Дієти
Плавання в басейні - інтенсивність і використовувані стилі
17.03.2015 1188 0 admin

Плавання в басейні - інтенсивність і використовувані стилі

Фітнес

Плавання в басейні як засіб для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/plavannya-v-baseyn-ntensivnst-vikoristovuvan-stil_571.jpeg-->Плавання в басейні - інтенсивність і використовувані стилі


Для того щоб схуднути, не обов'язково займатися виснажливими тренуваннями в тренажерному залі. Є спосіб набагато простіше, до того ж приємніше. Плавання в басейні - це відмінний варіант, щоб трохи скинути зайві кілограми і підтримувати своє тіло в тонусі. До того ж щільність води така, що навантаження при плавальних рухах знижуються в три рази, а це зниження тиску на суглоби, що для багатьох людей є важливим фактором.

Як схуднути в басейні


Відразу ж обмовимося, що схуднути у басейні можуть не всі. Все залежить від того, як ви плаваєте, і скільки плаваєте. Деякі помилково вважають, що звичайне чеберяння у воді 10-15 хвилин - це вже кілька сотень спалених калорій. Без сумніву якісь калорії згорять, тут сперечатися ніхто не буде, але їх так мало, що можна вважати - час минув даремно. Помилка полягає в тому, що тренуються просто хлюпочуться у воді і ледве ворушаться. А треба плавати.
Отже, як правильно плавати в басейні? У першу чергу потрібно плисти інтенсивно. А, по-друге, необхідно періодично міняти стилі плавання, тому що кожен стиль впливає на певні види м'язів, а значить, навантаження буде рівномірно розподілятися по всьому тілу.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/plavannya-v-baseyn-ntensivnst-vikoristovuvan-stil_322.gif-->Плавання в басейні - інтенсивність і використовувані стилі


Досвідчені тренери запевняють, що пульс пливе людини показує точно, скільки калорій він спалює під час запливу. Приміром, якщо пульс знаходиться в діапазоні 130-150 ударів, то за годину плавання в басейні спалюється від 600 до 1300 калорій. Чому такий великий розрив? Все залежить від ваги ваших м'язів, чим їх більше, тим більше витрати енергії на подолання щільності води, а значить, більше спалюються калорії. Сюди можна додати швидкість плавання і стиль, яким ви пливете.
До речі, про стилях.

 • Найінтенсивніший з усіх - це батерфляй. До того ж він і найскладніший. Новачки технікою метелика не володіють, але навчитися їй можна швидко, і зробіть це обов'язково. Якщо за час перебування в басейні ви хвилин п'ять або шість пропливете цим стилем, то користь від плавання буде в кілька разів більше.

 • Кроль - найоптимальніший за енерговитратами. Але плавати їм просто, техніка його нескладна. Від такого стилю практично не втомлюєшся. Тому рекомендується ним користуватися хвилин 20-30 на годину. Якщо такий заплив вам здасться важким, то розбийте дистанцію на два або три відрізка, помінявши кроль на брас або на спині, повертаючись знову до кроля.

 • Брас є тихохідним стилем, але його техніка одна з найскладніших. Плавати таким способом довго неможливо, тому на нього потрібно виділяти хвилин десять, не більше.

 • На спині. Цей стиль - прекрасне доповнення до загального комплексу. По-перше, плавати ним одне задоволення, тіло відпочиває і трохи розслабляється. По-друге, таким чином можна підтягти фігуру і виправити поставу.


 • Для того, щоб на власні очі побачити все, про що було написано вище, подивіться прикладена відео - «Види плавання в басейні».


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/plavannya-v-baseyn-ntensivnst-vikoristovuvan-stil_203.gif-->Плавання в басейні - інтенсивність і використовувані стилі
  І ще одна дуже важлива умова, що стосується питання, як правильно займатися в басейні. Воно стосується температури води. Вода в будь-якому басейні завжди температурою нижче, ніж тіло людини. Тому багато хто вважає, що для збереження цієї температури тіло починає спалювати жир, особливо підшкірний. Але де ви бачили худих тюленів? Все відбувається навпаки - низькі температури стимулюють наш організм, який починає накопичувати той самий жир, роблячи з нього гарну теплоізоляцію. Тому, щоб не накопичувався, а спалювався, треба швидко рухатися. До речі, температура води в басейні повинна бути не нижче +24С.
  І останнє. Вода - це прекрасний масажер, і чим інтенсивніше ви пливете, тим сильніше масаж. Одна година плавання в басейні замінює професійного масажиста, сеанс якого коштує в кілька разів дорожче. Вплив води ідентично: розбивається целюліт, поліпшується кровообіг, стимулюються обмінні процеси, виводиться зайва рідина.
  Отже, підіб'ємо підсумок. Користь плавання в басейні величезна, з цим сперечатися ніхто не буде. Комусь підійде відвідування в півгодини, кому-то в годину, це не так важливо. Головне - треба плавати. А ось відповідаючи на питання, скільки разів на тиждень потрібно ходити в басейн, відповімо - 3 рази буде нормально.
  Як поліпшити техніку бігу на короткі дистанції? Як поліпшити техніку бігу на короткі дистанції?
  Ця стаття допоможе тим, хто прагне покращити свої показники в бігу на короткі дистанції. Ми розповімо про план тренувань, який найбільш ефективний
  Схуднення за допомогою плавання Схуднення за допомогою плавання
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/shudnennya-za-dopomogoyu-plavannya_591.jpeg--> Плавання – це чудовий вид фізичних навантажень. Воно змушує
  Пробіжка для схуднення або інші види фітнесу: що вибрати? Пробіжка для схуднення або інші види фітнесу: що вибрати?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/probzhka-dlya-shudnennya-abo-nsh-vidi-ftnesu-scho-vibrati_721.jpeg--> Ох, як же часто новачкам радять бігати
  Чим замінити біг взимку Чим замінити біг взимку
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chim-zamniti-bg-vzimku_391.jpeg-->
  Вправи для схуднення в басейні Вправи для схуднення в басейні
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-shudnennya-v-baseyn_871.jpeg-->
  Гімнастика Воробйова - відгуки вдячних послідовників Гімнастика Воробйова - відгуки вдячних послідовників
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/gmnastika-vorobyova-vdguki-vdyachnih-posldovnikv_791.jpeg--> Гімнастика Воробйова була розроблена в минулому
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]