Дієти
Вправи на розтяжку: повний комплекс для розтяжки м'язів спини, ніг, рук і живота.
17.03.2015 7998 0 admin

Вправи на розтяжку: повний комплекс для розтяжки м'язів спини, ніг, рук і живота.

Фітнес

Вправи на розтяжку: комплекс вправ і поради для початківців
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-roztyazhku-povniy-kompleks-dlya-roztyazhki-myazv-spini-ng-ruk-zhivota_461.jpeg-->Вправи на розтяжку: повний комплекс для розтяжки м'язів спини, ніг, рук і живота.
Вправи на розтяжку м'язів і ефект від них недооцінюють багато людей, тоді як насправді правильна розтяжка - це не тільки пластичність і гнучкість м'язів. За допомогою комплексу вправ на розтяжку можна зняти напругу з шиї і плечового пояса, поліпшити поставу спини, позбавитися від стресу і підняти настрій.
Спільно з провідними фітнес-інструкторами ми зробили добірку кращих вправ для розтяжки м'язів, які використовують в якості розминки справжні спортсмени. На їх основі ми створили нескладний і ефективний комплекс вправ для розтяжки м'язів живота, ніг, рук та хребта. Він ідеально підійде як початківцям, так і бувалим спортсменам, допомагаючи зберегти еластичність їх зв'язок і силу м'язів, а також поліпшити кровообіг і самопочуття.
І найголовніше - наш комплекс вправ для розтяжки не вимагає багато часу або спеціального обладнання і вже через тиждень дає приголомшливі результати. Не вірите? Можете самі в цьому переконатися!

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-roztyazhku-povniy-kompleks-dlya-roztyazhki-myazv-spini-ng-ruk-zhivota_742.gif-->Вправи на розтяжку: повний комплекс для розтяжки м'язів спини, ніг, рук і живота.


Види вправ на розтяжку: інструкція для новачків


Будь-які вправи, припустимо, для розтяжки м'язів ніг або розтяжки хребта, можуть здійснюватися двома способами:

1. При пасивній розтяжці під час комплексу вправ м'язи піддаються впливу зовнішнього фактора, до прикладу, тренера. Тут м'язи дуже повільно розтягуються і скорочуються активними рухами з поступово наростаючим темпом.

2. Активна розтяжка передбачає розтягнення м'язів і утримання їх за допомогою іншої групи м'язів, растягиваемих у зворотний бік. Наприклад, при розтяжці квадрицепса ступню потрібно підтягнути до сідниць і утримувати за допомогою кульшового біцепса.
Будь-яка вправа на розтяжку потрібно виконувати дуже обережно, щоб виключити можливість розтягування м'язів або інших травм. Вкрай важливо перед початком виконання будь-яких вправ на розтяжку кілька хвилин розігрітися (на велотренажері, зі скакалкою або просто побігати). Тільки після цього можна переходити до самої розтяжці.

Вправи для розтяжки ніг: як сісти на шпагат?


Розтяжка ніг - це комплекс вправ, при виконанні яких працюють чотириголові м'язи стегон, підколінні сухожилля, ікри, щиколотки, гомілки. В результаті цього зв'язки стають еластичними, м'язи підтягуються, збільшується амплітуда рухів, з'являється гнучкість тіла .
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-roztyazhku-povniy-kompleks-dlya-roztyazhki-myazv-spini-ng-ruk-zhivota_293.gif-->Вправи на розтяжку: повний комплекс для розтяжки м'язів спини, ніг, рук і живота.
Вправи на розтяжку: повний комплекс для розтяжки м'язів спини, ніг, рук і живота.

Ці вправи на розтяжку м'язів ніг дозволять не тільки підготувати нижні кінцівки для більш глибокої розтяжки, необхідної для шпагату, але і здійснити розтяжку м'язів живота, а також підтягнути сідниці. Всі елементи слід виконувати в зазначеному порядку, ніяких пауз між ними краще не робити.
Після невеликої перерви (2-3 хвилини) приступаємо до вправ на розтяжку ніг для шпагату. Всі елементи робимо з поперемінної навантаженням на м'язи і зв'язки - перехід від напруги до розслаблення. Це дозволить уникнути розриву зв'язок і мікротравм.
Вправи на розтяжку: повний комплекс для розтяжки м'язів спини, ніг, рук і живота.

На розтяжку ніг вправи необхідно виконувати регулярно, а найкраще - щодня, що особливо важливо в перший час. Так м'язи і зв'язки на ногах постійно будуть в тонусі, і вам не доведеться починати все з нуля, щоб сісти на шпагат.

Вправи для розтяжки хребта: що потрібно знати?


Здоров'я хребта відповідає за здоров'я всього організму. Для того щоб позбутися синдрому втоми і неприємних відчуттів, а також відновити нормальне положення хребців, потрібно робити вправи для розтяжки м'язів спини. Приблизно 10-20 хвилин в день виконання цих нескладних елементів забезпечить розслаблення і відпочинок хребту, його правильну роботу.
Вправи на розтяжку: повний комплекс для розтяжки м'язів спини, ніг, рук і живота.

Гімнастика для розтяжки хребта включає в себе не тільки розтяжку для хребта, але і вправи для розтяжки рук. Цей комплекс позбавить від відчуття болю в шиї, плечових суглобах і дозволить забути про скарги про болі в спині. Вправи для спини на розтяжку приведуть хребет в нормальний стан і запобігають появі проблем зі спиною. Займайтеся в задоволення і будьте здорові!
Стретчинг - вправи на розтяжку для кожного | Для схуднення та здоров'я Стретчинг - вправи на розтяжку для кожного | Для схуднення та здоров'я
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/stretching-vpravi-na-roztyazhku-dlya-kozhnogo-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_111.jpeg--> Безумовно, відчуття
Вправи для м'язів спини в домашніх умовах Вправи для м'язів спини в домашніх умовах
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-myazv-spini-v-domashnh-umovah_771.jpeg-->
Ефективні вправи на розтяжку для початківців: відео Ефективні вправи на розтяжку для початківців: відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivn-vpravi-na-roztyazhku-dlya-pochatkvcv-vdeo_231.jpeg-->
Вправи для розтяжки: коригуємо своє тіло Вправи для розтяжки: коригуємо своє тіло
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-roztyazhki-koriguyemo-svoye-tlo_961.jpeg--> Ті, хто займаються спортом, відвідують
Відео вправ для схуднення ніг, сідниць і стегон, самий ефективний комплекс  ... Відео вправ для схуднення ніг, сідниць і стегон, самий ефективний комплекс ...
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-dlya-shudnennya-ng-sdnic-stegon-samiy-efektivniy-kompleks-vprav-dlya-roztyazhki-myazv-ng-vd-celyul
Вправи для м'язів спини, для зміцнення м'язів спини відео, ефективні впра ... Вправи для м'язів спини, для зміцнення м'язів спини відео, ефективні впра ...
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-myazv-spini-dlya-zmcnennya-myazv-spini-vdeo-efektivn-vpravi-dlya-zmcnennya-myazv-spini-v-trenazhe
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]