Дієти
Прес за 15 хвилин - 6 вправ і відео
17.03.2015 1434 0 admin

Прес за 15 хвилин - 6 вправ і відео

Фітнес

Як накачати прес за 15 хвилин
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pres-za-15-hvilin-6-vprav-vdeo_851.jpeg-->Прес за 15 хвилин - 6 вправ і відео
Помилка тих, хто збирається качати прес, доводячи його стан до шести кубиків, полягає в тому, що для цієї справи доведеться проводити велику кількість різних вправ (скручувань). Вони так думають, а багато просто впевнені. Але сьогодні досвідчені тренери пропонують абсолютно спрощені способи, в основі яких лежать нескладні вправи. З їх допомогою можна накачати прес за 15 хвилин.
Але давайте дивитися правді в очі. Всі ваші зусилля підуть прахом, якщо накачані кубики залишаться під шаром жиру. Прес буде, в цьому сумнівів немає, але його не буде видно. А для чого тоді всі ці починання, адже красиве тіло повинно бути видно, не ховати ж його знову під майку. Тому порада - знижуємо кількість споживаних калорій. Або сідаємо на дієту, або зменшуємо порції їжі, що з'їдається. Але в будь-якому випадку від жиру на животі треба позбутися.

6 вправ для преса за 15 хвилин


У цій статті ми пропонуємо вам скористатися шістьма вправами, на кожне з яких доведеться витратити трохи більше двох хвилин. Скажімо прямо, ці рухи зажадають від вас певних зусиль, але період проведення їх не такий вже і великий, тому навіть новачкам вони під силу.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pres-za-15-hvilin-6-vprav-vdeo_462.gif-->Прес за 15 хвилин - 6 вправ і відео • Лягайте на спину особою вгору, зігніть коліна. Зверніть увагу, підошви ніг повинні лежати на підлозі горизонтально, щільно прилягаючи до нього. Візьміть в руки гантелі (вага кожен визначає для себе сам), витягніть руки назад за голову. Тепер спокійно піднімайте тіло, тобто, сідайте. Сіли - тепер назад в початкову позицію. Руки ні в якому разі не можна згинати. Повторіть цю вправу 12-15 разів.

 • Вам знадобиться лавка. Сядьте на неї зручно, а долонями обхопіть її край. Тепер одночасно піднімайте коліна до грудей і при цьому подавайте саме тіло вперед. 12 повторень.

 • Для цього вправу вам необхідний м'яч. Треба лягти на підлогу обличчям вгору. Між щиколотками ніг затисніть м'яч, руки в сторони. Тепер піднімайте ноги до вертикального стану і упускайте їх. Тут важливо, щоб снаряд не вислизнув. 12 повторень.

 • Вправа з гантелями. Лягайте на підлогу, дивіться в стелю. Ноги зігнули в колінах, підошви щільно притиснули до підлоги. Взяли в руки гантеллю (одну або дві), з'єднали їх на грудях. Тепер піднімайте тулуб з поворотом в одну сторону, приймаєте позу «сидячи». Далі, лягайте в початкову позу і повторюєте те ж саме, тільки з протилежним поворотом тіла. 10 повторень.

 • Щоб зробити цю вправу, необхідний кабельний тренажер. Треба встати на коліна перед ним, кінці кабелю руками підтягуєте до рівня голови. Тепер три поклони вперед: з упором на два коліна, на праве і ліве. 10 повторень.

 • У цьому випадку ніяких снарядів не передбачено. Вам просто треба знову лягти на підлогу на спину. Зігнути ноги в колінах, підошви щільно притиснути до підлоги, руки піднести до скронь. Тепер трохи приподнимайтесь (можна просто піднімати тільки голову) і робіть поворот у бік. Точно також повторіть з поворотом в протилежну сторону. 10 повторень.


 • Всього лише 15 хвилин для накачування преса, але робити це треба щодня. Не варто лінуватися, якщо перед вами поставлено хороша мета. Звичайно, не всі рухи їх цього комплексу по плечу новачкам. Тому рекомендується робити не 10-12 підходів, а 5-6. На початковому етапі (пара тижнів) цього буде цілком достатньо. Але переходити на повний курс все одно необхідно.
  Є й інші способи накачування преса за 15 хвилин, їх розроблено чимало. Деякі тренери пропонують посилені вправи з обтяженням. Ефект від них хороший, але кожен день так займатися протипоказано. Зазвичай для цих тренувань виділяється три дні, потім два дні перерва.
  Одна з методик, яку можна застосовувати вдома, дивіться відео - «Прес за 15 хвилин».


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pres-za-15-hvilin-6-vprav-vdeo_553.gif-->Прес за 15 хвилин - 6 вправ і відео

  Як правильно качати прес, щоб прибрати живіт | Для схуднення та здоров'я Як правильно качати прес, щоб прибрати живіт | Для схуднення та здоров'я
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-kachati-pres-schob-pribrati-zhivt-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_311.jpeg--> Зона живота завжди є
  Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках? Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках?
  Вправи для рук для схуднення ми шукаємо рідше, ніж, наприклад, вправи
  Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_651.jpeg--> Виконуючи вправу, підйоми і
  Комплекс вправ для схуднення живота: відео Комплекс вправ для схуднення живота: відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kompleks-vprav-dlya-shudnennya-zhivota-vdeo_711.jpeg-->
  Як підтягнути руки Як підтягнути руки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pdtyagnuti-ruki_801.jpeg-->
  Жиросжигающие Комплекс вправ Аніти Луценко: відео Жиросжигающие Комплекс вправ Аніти Луценко: відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhiroszhigayuschie-kompleks-vprav-anti-lucenko-vdeo_161.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]