Дієти
Основні рухи в аеробіки: техніка виконання (картинки + відео)
17.03.2015 7352 0 admin

Основні рухи в аеробіки: техніка виконання (картинки + відео)

Фітнес

Класичні основні рухи в аеробіці
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/osnovn-ruhi-v-aerobki-tehnka-vikonannya-kartinki-vdeo_621.jpeg-->Основні рухи в аеробіки: техніка виконання (картинки + відео)

У 1968 році американський полковник ВПС Кеннет Купер розробив методику вправ, яку назвав аеробіка. Він же випустив книгу, де докладно розповів, які вправи потрібно виконувати, і як їх треба виконувати. Але весь світ дізнався про аеробіки завдяки американській фотомодель і акторка Джейн Фонді. Саме ця жінка з'єднала класичну аеробіку з музикою. Хоча за основу були прийняті базові рухи з книги Купера, акторка доповнила їх своїми розробками. Вона випустила книгу, і велика кількість відеокасет, де розповіла і показала всі базові рухи аеробіки.

Класична аеробіка - основні рухи


Якщо розглядати всі кроки, то вони зав'язані в такт музики на два або чотири рахунки. Це класика рухів, які можуть бути з'єднані у вісім тактів, в шістнадцять і тридцять два. Новачкам відразу освоїти многотактовие кроки досить складно, тому тренер на кожному тренуванні промовляє кроки, а дуже складні комбінації обов'язково проводить разом з підопічними. Але базові кроки є основою всіх рухів в аеробіці. Це можна порівняти з умінням читати, якщо не знаєш алфавіт, значить, і не вмієш читати.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/osnovn-ruhi-v-aerobki-tehnka-vikonannya-kartinki-vdeo_522.gif-->Основні рухи в аеробіки: техніка виконання (картинки + відео)


У класичної аеробіки застосовується два основні кроки:

 • Рухи, при яких не змінюється провідна нога. Тобто, з якої ноги ви почали рух, всі наступні комбінації також починаються з цієї ноги.

 • Зі зміною провідної ноги. Тобто, кожен наступний крок починається з іншої ноги.


 • Як вже було сказано вище, всі кроки виконуються тільки на два або чотири такти.

  Руху без зміни ноги


  Практично всі рухи першої категорії виконуються в чотири такту. У кожного руху є своя назва.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/osnovn-ruhi-v-aerobki-tehnka-vikonannya-kartinki-vdeo_263.gif-->Основні рухи в аеробіки: техніка виконання (картинки + відео)
  March


  Це звичайні кроки на місці. Робиться поперемінно кроки різними ногами на чотири такти. Приміром, крок праворуч, крок лівою, потім знову крок праворуч, крок ліворуч.

  Mambo


  Цей вид руху повторює попередній з невеликим доповненням у вигляді винесення лідируючої ноги вперед, потім назад. Тобто, робите крок вперед правою ногою, лівою ногою на місці. Потім правою назад, лівою на місці. Винесення ноги може бути проведений і діагонально. Це різновид даного руху.

  V-step


  Таку назву ці рухи отримали за схожість малюнка на підлозі, який здійснюють ноги. Якщо права нога лідируюча, то її рух починається вперед і убік (вправо). Далі, ліва - вперед і вліво. Потім ті ж руху у зворотний бік, починає права нога. Тобто, ви повертаєтеся в початкову точку. Зверніть увагу, що лідируюча нога може бути і правою, і лівою.

  Cross


  Це найбільш складні рухи для новачків, тому що ноги доводиться пересувати, перехрещуючи між собою. Схема така: лідируюча нога (наприклад, права) ставиться вперед і вліво, ліва нога в сторону вліво, права нога назад на місце, ліва приставляється до правої.

  Рухи зі зміною ніг


  Руху степ аеробіки зі зміною провідної ноги відбуваються на два і чотири такту. В дужках біля назви кожного руху буде зазначатися кількість тактів.

  Step-touch (2)


  Це найпростіший рух. Крок однією ногою в бік, другу приставити до неї. Тепер у зворотний бік, змінюючи ногу. Наступний рух починається з тієї ноги, якій закінчили рух попереднє. Є подвійний Step-touch - це рух у бік два рази. Приміром, права нога вправо, ліва приставляється до неї, ще один крок вправо, ліва приставляється. Тепер у зворотний бік.

  Step-tap (2)


  Це рухи з дотиком. Тобто, провідна нога в сторону, другий треба торкнутися підлоги перед першою.

  Chasse (2)


  Це ще одне рух з приставним кроком. Фахівці називають їх «з ламаним ритмом». Справа все в тому, що на два рахунки виробляється три рухи, два останніх в швидкому темпі. Провідна нога в сторону, друга приставляється до неї, і першою ногою слід зробити крок на місці.

  Step-lift (2)


  Тут доведеться робити махові рухи. Мах може бути здійснений у різні боки, звідси і різновиди. Схема така: крок у бік, другою ногою треба зробити мах або в сторону (side), або вперед (front), або назад (back).

  Step-kick (2)


  Klik - це стусан. Таку назву кроки отримали за рахунок схожості з цим рухом. Нога в сторону, друга викидається вперед і ставиться близько першої.

  Step-curl (2)


  Руху з захлестом. Нога в сторону, друга згинається назад і заводиться за першу, потім ставиться біля неї.

  Step-plie (2)


  Це рухи з присіданням. Крок в сторону, друга нога пряма, присісти на першу ногу.

  Step-lunge (2)


  Крок вперед, другою ногою проводиться торкання підлоги ззаду першої ноги.

  Step-knee (2)


  Крок в сторону, друга згинається в коліні.

  Knee-up (4)


  Це те ж саме, що і Step-knee, тільки на чотири рахунки.

  Grape-wine (4)


  Назва в перекладі означає виноградне вино. Схема така: крок в сторону, інша нога ставиться ззаду першої навхрест. Перша ще в сторону, друга приставляється до неї.


  Висновок по темі


  Все, що було перераховано вище, є базовими рухами в аеробіці. Навчившись виконувати ці кроки, ви зможете переходити до більш складним, які можуть поєднувати у єдину композицію різні за типами кроки. Для закріплення інформації дивіться відео - «Руху для аеробіки».
  Випади: вправи для підтягнутих ніг Випади: вправи для підтягнутих ніг
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vipadi-vpravi-dlya-pdtyagnutih-ng_861.jpeg--> Яка жінка не мріє залишатися красивою, стрункою і
  Степ аеробіка для схуднення Степ аеробіка для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka-dlya-shudnennya_691.jpeg--> Степ-аеробіка - один з найбільш популярних напрямів в аеробіці.
  Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання
  Існують деякі фактори, які призводять до зменшення зростання. Найважливіші з них - це недоїдання і убоге споживання білка. Звичайно, важливу роль має
  Простий і запам'ятовується комплекс вправ для розминки Простий і запам'ятовується комплекс вправ для розминки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/prostiy-zapamyatovuyetsya-kompleks-vprav-dlya-rozminki_961.jpeg--> Розминка являє собою комплекс
  Відео вправ на степ-платформі Відео вправ на степ-платформі
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-na-step-platform_361.jpeg--> Вправи на степ-платформі - ключовий прийом фітнесу. Вони дозволяють
  Відео уроки степ-аеробіки для просунутих Відео уроки степ-аеробіки для просунутих
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-uroki-step-aerobki-dlya-prosunutih_491.jpeg--> Аеробіка в стилі степ вважається одним з найпопулярніших
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]