Дієти
Вправи з гантелями: альтернатива спортзалу?
17.03.2015 1289 0 admin

Вправи з гантелями: альтернатива спортзалу?

Фітнес

Вправи з гантелями: альтернатива спортзалу?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-z-gantelyami-alternativa-sportzalu_381.jpeg-->Вправи з гантелями: альтернатива спортзалу?
Вправи з гантелями давно стали невід'ємною частиною побутової спортивного навантаження у домогосподарок і початківців спортсменів: виконуючи заняття з гантелями, можна в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги спортзалу і тренерів, істотно підвищити свою спортивну підготовку.

Кілька порад щодо вправ з гантелями: • Виконуючи вправи з гантелями на спину, можна поєднувати з вправами для трицепсів, біцепсів і м'язів преса. Вправи для спини з гантелями можна також легко виконувати стоячи, виконуючи повороти, працюючи всім тілом, таким чином, даючи навантаження на спину з гантелями, ви отримаєте максимальний результат. При такому підході гойдаються ще й руки.

 • Вправи на груди добре поєднуються з вправами на спину; з гантелями потрібно бути обережними, оскільки ця форма вправ має ще й навантаження на серцевий м'яз. Вправи для грудей з гантелями поєднують в собі комплекс занять, що передбачає максимальну завантаженість біцепсів і трицепсів, та «прокачування» їх вздовж і впоперек. На груди з гантелями можна брати вага жінці до 5 кг, чоловікові ? від 12 кг.


 • Вправи з гантелями: відмінний спосіб привести себе в форму!

  Які є вправи з гантелями? • Вправи на м'язи спини з гантелями: тренування спини з гантелями включає в себе вправи з гантелями для м'язів спини з обтяженням. Для м'язів спини дуже важливо не перевантажити м'язи і хребет! Вправи з гантелями, хоч і доступні всім і кожному, дуже травмонебезпечний» елемент тренування, за умови взяття великої ваги.

 • Вправи для м'язів рук з гантелями: м'язи рук, як і інші м'язи в нашому тілі, вимагають постійного тренування, але разом з тим вони задіють грудний регістр, що може позначитися на роботі серця. Їх слід виконувати обережно, не роблячи різких рухів, поступово збільшуючи кількість підходів.

 • Вправи з гантелями для м'язів грудей: «прокачування» м'язів грудей також несе в собі загруз серцевого м'яза, плюс ніжні плечові суглоби. Виконуються в основному з положення «стоячи», ноги разом. Руки піднімаються вгору і плавно опускаються вниз. Або з положення: ноги на ширині плечей, при цьому потрібно витягати руки перед собою.

 • Вправи для талії з гантелями: з цими вправами жінкам потрібно бути особливо обережними, оскільки вони можуть сформувати неженственную «могутню» талію. Чоловікові ж їх, як кажуть, «сам доктор прописав»! Вправи виконуються у вигляді нерізких нешвидких поворотів. Виконуються поступово, з поступовим збільшенням ваги.

 • Вправи на м'язи грудей і живота: вправи для зміцнення м'язів грудей включають в себе як аеробне навантаження, так і роботу « з вагою». Це може бути «жим лежачи», «тяга гантелі» або інші подібні їм вправи, головне щоб навантаження було розподілено рівномірно!

 • Вправи для м'язів стегна і сідничної м'язи: при виконанні цієї вправи слід виставити одну ногу вперед, і, отперевшись на неї всією вагою разом з гантелями, піднятися на носки і затриматися в цьому положенні на декілька секунд. Потім повернутися у вихідне положення.


 • Вправи з гантелями для жінок, які можна виконувати і вдома допоможуть вирішити питання традиційних «проблемних зон» - наприклад живота і боків. Повороти, махи, жими - відмінний спосіб позбутися від провисання шкіри, нерівномірно-прокачаних м'язів (наслідки спортзалу), зайвих жирових відкладень. Важливо пам'ятати, що аеробне навантаження всього лише спалює жир, у той час як силова допомагає утворенню м'язів, завдяки яким весь подальший жир спалюється сам собою.
  Також важливим фактором є здорове харчування. Збалансований комплекс білків, жирів і вуглеводів, введення в раціон птиці, свіжих овочів і фруктів і морепродуктів не тільки бажано, але й обов'язково!


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-z-gantelyami-alternativa-sportzalu_572.gif-->Вправи з гантелями: альтернатива спортзалу?


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-z-gantelyami-alternativa-sportzalu_173.gif-->Вправи з гантелями: альтернатива спортзалу?

  Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках? Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках?
  Вправи для рук для схуднення ми шукаємо рідше, ніж, наприклад, вправи
  Вправи для м'язів спини в домашніх умовах Вправи для м'язів спини в домашніх умовах
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-myazv-spini-v-domashnh-umovah_771.jpeg-->
  Домашні вправи з гантелями для жінок: відео Домашні вправи з гантелями для жінок: відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashn-vpravi-z-gantelyami-dlya-zhnok-vdeo_901.jpeg-->
  Найефективніші вправи для підтяжки м'язів грудей або для збільшення грудей ... Найефективніші вправи для підтяжки м'язів грудей або для збільшення грудей ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nayefektivnsh-vpravi-dlya-pdtyazhki-myazv-grudey-abo-dlya-zblshennya-grudey-z-gantelyami-budinku-na-turnku-z-
  Вправи для плечей і рук з гантелями, зі штангою, на турніку, вправи для сху ... Вправи для плечей і рук з гантелями, зі штангою, на турніку, вправи для сху ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-plechey-ruk-z-gantelyami-z-shtangoyu-na-turnku-vpravi-dlya-shudnennya-ruk-dlya-myazv-plecha-bazov
  Вправи для схуднення рук з гантелями або без гантель, вправи для рук для жі ... Вправи для схуднення рук з гантелями або без гантель, вправи для рук для жі ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-shudnennya-ruk-z-gantelyami-abo-bez-gantel-vpravi-dlya-ruk-dlya-zhnok-dvchat-vdeo-efektivn-vpravi
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]