Дієти
Фітнес для початківців - відео, фото семи вправ
17.03.2015 1763 0 admin

Фітнес для початківців - відео, фото семи вправ

Фітнес

7 вправ - фітнес для початківців (відео)
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ftnes-dlya-pochatkvcv-vdeo-foto-semi-vprav_601.jpeg-->Фітнес для початківців - відео, фото семи вправ
Один з важливих принципів здорового способу життя - рухайся більше, роби хоч що-небудь. Гіподинамія задавила наше життя: сидимо в офісах, лежимо на дивані вдома, а це не найкращий спосіб підтримувати себе в нормальній формі. Але де взяти час, щоб сходити в тренажерний зал, його, як завжди, не вистачає. Той, хто хоче бути здоровим, завжди знайде час, щоб провести невелику тренування прямо у себе вдома. І на це піде не так багато часу, тим більше немає необхідності кудись їхати.
В даний час тренери з фітнесу пропонують сім основних видів вправ, які допоможуть початківцям підтримувати себе. Вони досить прості, виконувати їх можна в будь-якому приміщенні (місце потрібно невелике), і для цього треба буде придбати прості спортивні снаряди, а також встановити у дверному прорізі турнік. Все це обійдеться недорого, в усякому разі, дешевше, ніж місячний абонемент в тренажерний зал.

Фітнес вправи для початківців будинку


Отже, тут ми вам покажемо 7 вправ, які ляжуть в основу домашніх тренувань.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ftnes-dlya-pochatkvcv-vdeo-foto-semi-vprav_242.gif-->Фітнес для початківців - відео, фото семи вправ


Подивіться відео «Фітнес будинку для початківців», щоб правильно виконувати всі описані нижче вправи.


Розведення гантелей


Ці вправи сьогодні є найбільш популярними, тому що з їх допомогою можна сформувати правильну поставу, а також підтягнути спину і плечі. Руху досить прості, так що такий фітнес як раз для чайників.
Берете в руки гантелі або наповнені водою пляшки і починаєте піднімати їх до горизонтального рівня (руки не згинати). Хочете ускладнити, тоді робіть рухи з невеликим нахилом тулуба вперед. До речі, ці дві стійки можна змінювати поперемінно.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ftnes-dlya-pochatkvcv-vdeo-foto-semi-vprav_333.gif-->Фітнес для початківців - відео, фото семи вправ
Випади


Цей вид вправ підтягує не тільки м'язи ніг, але і сідниці. Тут дуже важливо присідати досить низько, при цьому повинен утворитися прямий кут ноги, яка встановлюється спереду, тобто, опорна нога. Випади без руху (статичні) добре тренують координацію. А якщо взяти в руки гантелі, то ефект буде в кілька разів вище, до того ж починає додатково працювати і верхній пояс тіла.

Планки


Існує кілька різновидів цього статичного вправи. Планка пряма є найпростішою. Ви робите наголос на руки, які впираються в підлогу, і на шкарпетки ніг. В принципі, це перша позиція при віджиманні. Тільки ніяких рухів робити не треба, необхідно просто на кілька хвилин зафіксувати позу. Тут навантажуються в основному м'язи спини, а це дуже важливо для хребта.
У цій же позиції можна зробити ускладнення, зробіть опорою лікті, а одну руку простягніть вперед. Міняйте через кожні дві-три хвилини руки. Є поза бічної планки, де опорою виступає одна рука. В цьому випадку треба повернутися боком і упертися рукою і ногами в підлогу, другу руку просто підняти вгору. Скажемо прямо, це не просте вправу, так що до нього вам доведеться пройти шлях довготривалих тренувань.
І остання планка - задня. Упор на руки і ноги, тільки дивитися вам доведеться в стелю.

Віджимання


Нічого складного в цьому немає. Важливо правильно проводити ці рухи, не перевтомлюючись. Оптимальний варіант для новачків - це стандартна поза з розведеними руками. Як ускладненого варіанту можна використовувати упор рук, зведених в одній точці. Якщо розмова йде в розділі «фітнес для початківців жінок», то можна порадити робити віджимання від дивана або від стіни.

Румунська тяга


Ця вправа є базовим. Воно буде хорошим доповненням до всіх інших руху. Його можна проводити з гантелями або без них. У другому варіанті при присіданні доведеться другу ногу піднімати над підлогою, щоб збільшити навантаження на все тіло. Румунська тяга змушує працювати найбільші м'язи. Відзначимо, що навіть для підготовленого спортсмена це досить складна вправа.

Підтягування


Це, як і віджимання, простіше не куди. Єдине, на що хотілося б звернути увагу, це різновиди даного вправи, які залежать від відстані між рук, а також виду хвата поперечини.

Присідання


Найдемократичніший і простий спосіб зробити свої ноги сильними. Для збільшення ефекту, можна присідати, тримаючи в руках гантелі, або сідати на одну ногу, другу витягаючи вперед.
Як бачите, домашній фітнес для чайників - це невеликий комплекс вправ, які сподобається навіть новачки.
Читайте також інші статті з блоку "Планки" .
Фітнес - йога для початківців, вправи для преса і стегон, відгуки Фітнес - йога для початківців, вправи для преса і стегон, відгуки
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ftnes-yoga-dlya-pochatkvcv-vpravi-dlya-presa-stegon-vdguki_941.jpeg--> Чим фітнес-йога відрізняється від
Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках? Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках?
Вправи для рук для схуднення ми шукаємо рідше, ніж, наприклад, вправи
Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_651.jpeg--> Виконуючи вправу, підйоми і
Домашні вправи з гантелями для жінок: відео Домашні вправи з гантелями для жінок: відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashn-vpravi-z-gantelyami-dlya-zhnok-vdeo_901.jpeg-->
Жиросжигающие Комплекс вправ Аніти Луценко: відео Жиросжигающие Комплекс вправ Аніти Луценко: відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhiroszhigayuschie-kompleks-vprav-anti-lucenko-vdeo_161.jpeg-->
Аквааеробіка - фото та відео уроків Аквааеробіка - фото та відео уроків
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/akvaaerobka-foto-ta-vdeo-urokv_471.jpeg--> Аквааеробіка - це класична аеробіка, проводиться тільки у воді.
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]