» » Відео кундаліні йоги для початківців, уроки хатха-йоги, заняття для початківців, відеоуроки йоги для схуднення, айенгара і йоги для вагітних, відгуки про практику йоги
 • автор: admin  
 • (17-03-2015, 18:30)   
 •   0   
 •  334 

Йога «mind and body» - гармонія душі і тіла
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-kundaln-yogi-dlya-pochatkvcv-uroki-hatha-yogi-zanyattya-dlya-pochatkvcv-vdeouroki-yogi-dlya-shudnennya-ayengara-yogi-dlya-vagtnih-vdguki-pro-praktiku-yogi_111.jpeg-->Відео кундаліні йоги для початківців, уроки хатха-йоги, заняття для початківців, відеоуроки йоги для схуднення, айенгара і йоги для вагітних, відгуки про практику йоги
Йога «Mind and Body» дослівно перекладається «Для тіла і душі». Цей комплекс вправ спрямований не тільки на досягнення гармонії в житті, але і з його допомогою можна привести своє тіло в порядок, і позбутися від зайвих кілограмів. Під час занять тіло очищається від шкідливих речовин, що сприяє поліпшенню здоров'я. Між душею і тілом встановлюється рівновага, що в майбутньому дозволить досягати будь-яких поставлених цілей і уникати невдач.«Mind and Body» - краща йога для початківців, так як вона відрізняється м'якими, плавними, медитативними вправами, які спрямовані як на фізичне здоров'я, так і на вирівнювання емоційного стану. Завдяки таким заняттям, можна повністю перейнятися духом йоги і вивчити всі її особливості. Регулярно відвідуючи групові або індивідуальні заняття, можна отримати підтягнуте тіло і душевний спокій.

Позбавитися від зайвої ваги з допомогою йоги


Заняття йогою «Mind and body» включають в себе комплекс універсальних вправ. Якщо ви сумніваєтеся, що подужаєте програму, то можете подивитися в інтернеті відео з йогою для початківців і зрозуміти, що відвідувати заняття можуть люди будь-якого віку і з будь-яким рівнем фізичної підготовки.
В залежності від інтенсивності програми можна вибрати:

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-kundaln-yogi-dlya-pochatkvcv-uroki-hatha-yogi-zanyattya-dlya-pochatkvcv-vdeouroki-yogi-dlya-shudnennya-ayengara-yogi-dlya-vagtnih-vdguki-pro-praktiku-yogi_782.gif-->Відео кундаліні йоги для початківців, уроки хатха-йоги, заняття для початківців, відеоуроки йоги для схуднення, айенгара і йоги для вагітних, відгуки про практику йоги • початковий рівень;

 • середній рівень;

 • просунутий рівень.


 • Йога дозволяє організму людини виробляти більшу кількість інсуліну, одночасно зменшуючи вироблення гормону стресу. Виходить, що їжа, яку вжив за день людина, піде в енергію, а не в жирові відкладення. Йога для схуднення не означає, що кілограми будуть йти при незмінному раціоні, в саму першу чергу потрібно виключити з меню всю штучну і жирну їжу.
  Уроки йоги полягають не тільки у виконанні певних вправ, але і в дихальних практиках. Дуже важливо набратися терпіння і не переходити до більш складного вправи, поки не освоїш попереднє. На відміну від дієт і занять в тренажерному залі, вправи йоги дозволяють домогтися більш тривалого ефекту.
  У той час як в тренажерному залі навантаження йде на певну частину тіла, при заняттях йогою здійснюється комплексний підхід. Правильне виконання вправ дозволить м'язам залишатися розслабленими, а суглобам не розтягуватися. Для прискорення обміну речовин в організмі, необхідна спеціальна дихальна техніка. Якщо ви не знаєте з чого почати заняття і до чого бути готовим, радимо подивитися відео з йогою.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-kundaln-yogi-dlya-pochatkvcv-uroki-hatha-yogi-zanyattya-dlya-pochatkvcv-vdeouroki-yogi-dlya-shudnennya-ayengara-yogi-dlya-vagtnih-vdguki-pro-praktiku-yogi_483.gif-->Відео кундаліні йоги для початківців, уроки хатха-йоги, заняття для початківців, відеоуроки йоги для схуднення, айенгара і йоги для вагітних, відгуки про практику йоги
  Різновиди практик


  У свою чергу найдавніше вчення йоги ділиться на кілька гілок:


 • хатха-йога;

 • кундаліні-йога;

 • аштанга-йога;

 • бікрам-йога;

 • айенгара-йога. • Перші два напрямки вважаються класичними і не дадуть результату тим людям, які вже вибрали конкретний метод боротьби із зайвою вагою. Зниження ваги відбувається не в результаті занять фізичними вправами, а як наслідок зміни життєвих цінностей і орієнтацій.
  Аштанга підійде для людей більш підготовлених у фізичному плані. Асани нерідко поєднуються з фітнесом, а між позами не можна робити перерви. У першому комплексі вправ міститься 90 поз, кожну з яких потрібно утримувати не менше хвилини. Щоб полегшити заняття, можна займатися йогою в парку. Свіже повітря буде діяти підбадьорливо на тіло і душу.
  Бікрам - самий екзотичний вид занять. Досягти бажаного ефекту можна або займаючись в Індії, або в схожих кліматичних умовах. Температура в залі для занять повинна досягати 40 °С, а вологість - 40 %. За рахунок інтенсивного потовиділення зникає зайва вага. Разом з потом виходять шлаки і токсини. Як і в будь-який інший вид йоги, в бікрам входять дихальні практики і певний набір поз.
  На заняттях айенгарой вчать утримувати певне положення тіла, і тим самим досягати бездоганної фігури.
  Яку б систему занять ви не вибрали, бажано використовувати спеціальний килимок для йоги для більшого комфорту. А відео уроки по йозі допоможуть вам швидше розібратися в практиках і впевненіше себе почувати під час групових занять.

  загрузка...
  Написати Вконтакте