Дієти
Ранкова зарядка - перший крок до схуднення. Ранкова домашня зарядка особливо корисна для живота, боків, стегон, ляшек або рук, а вечірня зарядка закріпить результат схуднення.
17.03.2015 2079 0 admin

Ранкова зарядка - перший крок до схуднення. Ранкова домашня зарядка особливо корисна для живота, боків, стегон, ляшек або рук, а вечірня зарядка закріпить результат схуднення.

Фітнес

Як позбавитися від зайвої ваги з допомогою легких ранкових або вечірніх тренувань?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rankova-zaryadka-pershiy-krok-do-shudnennya-rankova-domashnya-zaryadka-osoblivo-korisna-dlya-zhivota-bokv-stegon-lyashek-abo-ruk-a-vechrnya-zaryadka-zakrpit-rezultat-shudnennya_921.jpeg-->Ранкова зарядка - перший крок до схуднення. Ранкова домашня зарядка особливо корисна для живота, боків, стегон, ляшек або рук, а вечірня зарядка закріпить результат схуднення.
Для людини, яка прагне тримати себе у формі, але у нього є проблеми з вільним часом, відмінним виходом з положення буде ранкова зарядка для схуднення. Вона не займе багато часу, але чудово допоможе підбадьоритися. Найголовніше - правильно вибрати комплекс вправ, щоб зарядка для схуднення була максимально ефективною. І про те, як це зробити, ми поговоримо нижче.

Основні правила, яких потрібно дотримуватися


Слід зазначити, що домашня зарядка для схуднення може виконуватися, як вранці, так і ввечері. Принцип проведення тренування у кожному з розглянутих випадків буде одним і тим же. Ви повинні добре прогріти свій організм, але при цьому працювати в щадному режимі, щоб не занадто сильно втомитися. Причому в ранковий час зарядка для схуднення живота, боків, стегон і ніг повинна виконуватися на голодний шлунок, це забезпечить активне спалювання жирів. А якщо ви робите її ввечері, подбайте про те, щоб нічого не їсти за 1-2 години до заняття.

Які вправи виконувати?


Можна по-різному виконувати зарядку для схуднення; відео, які демонструють відповідні комплекси вправ, існує безліч. Однак ефект буде нітрохи не гірше, якщо діяти за такою схемою:

 • Почніть з розминки, в якості якої може виступати біг на місці з високим підніманням колін. Тривалість розминки складе 3-5 хвилин.

 • Далі виконуйте безпосередньо зарядку для схуднення боків, живота, стегон і ніг. Вправи потрібно робити в наступній послідовності:

 • Розімніть шию, виконуючи нахили, повороти голови і обертання (це допоможе забезпечити приплив крові до мозку, що подарує вам додатковий заряд енергії на весь день).

 • Складіть руки на животі, обхопивши кожної долонею лікоть другої руки, а потім різкими рухами піднімайте їх вгору (таким чином ви підтягніть груди).

 • Виконуйте нахили в сторони і вперед (якщо ви подивіться що демонструють, як робити ранкову зарядку для схуднення, відео, то помітите, що нахили є в більшості з них, адже це вправа незамінне в боротьбі за тонку талію).

 • Виконуйте скручування, стежачи за тим, щоб стегна залишалися нерухомими (це допоможе розтягнути хребет).

 • Робіть випади вперед і в сторони; без випадів зарядка для схуднення стегон не буде ефективною.

 • Виконуйте глибокі присідання, максимально навантажуючи м'язи ніг це найбільші м'язи в організмі, змушуючи їх інтенсивно працювати, ви швидше скинете вагу. • Закінчите зарядку для схуднення ніг, стегон, живота і боків розтяжкою. Треба нахилитися вниз, до прямих ніг і взятися руками за гомілки. А також розтяжку можна робити, сидячи на підлозі або виконуючи шпагати. Головне на даному етапі не перестаратися.


 • Деякі тонкощі і секрети


  Швидше за все, вам вже доводилося бачити різноманітні зарядки для схуднення живота, відео, яке демонструє комплекс таких вправ, можна без зусиль знайти в інтернеті. І в такому випадку ви, звичайно, помітили, що вправи, що входять до складу подібних програм, можуть варіюватися. Однак вплив на організм під час тренування повинно бути комплексним. Тобто, якщо вами виконується зарядка для схуднення вранці, а позбутися ви, в першу чергу, хочете від живота і боків, не варто концентруватися виключно на цих зонах. Задійте якомога більше м'язів - це допоможе досягти максимально позитивного результату.
  Також потрібно відзначити, що зарядка будинку для схуднення повинна виконуватися регулярно, в один і той же час. За рахунок цього ви не тільки зможете зміцнити і підкачати м'язи, позбувшись від зайвої ваги, але і подарувати собі заряд позитиву на весь день. Причому неважливо, чи мається на увазі програма тренувань для дорослих або зарядка для схуднення для дітей, правила проведення занять у будь-якому випадку будуть однаковими. Варіюються лише вправи, що входять у склад кожного подібного комплексу. І підбирати їх ви повинні дуже уважно, щоб домогтися максимального ефекту.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rankova-zaryadka-pershiy-krok-do-shudnennya-rankova-domashnya-zaryadka-osoblivo-korisna-dlya-zhivota-bokv-stegon-lyashek-abo-ruk-a-vechrnya-zaryadka-zakrpit-rezultat-shudnennya_342.gif-->Ранкова зарядка - перший крок до схуднення. Ранкова домашня зарядка особливо корисна для живота, боків, стегон, ляшек або рук, а вечірня зарядка закріпить результат схуднення.


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rankova-zaryadka-pershiy-krok-do-shudnennya-rankova-domashnya-zaryadka-osoblivo-korisna-dlya-zhivota-bokv-stegon-lyashek-abo-ruk-a-vechrnya-zaryadka-zakrpit-rezultat-shudnennya_473.gif-->Ранкова зарядка - перший крок до схуднення. Ранкова домашня зарядка особливо корисна для живота, боків, стегон, ляшек або рук, а вечірня зарядка закріпить результат схуднення.

  Ранкова зарядка для схуднення, вправи для зарядки Ранкова зарядка для схуднення, вправи для зарядки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rankova-zaryadka-dlya-shudnennya-vpravi-dlya-zaryadki_121.jpeg--> Як правильно робити зарядку і треба її
  Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_651.jpeg--> Виконуючи вправу, підйоми і
  Зарядка для схуднення: 5 простих вправ Зарядка для схуднення: 5 простих вправ
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zaryadka-dlya-shudnennya-5-prostih-vprav_251.jpeg-->
  Відео вправ йоги для початківців, комплекс вправ в домашніх умовах в картин ... Відео вправ йоги для початківців, комплекс вправ в домашніх умовах в картин ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-yogi-dlya-pochatkvcv-kompleks-vprav-v-domashnh-umovah-v-kartinkah-nayprostsh-vpravi-yogi-dlya-poch
  Найефективніші вправи для попереку. Зарядка для зміцнення попереку, відео Найефективніші вправи для попереку. Зарядка для зміцнення попереку, відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nayefektivnsh-vpravi-dlya-popereku-zaryadka-dlya-zmcnennya-popereku-vdeo_621.jpeg--> Поперек потребує
  Відео зарядка з Дариною Лисичкиной Відео зарядка з Дариною Лисичкиной
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-zaryadka-z-darinoyu-lisichkinoy_201.jpeg--> Зарядка з Дариною Лисичкиной відрізняється простотою, тому
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]