Дієти
Як крутити обруч, щоб схуднути і стати володаркою красивої талії?
17.03.2015 962 0 admin

Як крутити обруч, щоб схуднути і стати володаркою красивої талії?

Фітнес

Заняття з обручем. Як і скільки крутити обруч, щоб схуднути?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-krutiti-obruch-schob-shudnuti-stati-volodarkoyu-krasivoyi-talyi_301.jpeg-->Як крутити обруч, щоб схуднути і стати володаркою красивої талії?
Незважаючи на те, що обруч (хула-хуп) і не є настільки ефективним, як тренажери, але він має і масу своїх переваг. При щоденних тренуваннях з обручем всього за 10-15 хвилин в день можна зміцнити животик і стати володаркою красивої талії, а також скинути зайві кілограми. Сьогодні ви зрозумієте, як правильно крутити обруч, щоб схуднути, а конкретно, зміцнити м'язи преса і назавжди позбутися від живота.

Скільки крутити обруч і в чому успіхи таких занять?


Можна скільки завгодно говорити, що тренуватися з обручем - це нескладно і дуже зручно, робити це можна в будь-який зручний час, причому поєднуючи заняття з іншими справами. Це і так ясно-зрозуміло всім. А чи можна схуднути від обруча? При дотриманні регулярності проведених занять та основних правил під час тренувань з обручем буде спалюватися чимало калорій. Обруч допомагає зміцнити всі м'язи живота і зробити виразною талію.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-krutiti-obruch-schob-shudnuti-stati-volodarkoyu-krasivoyi-talyi_492.gif-->Як крутити обруч, щоб схуднути і стати володаркою красивої талії?


Однак мало хто знає, що заняття з обручем не тільки сприяють спалюванню жиру, але і в цілому зміцнюють здоров'я. Так для чого ще потрібно крутити обруч?

- для поліпшення функції дихальної і серцево-судинної системи;

- для розвитку відчуття рівноваги та вестибулярного апарату;

- для поліпшення функцій кишечника.
Як крутити обруч, щоб схуднути і стати володаркою красивої талії?

Можна дійсно схуднути, крутячи обруч?


Отже, ми підійшли до питання про те, чи можуть такі тренування дати ефект значного зниження ваги і скільки конкретно потрібно крутити обруч, щоб схуднути? Бути може, це єдиний вид тренувань, видимий результат від яких можливий тільки за умови щоденних занять. Саме тому, необхідно тренуватися щодня, приділивши тренувань як мінімум 10-15 хвилин. Навіть короткі вправи дозволяють з часом досягти бажаного результату: зміцнюються м'язи на животі, талія стає помітно менше.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-krutiti-obruch-schob-shudnuti-stati-volodarkoyu-krasivoyi-talyi_894.gif-->Як крутити обруч, щоб схуднути і стати володаркою красивої талії?
А скільки хвилин потрібно крутити обруч, щоб сильно схуднути? Природно, 15 хвилин - це мінімум, якого вистачить для початку тренувального процесу або просто для того, щоб прибрати невеликий животик. Щоб дійсно схуднути, і як можна швидше, необхідно займатися хоча б годину з невеликими перервами.

Вибираємо правильно обруч і дотримуємося правила на тренуваннях


Для занять такого роду мало знати, скільки треба крутити обруч, щоб схуднути. Тут потрібно враховувати і інші моменти, а саме вигляд самого предмета. Зараз в магазинах дуже великий асортимент даної продукції. Кожен окремий вид покликаний виконувати свою певну задачу. Звичайно, можна купити обруч звичайний (із пластику або легкого металу) і крутити його просто так, для задоволення. Але уявіть, скільки його доведеться крутити, щоб хоч трохи схуднути. Якщо до справи підходити серйозно і добитися хорошого результату, потрібно вибирати більш підходящі для цієї моделі:

1. Обруч обтяжений. У порівнянні з класичним виглядом він володіє важким вагою, що створює більш сильну навантаження.

2. Складаний обруч. В залежності від конструкції він може складатися, що дуже зручно для тренування рук і ніг, а також його переміщення при необхідності.

3. Масажний. Його конструкція складається з кульок, які дають ефект масажу при роботі з ним. Гарне доповнення для масажування м'язів спини, живота, сідниць, стегон.

4. Електронний. Цей сучасний вигляд обруча оснащений електронним контролером, що прочитує інформацію про тривалість тренування і кількості оборотів. Деякі з них навіть мають здатність показувати дані про розтрачених калоріях і зміні параметрів талії під час вправ.
І все ж не забуваємо, що крутити обруч для схуднення потрібно гранично обережно: вибирати підходящу вам модель і намагатися не перевантажувати м'язи. Також у занять з обручем є деякі протипоказання: не можна його крутити в дні менструального циклу, а людям, які мають захворювання хребта або органів черевної порожнини, перед початком тренувань слід проконсультуватися у лікаря. Займайтеся в задоволення і худніть з розумом!
Хулахуп для початківців: як вибрати обруч і крутити його правильно Хулахуп для початківців: як вибрати обруч і крутити його правильно
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/hulahup-dlya-pochatkvcv-yak-vibrati-obruch-krutiti-yogo-pravilno_271.jpeg-->
Обруч для схуднення: відгуки та вправи Обруч для схуднення: відгуки та вправи
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obruch-dlya-shudnennya-vdguki-ta-vpravi_911.jpeg-->
Обручі для талії: чим корисний, який купити, вправи Обручі для талії: чим корисний, який купити, вправи
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obruch-dlya-talyi-chim-korisniy-yakiy-kupiti-vpravi_131.jpeg-->
Обруч «Зроби талію» Обруч «Зроби талію»
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obruch-zrobi-talyu_711.jpeg-->
Відео вправи з обручем для схуднення Відео вправи з обручем для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-z-obruchem-dlya-shudnennya_701.jpeg-->
Відео вправ для схуднення за допомогою хулахуп Відео вправ для схуднення за допомогою хулахуп
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-dlya-shudnennya-za-dopomogoyu-hulahup_761.jpeg--> Обруч - це відмінний тренажер, з яким можна
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]