Дієти
Як накачати сідниці дівчини в домашніх умовах? Відео як можна правильно і швидко накачати сідниці. За скільки можна накачати сідниці вдома або в залі дівчині? Накачати бразильські сідниці швидко відео.
17.03.2015 1815 0 admin

Як накачати сідниці дівчини в домашніх умовах? Відео як можна правильно і швидко накачати сідниці. За скільки можна накачати сідниці вдома або в залі дівчині? Накачати бразильські сідниці швидко відео.

Фітнес

Як накачати сідниці дівчини в домашніх умовах? Комплекс з 6 вправ
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-nakachati-sdnic-dvchini-v-domashnh-umovah-vdeo-yak-mozhna-pravilno-shvidko-nakachati-sdnic-za-sklki-mozhna-nakachati-sdnic-vdoma-abo-v-zal-dvchin-nakachati-brazilsk-sdnic-shvidko-vdeo_441.jpeg-->Як накачати сідниці дівчини в домашніх умовах? Відео як можна правильно і швидко накачати сідниці. За скільки можна накачати сідниці вдома або в залі дівчині? Накачати бразильські сідниці швидко відео.
Красиві підтягнуті сідниці, про таке мріють багато, але нічого для цього не роблять. Як накачати сідниці? Якщо ви всього лише постійно будете задавати це питання, сідниці не зможуть накачатися самі. Якщо тільки дивитися на недоліки свого тіла, жодних змін не відбудеться. Тим, хто намагається і хоче виглядати ідеально, потрібно регулярно працювати над своїм тілом. Якщо не зрозумілі комплекси вправ, які представлені нижче, можна подивитися відео «Як накачати сідниці?». Розглянемо кілька комплексів, які допоможуть накачати сідниці в домашніх умовах, завдяки чому вони стануть пружними і привабливими. Однією з головних складових тренувань є дисципліна і настрій. Як тільки з'явилося бажання, а це найголовніше при прийнятті рішення зайнятися фігурою, потрібно негайно приступати до тренувань. Жаліти себе і охати не треба, просто накачуємо сідниці без тренажерного залу і тренера.

Розігрів обов'язковий


Багато здивуються, але це дійсно так. Перед тим як почати тренування, потрібно обов'язково розігріти м'язи тіла, тобто підготувати їх до подальших вправ. Отже, почнемо розігрів.

 • Стати рівно.

 • Ноги можна поставити на ширині плечей або залишити разом.

 • Повільно нахиляйтеся вниз, намагаючись кінчиками пальців дотягнутися до підлоги. Більш досвідчені спортсмени ставлять на підлогу долоньку. Завдяки таким рухам розігріваються і розтягуються м'язи, тим самим готуються до інших більш складних вправ. Рухи повинні бути повільними без різких ривків, щоб не отримати травму.


 • Як правильно накачати сідниці?


  Розглянемо декілька вправ, які допоможуть накачати ноги і сідниці.

 • Як швидко накачати сідниці? Почнемо з простої вправи. Стати рівно, ноги разом або трохи розвести в сторони і почати робити присідання. Найголовніше, не потрібно відривати п'яти від підлоги, тоді навантаження, яка повинна припадати на м'язи сідниць буде мінімальною і не вийти бажаного результату. Потрібно робити по 15 присідань, з кожним разом можна збільшувати кількість присідань. Регулярні навантаження приведуть до бажаного результату приблизно через кілька тижнів.

 • Постелити килимок і лягти на нього животом вниз. Руки розподілити вздовж тіла, голову покласти на бік або поставити на підборіддя. Повільно по черзі піднімайте ноги вгору на ту висоту, на яку зможете. Для кращого результату ногу утримуйте в піднятому стані пару хвилин.

 • Робимо вправи, щоб накачати сідниці будинку. Лягти на спину, вправа краще робити на підлозі. Ноги зігнути в колінному суглобі і підтягти до живота. Руки покласти уздовж тіла, долоні сховати під сідниці. Повільно піднімайте таз вгору, чим вище, тим краще. Якщо ви виконуєте цю вправу, то потрібно додати під час підйому тазу вгору затримку на пару хвилин, у час цієї затримки розведіть і зведіть коліна, при цьому можна прибити ними. Повторювати вправу до тих пір, поки не з'явиться втома або біль у м'язах.

 • Як накачати м'язи сідниць? Таке питання задають багато. Приступимо до тренування. Стати на коліна, руками (долонями) сперся на підлогу. Повільно піднімаємо праву ногу, поступово випрямляємо коліно, при цьому другий залишається в тому ж положенні. Під час вправи носок піднятої ноги повинен дивитися в підлогу. Коли ногу повертаєте в колишній стан, торкатися підлоги не варто. Кількість махов - від 5 раз. Після того як закінчили вправу з прямою ногою, теж саме робимо з ногою, зігнутою в колінному суглобі.

 • Як ще можна накачати сідниці? Стати на коліна. Руки поставити на талію. Повільно відвести в сторону праву ногу в зігнутому положенні, потримати її пару секунд і поставити на колишню позицію. Поміняти ноги. Під час цієї вправи працюють бічні сідничні м'язи. Кількість підходів від 10 раз, як правою, так і лівою ногою.

 • Накачати сідниці можна за тиждень. Допоможуть випади. Починаємо. Стати рівно. Руки опустити вниз вздовж тіла або поставити на стегна, ноги поставити трохи ширше, ніж плечі. Робимо правою ногою крок вперед (нога зігнута під кутом 90 ) так, щоб ліва нога витягнулася і торкалася підлоги тільки носком. Виходить випад. Ліва нога під час випаду, рівна і опущена до підлоги. Робити випади 10 разів на кожну ногу.


 • Після тренувань, якщо були дотримані всі вимоги, зазвичай це буває на наступний день, болять м'язи, важко буде ходити і сидіти. Щоб зняти напругу, полежіть в теплій ванні з ефірними маслами. Як тільки біль піде, і м'язи прийдуть в форму, можна продовжувати тренуватися.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-nakachati-sdnic-dvchini-v-domashnh-umovah-vdeo-yak-mozhna-pravilno-shvidko-nakachati-sdnic-za-sklki-mozhna-nakachati-sdnic-vdoma-abo-v-zal-dvchin-nakachati-brazilsk-sdnic-shvidko-vdeo_272.gif-->Як накачати сідниці дівчини в домашніх умовах? Відео як можна правильно і швидко накачати сідниці. За скільки можна накачати сідниці вдома або в залі дівчині? Накачати бразильські сідниці швидко відео.


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-nakachati-sdnic-dvchini-v-domashnh-umovah-vdeo-yak-mozhna-pravilno-shvidko-nakachati-sdnic-za-sklki-mozhna-nakachati-sdnic-vdoma-abo-v-zal-dvchin-nakachati-brazilsk-sdnic-shvidko-vdeo_753.gif-->Як накачати сідниці дівчини в домашніх умовах? Відео як можна правильно і швидко накачати сідниці. За скільки можна накачати сідниці вдома або в залі дівчині? Накачати бразильські сідниці швидко відео.

  Вправи для сідниць і стегон, фото, як підтягти сідниці в домашніх умовах Вправи для сідниць і стегон, фото, як підтягти сідниці в домашніх умовах
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-sdnic-stegon-foto-yak-pdtyagti-sdnic-v-domashnh-umovah_251.jpeg--> Як швидко підтягти сідниці в
  Як накачати бігом сідниці: вправи для підтяжки і зміцнення Як накачати бігом сідниці: вправи для підтяжки і зміцнення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-nakachati-bgom-sdnic-vpravi-dlya-pdtyazhki-zmcnennya_651.jpeg-->
  Домашні вправи для схуднення сідниць: відео Домашні вправи для схуднення сідниць: відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashn-vpravi-dlya-shudnennya-sdnic-vdeo_461.jpeg-->
  Як правильно присідати, щоб накачати сідниці: відео вправи Як правильно присідати, щоб накачати сідниці: відео вправи
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-prisdati-schob-nakachati-sdnic-vdeo-vpravi_961.jpeg-->
  Як накачати прес в домашніх умовах швидко дівчині? Як правильно накачати пр ... Як накачати прес в домашніх умовах швидко дівчині? Як правильно накачати пр ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-nakachati-pres-v-domashnh-umovah-shvidko-dvchin-yak-pravilno-nakachati-pres-vdeo-yak-nakachati-pres-do-ku
  Як накачати сідниці дівчини в домашніх умовах? За скільки можна накачати сі ... Як накачати сідниці дівчини в домашніх умовах? За скільки можна накачати сі ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-nakachati-sdnic-dvchini-v-domashnh-umovah-za-sklki-mozhna-nakachati-sdnic-vdoma-abo-v-zal-dvchin-vdeo-yak
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]