовж тіла. Робіть нахили вперед, опускаючи руки до підлоги, а прямі ноги по черзі піднімаючи вгору.
Вправа 4 «Прес»
Ляжте на спину, відкладіть одну гантель в бік. Зігніть праву ногу в коліно і підніміть над головою праву руку з обважнювачем, ліву ногу випрямити і покладіть на підлогу, ліву руку на живіт. Піднімайте корпус перпендикулярно підлозі, не опускаючи руку з гантелей.
Вправа 5 «Стрибки в довжину»
Відкладіть гантелі і встаньте поруч з килимком. Робіть стрибки з місця, відштовхуючись одночасно двома ногами, і намагаючись дострибнути до краю килима. Повертайтеся назад пробіжкою.
Вправа 6 «Стрибки»
Стрибайте на місці кілька хвилин. Ідеально, якщо у вас є скакалка. Головне, стежте, щоб нічого не зачепити та не розбити.
Вправа 7 «Прес, інша сторона»
Виконайте вправу 4 помінявши боку - тепер ліва рука з гантелей дивиться в стелю.
А тепер зробіть цикл цих вправ ще два - три рази.

Жиросжигающие Комплекс вправ Аніти Луценко


Ще одна зв'язка кардіо рухів і навантаження на м'язи для інтенсивного спалювання жиру.
Біг на місці з високим підніманням стегна - 1-2 хвилинки.
Махи ногами: підніміть ногу високо вперед, і обводячи півколо, відведіть назад.
Втягування живота: поставте ноги на ширині плечей, подавши корпус вперед, руки оперев на стегна. Зробіть вдих і різкий видих, а потім втягніть живіт максимально, і, затримавши подих, п'ять разів штовхніть його вперед, а потім втягніть.
Планка: прийміть упор лежачи, поклавши долоні під плечі і випрямивши спину. Затримайтеся в такому положенні на тридцять секунд.
Прес верхній: з положення лежачи, ноги разом, коліна розведені, піднімайте корпус з заведеними за голову руками.
Прес нижній: з попереднього вихідного положення піднімайте ноги на кут 900 градусів від підлоги, не роз'єднуючи стопи.
При виконанні інтенсивних жиросжигающих комплексів регулярно три рази в тиждень, вже через місяць ви здивуєтеся своєї нової, підтягнутою фігурі.
Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках? Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках?
Вправи для рук для схуднення ми шукаємо рідше, ніж, наприклад, вправи
Вправи для внутрішньої сторони стегна Вправи для внутрішньої сторони стегна
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-vnutrshnoyi-storoni-stegna_781.jpeg--> Правильний комплекс вправ для внутрішньої частини стегна
Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_651.jpeg--> Виконуючи вправу, підйоми і
Домашні вправи з гантелями для жінок: відео Домашні вправи з гантелями для жінок: відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashn-vpravi-z-gantelyami-dlya-zhnok-vdeo_901.jpeg-->
Відео вправи для збільшення бюсту Відео вправи для збільшення бюсту
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-zblshennya-byustu_941.jpeg-->
Комплекс вправ доктора Бубновського: відео Комплекс вправ доктора Бубновського: відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kompleks-vprav-doktora-bubnovskogo-vdeo_281.jpeg-->
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]