Дієти
Аквааеробіка - фото та відео уроків
17.03.2015 818 0 admin

Аквааеробіка - фото та відео уроків

Фітнес

Аквааеробіка - худнемо із вправами на воді
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/akvaaerobka-foto-ta-vdeo-urokv_471.jpeg-->Аквааеробіка - фото та відео уроків
Аквааеробіка - це класична аеробіка, проводиться тільки у воді. Вода створює середовище, в якому доводиться докладати зусиль, щоб подолати її щільність. Тому навантаження на організм у ній різко збільшуються. Зазвичай вправи аквааеробіки проводяться в басейні, це основний атрибут проведених занять. Звичайно, необхідно мати купальник, а ось шапочку зазвичай не надягають, тому що спортсмени стоять по пояс у воді.

Чим хороша аквааеробіка • Ризик отримати травму у воді зводиться практично до нуля. Вода має виталкивающим дією, вона знижує силу тяжіння, тому вправи виконуються набагато легше. Це безпосередньо відноситься і до суглобів, навантаження на них теж знижується. Тому аквааеробіка рекомендується людям літнім і страждаючим надмірною вагою.

 • У воді м'язи працюють більш інтенсивно. Щільність води створює певну перешкоду, тому рухати в ній ногами і руками набагато важче.

 • Рухи в такт музики і сама вода сприятливо впливають на людський організм. Кровообіг покращується, інтенсивно починає працювати серцево-судинна система, поліпшується пульс, йдуть набряки, шкіра стає пружною.

 • Медики прийшли до висновку, що аквааеробіка не має протипоказань. Їй можуть займатися діти, вагітні, літні люди, люди з великою вагою і навіть ті, хто переніс інфаркт. Це до питання, чи має аква аеробіка шкоду?


 • По суті, проводяться у воді вправи під музику - це танці, тому заняття проходять у веселій обстановці. А вода додає необхідний ефект, який бадьорить тіло.

  Чи можна схуднути за аквааеробікою


  Як і всі фізичні вправи, аквааеробіка впливає на вагу спортсмена. Якщо їй займатися регулярно і постійно, то результат не змусить себе довго чекати. Численні відгуки займаються вправами аквааеробіки говорять про те, що декілька перших занять даються всім досить складно. Навантаження для людини, який ніколи не займався спортом, насправді великі. Тому саме у цей період не варто старатися, краще проводити руху з низькою інтенсивністю.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/akvaaerobka-foto-ta-vdeo-urokv_462.gif-->Аквааеробіка - фото та відео уроків

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/akvaaerobka-foto-ta-vdeo-urokv_113.jpeg-->Аквааеробіка - фото та відео уроків
  Але буквально через два-три занять організм втягується в ритм, стає легше, хоча навантаження будуть відчуватися все одно. Всі жінки в один голос стверджують, що вже за один місяць тренувань три-п'ять кілограмів покидають вас назавжди. І якщо підтримувати регулярність відвідувань басейну (3-4 дні в тиждень), то ефект схуднення закріплюється, а вага знижується і далі. Але хотілося б звернути вашу увагу ось на який факт - якщо не збалансувати харчування, то ефект може бути не такий, як вам би хотілося. Тому порада - аквааеробіка плюс дробове харчування - оптимальний варіант схуднення. Але не забуваємо про воду, її треба пити у великих кількостях - не менше 15-20 літра в день.
  Подивіться фото - аквааеробіка «до» і «після». І ви самі відразу ж зрозумієте, як цей комплекс впливає на тіло людини.

  Аквааеробіка - вправи для схуднення


  Перед тим як почати самі вправи, необхідно обов'язково провести розминку. Це прості рухи, які розігрівають м'язи. Їх треба проводити в спокійному ритмі, без ривків. Після чого можна переходити до основним рухам.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/akvaaerobka-foto-ta-vdeo-urokv_304.gif-->Аквааеробіка - фото та відео уроків
  Вправа №1
  Біг на місці з високо піднятими колінами. Чим вище коліна ви піднімаєте, тим краще.
  Вправа №2
  Мах ногами в сторону. Ці рухи треба проводити плавно, але дуже чітко. Ви повинна відчути опір водного середовища.
  Вправа №3
  Повертати тіло в різні сторони. Якщо хочете підсилити ефект від цих рухів, то додайте підстрибування. Цей вид підтягне ваш живіт.
  Вправа №4
  Для цього вам знадобиться м'яч. Закріпіть його між ніг і постарайтеся втопити. Це відмінна навантаження на ваш прес.
  Ось такі нехитрі руху. Звичайно, їх різновид обчислюється величезною кількістю видів і підвидів, але ці найпростіші. Для збільшення навантажень можна використовувати різні спортивні снаряди, які виготовляються саме для аквааеробіки. Це гантелі, м'яч, спеціальна штанга, що не тоне палять та інше.
  Пропонуємо вам переглянути відео - Уроки аквааеробіки».

  Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_651.jpeg--> Виконуючи вправу, підйоми і
  Аквааеробіка для схуднення, відео Аквааеробіка для схуднення, відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/akvaaerobka-dlya-shudnennya-vdeo_331.jpeg-->
  Аеробіка - відео уроки для початківців Аеробіка - відео уроки для початківців
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/aerobka-vdeo-uroki-dlya-pochatkvcv_351.jpeg-->
  Фітнес для початківців - відео, фото семи вправ Фітнес для початківців - відео, фото семи вправ
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ftnes-dlya-pochatkvcv-vdeo-foto-semi-vprav_601.jpeg-->
  Домашні фітнес уроки - відео і фото Домашні фітнес уроки - відео і фото
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashn-ftnes-uroki-vdeo-foto_581.jpeg--> Фітнес - це унікальний комплекс вправ, який допомагає тримати своє
  Тай чі: корисні поради щодо занять. Відео уроки тай чі Тай чі: корисні поради щодо занять. Відео уроки тай чі
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tay-ch-korisn-poradi-schodo-zanyat-vdeo-uroki-tay-ch_721.jpeg--> Тай чі нагадує гімнастику, адже всі рухи
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]