Дієти
Підлогу денс - танець на пілоні
17.03.2015 1796 0 admin

Підлогу денс - танець на пілоні

Фітнес

Танці на шесті - Пол Денс
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pdlogu-dens-tanec-na-plon_891.jpeg-->Підлогу денс - танець на пілоні
Вже нікого не здивуєш різними видами вправ, які допомагають підтримувати своє тіло в тонусі. А комусь вони допомагають видалити парочку жирових складок. Фітнес увійшов у наше життя назавжди, адже культивувати здоровий спосіб життя і струнку фігуру, це не просто данина моді, це можливість бути постійно здоровим. Треба віддати належне професіоналам, які постійно підтримують рух фітнесу вперед. І ця підтримка заснована на розробці нових вправ, нових рухів.
Ось так зовсім нещодавно з'явився новий напрямок, що носить назву Пол Денс (pole dance). Отже, що таке підлогу денс? Це вправи, що проводяться з допомогою пілона (це жердину, який використовується в стриптиз-барах). По своїй суті, даний вид фітнесу - це симбіоз рухів з стриптизу (еротичного танцю) і спортивної гімнастики. Хто хоча б раз бачив, як дівчата танцюють в стриптиз-барах, зрозуміють, що ці рухи спрямовані на зміцнення всіх видів м'язів.

Чому підлога дансе так популярний сьогодні? • Даний вид фітнес вправ зміцнює мускулатуру. Від цього ваше тіло стає підтягнутим і сильним. Найважливіше те, що pole dance - це не просто рухи, що повторюються, які швидко набридають. Тут можна придумувати і руху, і дії, які проводяться під музику. По суті, це звичайні танцювальні па.

 • Стрип пластика на жердині допомагає жінці стати більш впевненою у відносинах з чоловіком. Адже не дарма стриптизерки так подобаються сильній половині.

 • Цей вид фітнесу доступний всім. І дарма кажуть, що повні і огрядні люди не зможуть займатися ним. Тут немає обмежень ні за вагою, ні за формою, ні за віком, ні за статтю відмінності. Кожен для себе знаходить ті рухи, які виконуються легко, без великих навантажень.


 • Але медики попереджають, що заняття pole dance мають протипоказання. Їх не так багато, але вони існують. Приміром, цим видом фітнесу не можна займатися людям, у яких ІМТ більше показника 32. ІМТ - це співвідношення ваги і зросту людини. Тобто, маленьким і повним від цих вправ краще відмовитися і знайти для себе більш щадне руху. Це перше.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pdlogu-dens-tanec-na-plon_812.gif-->Підлогу денс - танець на пілоні


  Друга. Заборона для тих, у кого високий артеріальний тиск. Третє, у кого проблеми з вестибулярним апаратом. Четверте - сердечникам. П'яте, у кого проблеми з хребтом і суглобами. І взагалі одна порада - пол фітнес повинен проходити займається комфортно, він повинен приносити радість. Не можна виконувати рухи з перевантаженнями, від яких болять м'язи і суглоби, все це не принесе великої користі.

  Pole dance - з чого почати


  Заняття підлогу денс вимагають від людини певної сили і витривалості, гнучкості і пластики. І той, хто всім цим не володіє або володіє частково, повинен починати з категорії «стать денс для початківців». Але в будь-якому випадку перед заняттями, як і в будь-якому виді спорту, необхідно провести хорошу розминку. Повний розігрів тіла просто необхідний, тому що в процесі проведення вправ, особливо хотілося б відзначити скрутки і перевороти, вам будуть потрібні пластичні м'язи. Це допоможе уникнути таких неприємностей як розтягнення м'язів. Якщо таке станеться, то ви надовго залишаєте спортзал.
  Комплекс вправ для початківців - це ази, на основі яких проводяться всі вправи, але вони простіше і легше. З часом, коли пройде пару місяців, і вам стануть доступні більш складні піруети, основні елементи все одно залишаться, адже ця абетка підлогу денс.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pdlogu-dens-tanec-na-plon_353.gif-->Підлогу денс - танець на пілоні
  Але врахуйте, що на самому початку буде важко, як завжди. Pole dance (танець на пілоні) зажадає від вас зусиль, іноді неймовірних, доведеться показати свій характер, силу волі. Не обійдеться і без синців і саден. Так що будьте до цього готові.

  Одяг для підлогу денс


  Що з цього приводу радять професіонали:

 • Почнемо з взуття. Зазвичай це спеціальна взуття на підборах. Вона виготовляється таким чином, щоб на голеностоп менше було навантаження. Деякі займаються взагалі босоніж.

 • Одяг. Оптимальний варіант - це шорти і топік без рукавів. Важливість вибору саме такого одягу полягає в тому, що велика кількість тканин створюють опір при рухах на жердині. Хоча вже сьогодні багато компаній-виробники стали випускати спеціальний одяг саме для підлогу денс, вона добре наноситься.

 • На руки краще всього надіти рукавички без розтрубів. Це обереже ваші руки від мозолів.
 • Танці на пілоні для схуднення, протипоказання до занять на пілоні Танці на пілоні для схуднення, протипоказання до занять на пілоні
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tanc-na-plon-dlya-shudnennya-protipokazannya-do-zanyat-na-plon_181.jpeg--> Танці на пілоні - новий модний
  Танці для схуднення Танці для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tanc-dlya-shudnennya_171.jpeg-->
  Домашні фітнес уроки - відео і фото Домашні фітнес уроки - відео і фото
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashn-ftnes-uroki-vdeo-foto_581.jpeg--> Фітнес - це унікальний комплекс вправ, який допомагає тримати своє
  Як бігати вранці? Точка зору та рекомендації фахівців Як бігати вранці? Точка зору та рекомендації фахівців
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-bgati-vranc-tochka-zoru-ta-rekomendacyi-fahvcv_231.jpeg-->
  Зумба танець - це вид фітнесу родом з Майми. Відео уроки зумба для початків ... Зумба танець - це вид фітнесу родом з Майми. Відео уроки зумба для початків ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zumba-tanec-ce-vid-ftnesu-rodom-z-maymi-vdeo-uroki-zumba-dlya-pochatkvcv-vdguki-pro-zumba-ftnes-vdeo-zumba-ft
  Pole Dance - танці на пілоні: навчання, відео, відгуки Pole Dance - танці на пілоні: навчання, відео, відгуки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pole-dance-tanc-na-plon-navchannya-vdeo-vdguki_261.jpeg--> Pole Dance - це особливий танець, виконуваний на
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]