Дієти
Степ аеробіка
17.03.2015 1483 0 admin

Степ аеробіка

Фітнес

Степ аеробіка
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka_961.jpeg-->Степ аеробіка
Сьогодні спортзалів і фітнес-центри пропонують нам всілякі програми для підтримки свого тіла у формі. Вони варіюються від силових до аеробних. Одним з найбільш ефективних фітнес-інструментів була і залишається степ аеробіка. Що це таке і як правильно ним займатися - в нашій статті.

Користь аеробіки


Степ аеробіка - це визнана у всьому світі ефективна система для фітнесу, користь якої важко переоцінити. Вправи на степі тренують насамперед витривалість, вони досить тривалі та інтенсивні. Завдяки цьому, посилюється споживання кисню в організмі, що призводить до таких позитивних ефектів:

 • Збільшується об'єм крові і розвивається витривалість.

 • Збільшується об'єм легенів, що, як свідчать деякі дослідження, може збільшити тривалість життя.

 • Зміцнюються м'язи серця.

 • Знижується кількість холестерину, що знижує ризики появи атеросклерозу.

 • Зміцнюються кістки, зв'язки і сухожилля.

 • Збільшується стресостійкість.

 • Підвищується працездатність.


 • Степ аеробіка допомагає також при схудненні, що змушує багатьох жінок займатися даним видом фітнесу. Але найефективніше поєднувати аеробіку з правильною дієтою, дотримуватися баланс харчування, вживати багато рідини і дотримуватись режиму сну.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka_942.gif-->Степ аеробіка

  Степ аеробіка

  Аеробіка для початківців


  Початківцям можна дати кілька порад з приводу занять. Step аеробіка передбачає роботу зі степом ? невеликий платформою. Для початківців, потрібно навчитися правильно ставати біля стьопа. Відстань від ваших шкарпеток до його краю повинно бути рівним довжині вашої стопи. Якщо підійти ближче, можна зачепити степ носком під час руху і втратити рівновагу, якщо стати далі, незручно буде робити кроки.
  На заняттях степом, тренер сам буде вказувати, з якого боку підійти до степу в ті чи інших вправах, але відстані вам потрібно навчитися відчувати самим.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka_994.gif-->Степ аеробіка
  Ні в якому разі не починайте рух на степ, стоячи до нього спиною. Степ аеробіка цього не сприймає, бо може спричинити за собою втрату координації і травми. Завжди всі рухи виконуються обличчям або боком до степу, але не спиною.
  Коліна на заняттях повинні бути напівзігнутими, м'якими (це особливо важливо для початківців в степі). Корпус трохи згинається в області попереку і спрямовується вперед. Живіт потрібно втягувати, але так, щоб це не заважало рівно і спокійно дихати. Руки повинні бути рухливими, тому перед тренуванням добре розминайте суглоби, степ аеробіка може бути травматичною без правильної підготовки.
  Не варто стрибати зі степу. Це може пошкодити стопу, так як на неї подається непередбачена заняттями навантаження.
  Після заняття не завадить розтяжка. Це розжене молочну кислоту в м'язах і дозволить не відчувати крепатуру на наступний день.
  Ось такі прості поради допоможуть вам на перших етапах заняття степ аеробікою.
  Заняття зі степ аеробіки допоможуть залишатися в тонусі


  Кросівки для степ аеробіки


  Дуже важливо до початку тренувань підібрати відповідне взуття для степу. Для степ аеробіки не підходять ані шкарпетки, ані чешки, ні балетки. Це м'яка взуття, ніяк не фіксує стопу. Також не повинно бути платформ і каблуків, це не заняття з бальних танців. Єдина взуття, допустима на заняттях ? це кросівки. Ніякі кеди, взуття для вулиць і мокасини не замінять кросівки. Вони повинні бути якісними і спеціально призначеними для аеробіки.
  Підошва - від 1 до 25 сантиметрів, на п'ятах і шкарпетках повинна бути хороша амортизація, така підошва візьме на себе частину навантаження стопи при ударі об підлогу або степ, інакше в ролі амортизатора буде виступати хребет, що погано позначиться на його стані. На п'яті у кросівок повинна бути металева вставка, а носок повинен добре гнутися. Кросівки повинні добре фіксувати стопу і бути дихаючими. Подивіться на фото займаються степ аеробікою і зрозумієте, яке взуття правильна.
  Слідуючи цим простим радам, ви зможете отримати максимум користі і позитивних емоцій з ваших занять.
  Аеробіка для схуднення: степ-аеробіка, танцювальна аеробіка Для схуднення Аеробіка для схуднення: степ-аеробіка, танцювальна аеробіка Для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/aerobka-dlya-shudnennya-step-aerobka-tancyuvalna-aerobka-dlya-shudnennya_261.jpeg--> Аеробіка для схуднення
  Повні ікри: як схуднути Повні ікри: як схуднути
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/povn-kri-yak-shudnuti_451.jpeg-->
  Степ аеробіка - користь і шкода вправ під музику Степ аеробіка - користь і шкода вправ під музику
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka-korist-shkoda-vprav-pd-muziku_721.jpeg-->
  Степ аеробіка для схуднення Степ аеробіка для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka-dlya-shudnennya_691.jpeg--> Степ-аеробіка - один з найбільш популярних напрямів в аеробіці.
  Відео вправ на степ-платформі Відео вправ на степ-платформі
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-na-step-platform_361.jpeg--> Вправи на степ-платформі - ключовий прийом фітнесу. Вони дозволяють
  Відео уроки степ-аеробіки для просунутих Відео уроки степ-аеробіки для просунутих
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-uroki-step-aerobki-dlya-prosunutih_491.jpeg--> Аеробіка в стилі степ вважається одним з найпопулярніших
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]