Дієти
Степ аеробіка - користь і шкода вправ під музику
17.03.2015 1502 0 admin

Степ аеробіка - користь і шкода вправ під музику

Фітнес

У чому користь і шкоду степ аеробіки








http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka-korist-shkoda-vprav-pd-muziku_721.jpeg-->Степ аеробіка - користь і шкода вправ під музику
Будь-які фізичні навантаження, пов'язані з фітнесом або аеробікою, це завжди плюс вашому здоров'ю. З цим сперечатися ніхто не буде. Але є категорія людей, яким навіть нескладні вправи під музику все-таки протипоказані. Тому, вибираючи ті або інші фізичні навантаження, треба правильно оцінити своє здоров'я.
Наприклад, найпростіші фізичні вправи пов'язані з ритмічними танцями на одному місці, які називаються степ-аеробіка. Що це таке? Це різновид класичної аеробіки, всі вправи якій проводяться на спеціальному постаменті, виготовленого у вигляді платформи. Висота цього пристосування варіюється в діапазоні 15-30 см. Чим вище постамент, тим вище навантаження на організм. Тому порада для тих, хто тільки починає займатися степ аеробікою - вибирайте платформу з невеликою висотою. По суті, всі рухи складаються на основі того, що необхідно підніматися на постамент і спускатися з нього. Ці вправи супроводжуються танцювальними елементами, можна ускладнити їх, використовуючи гантелі, м'яч, гумку та інші спортивні снаряди.
Але багатьох початківців спортсменів хвилює питання - користь аеробіки стовідсоткова чи є у цього комплексу і недоліки? Такі ритмічні рухи під музику впливають на всі м'язи, особливо на нижню частину тіла (ноги, таз, стегна). У процесі проведених вправ працюють всі системи життєдіяльності організму під навантаженням, тому хронічні захворювання можуть стати перешкодою для занять степ аеробікою.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka-korist-shkoda-vprav-pd-muziku_982.gif-->Степ аеробіка - користь і шкода вправ під музику


Отже, в чому корисність занять аеробікою (фітнесом).

Позитивні сторони



 • У процесі проведених вправ спортсмен отримує навантаження на серцево-судинну систему. Якщо заняття проводяться регулярно, то серцевий м'яз збільшується в обсязі, що збільшується викид крові за один удар самого органу, ущільнюються капіляри, що благотворно впливає на всю систему, пульс стає рівним, особливо в стані спокою. А, як наслідок, зниження артеріального тиску до нормального.

 • Відбувається підвищене забезпечення тканин киснем, добре надходять поживні речовини. Останнє дійство впливає на тканини між суглобами, які швидко відновлюються. Рівень гемоглобіну і еритроцитів підвищується, а отже, збільшується об'єм крові.

 • Якщо використовувати найпростіші вправи без великих навантажень, то степ аеробіка рекомендується тим, у кого трапилися травми колінного суглоба. Суглобова рідина виділяється більш активно в процесі частого згинання і розгинання коліна. Але тут важливо не перестаратися.

 • Прискорюється обмін речовин. Особливо хотілося б відзначити виділення у великій кількості гормону кальциотонина, який відповідає за засвоєння кальцію.

 • Як і будь-які фізичні навантаження, вправи степ аеробікою зменшують шар підшкірного жиру, тримає м'язи в тонусі, збільшується опірність втоми м'язів.

 • Поліпшується кровообіг легень, їхній обсяг зростає.


 • Це кілька критеріїв, які відносяться до категорії «користь степ аеробіки».

  Негативні сторони



 • Шкода від степ-аеробіки буде обов'язково, якщо перетренуватися. Запам'ятайте - будь-які надмірні навантаження будуть пригнічувати організм в цілому і її частину окремо. Як наслідок, безсоння, занепад сил, небажання щось робити, зниження апетиту та інше. Тому професіонали рекомендують - якщо відчули втому, краще зробити перерву. Можна скоротити заняття або зробити їх не щоденними.

 • Аеробіка - це все-таки спорт, тому травм навіть тут не уникнути. Забиття, вивихи, розтягнення та синці - це наслідок вашої неуважності. Професіонали радить ставити стопу на всю площину, ні на носок, ні на п'яту. Обов'язково треба, щоб вона щільно вставала на платформу, не можна допускати, щоб, приміром, звисав носок. Уважно стежте за рухами тренера. Якщо з'явилася втома, знизьте темп, перейдіть на крок.

 • У багатьох новачків з'являються болі в суглобах ніг. Основна причина - це неправильно підібране взуття. Ідеальний варіант - кросівки з товстою підошвою. Запам'ятайте, удари об платформу в процесі вправ дуже енергійні, так що пошкодити ногу не складе великої праці. Якщо ви займаєтеся в кедах або балетках, то вже на першому заняття ви відчуєте біль у суглобах. І якщо продовжувати заняття в цій взуття, то поступово біль перекочує в коліна і хребет.


 • Як бачите, від степ аеробіки є не тільки користь, але і шкоду. Тому дотримуйтесь наших рекомендацій, які допоможуть вам уникнути неприємностей.




  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka-korist-shkoda-vprav-pd-muziku_153.gif-->Степ аеробіка - користь і шкода вправ під музику

  Аеробіка для схуднення: степ-аеробіка, танцювальна аеробіка Для схуднення Аеробіка для схуднення: степ-аеробіка, танцювальна аеробіка Для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/aerobka-dlya-shudnennya-step-aerobka-tancyuvalna-aerobka-dlya-shudnennya_261.jpeg--> Аеробіка для схуднення
  Повні ікри: як схуднути Повні ікри: як схуднути
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/povn-kri-yak-shudnuti_451.jpeg-->
  Степ аеробіка Степ аеробіка
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka_961.jpeg-->
  Степ аеробіка для схуднення Степ аеробіка для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka-dlya-shudnennya_691.jpeg--> Степ-аеробіка - один з найбільш популярних напрямів в аеробіці.
  Відео вправ на степ-платформі Відео вправ на степ-платформі
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-na-step-platform_361.jpeg--> Вправи на степ-платформі - ключовий прийом фітнесу. Вони дозволяють
  Відео уроки степ-аеробіки для просунутих Відео уроки степ-аеробіки для просунутих
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-uroki-step-aerobki-dlya-prosunutih_491.jpeg--> Аеробіка в стилі степ вважається одним з найпопулярніших
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]