Дієти
Як навчити підтягуватися на турніку з нуля? Як збільшити кількість підтягувань, як правильно підтягуватися на перекладині або турніку, як почати більше і багато підтягуватися.
17.03.2015 6837 0 admin

Як навчити підтягуватися на турніку з нуля? Як збільшити кількість підтягувань, як правильно підтягуватися на перекладині або турніку, як почати більше і багато підтягуватися.

Фітнес

Як навчитися правильно підтягуватися на турніку всього за тиждень?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-navchiti-pdtyaguvatisya-na-turnku-z-nulya-yak-zblshiti-klkst-pdtyaguvan-yak-pravilno-pdtyaguvatisya-na-perekladin-abo-turnku-yak-pochati-blshe-bagato-pdtyaguvatisya_471.jpeg-->Як навчити підтягуватися на турніку з нуля? Як збільшити кількість підтягувань, як правильно підтягуватися на перекладині або турніку, як почати більше і багато підтягуватися.
Перед початком активних занять спортом багато людей думають про те, як навчитися підтягуватися. Даний процес не так вже і складний, проте, коли приходить час, початківець спортсмен не може зробити і пари підходів. 10 разів - це достатня кількість підтягувань для підліткового віку. Для того, щоб перевищити цю планку, потрібно враховувати кілька факторів. До того ж варто звернути особливу увагу на те, що перед переходом до практичних занять, потрібно освоїти досить велику теоритическую базу. Теоритический питання: «як підтягуватися на турніку?» буде розглянуто в даній статті.
В першу чергу потрібно враховувати факт використання обширних м'язових груп. Підтягування на перекладині насамперед задіює трицепс і черевний прес. Дані групи починають працювати на самому початку тренування і є найбільш напруженими при виконанні вправи. До всього іншого існують другорядні м'язи, які також можна розвивати на турніку.
Як навчити підтягуватися на турніку з нуля? Як збільшити кількість підтягувань, як правильно підтягуватися на перекладині або турніку, як почати більше і багато підтягуватися.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-navchiti-pdtyaguvatisya-na-turnku-z-nulya-yak-zblshiti-klkst-pdtyaguvan-yak-pravilno-pdtyaguvatisya-na-perekladin-abo-turnku-yak-pochati-blshe-bagato-pdtyaguvatisya_473.gif-->Як навчити підтягуватися на турніку з нуля? Як збільшити кількість підтягувань, як правильно підтягуватися на перекладині або турніку, як почати більше і багато підтягуватися.


Що стосується вправ для підтягування, то до них потрібно ставитися з особливим трепетом та увагою. На початку шляху краще всього виконувати підтягування без стрибка, для того щоб не пошкодити руки. Занадто різкий спуск після підходу може призвести до розтягування або розриву сухожиль.
Також перед заняттям слід виконати вправи для розігріву. Спортсмену необхідно:

 • повиснути на турніку,

 • розслабити тіло,

 • розпочати підтягування тільки до половини висоти тіла.


 • Наступним кроком у питанні про те, як правильно підтягуватися, є фіксація тулуба в цьому положенні і його утримання протягом максимальної кількості часу. Після такого підходу слід відпочити 10 секунд і тільки після трьох аналогічних підходів приступати до активних підтягування.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-navchiti-pdtyaguvatisya-na-turnku-z-nulya-yak-zblshiti-klkst-pdtyaguvan-yak-pravilno-pdtyaguvatisya-na-perekladin-abo-turnku-yak-pochati-blshe-bagato-pdtyaguvatisya_264.gif-->Як навчити підтягуватися на турніку з нуля? Як збільшити кількість підтягувань, як правильно підтягуватися на перекладині або турніку, як почати більше і багато підтягуватися.
  Як навчитися підтягуватися з нуля?


  Звичайно, «з місця в кар'єр» стрибнути не вдасться з першого разу нічого не вийде. Тому на самому початку потрібно приділити пильну увагу якості, а не кількості підходів. Схема підтягувань на турніку проста. По-перше, потрібно постійно тримати прямо ноги і тулуб, і здійснювати роботу одночасно з руками, для того щоб уникнути пошкодження хребта. Максимальною точкою підйому повинен бути рівень прямо над поперечиною, притому підборіддя повинен бути притиснутий до тулуба.
  Як навчити підтягуватися на турніку з нуля? Як збільшити кількість підтягувань, як правильно підтягуватися на перекладині або турніку, як почати більше і багато підтягуватися.

  Варто пам'ятати, що до питання: «як навчитися підтягуватися на турніку?» потрібно підходити з ентузіазмом і не кидати заняття, інакше ефекту не буде. Цей нехитрий спосіб допоможе новачкові поставити свій особистий рекорд з підтягування в короткі терміни. Приблизно 3 місяці активних тренувань дозволять зробити близько 10 чистих підходів.
  Важливим моментом є хват. Він може бути як прямий, так і зворотний, з різним відступом рук один від одного. При широкому хваті питання щодо збільшення кількості підтягувань відпаде сам собою, так як при розвитку м'язових груп спини дана система дозволяє підніматися на турніку без особливих проблем. У свою чергу, для розвитку біцепса використовується паралельний хват.
  Після досягнення певних результатів багато думають про те, як підтягуватися багато раз, використовуючи тільки одну руку. Техніка нескладна і полягає тільки в підтримуванні зап'ястя нагружаемой руки. При певному рівні м'язової маси можна підвищувати положення тримає руки ближче до шиї для ускладнення вправи.

  Як підтягуватися більше?


  Для збільшення кількості підходів потрібно мати лише стійке терпіння, тому що з розвитком м'язів процес буде йти сам по собі. Головне - ні в якому разі не закидати заняття, цим ви завдасте шкоди процесів метаболізму в організмі. Навчитися підтягуватися просто, а ось утримати результат під силу не кожному.
  Як почати бігати з нуля для схуднення? Як почати бігати з нуля для схуднення?
  Щоб почати бігати з нуля, необхідно підготувати організм до навантаження. Поступово збільшувати інтенсивність і тривалість тренування, правильно
  Підтягування для початківців Підтягування для початківців
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pdtyaguvannya-dlya-pochatkvcv_111.jpeg-->
  Як навчити робити правильно віджимання дівчатам? Програма та схема віджиман ... Як навчити робити правильно віджимання дівчатам? Програма та схема віджиман ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-navchiti-robiti-pravilno-vdzhimannya-dvchatam-programa-ta-shema-vdzhiman-na-brusah-vd-pdlogi-dlya-dvchat-
  Найефективніші вправи для підтяжки м'язів грудей або для збільшення грудей ... Найефективніші вправи для підтяжки м'язів грудей або для збільшення грудей ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nayefektivnsh-vpravi-dlya-pdtyazhki-myazv-grudey-abo-dlya-zblshennya-grudey-z-gantelyami-budinku-na-turnku-z-
  Вправи для плечей і рук з гантелями, зі штангою, на турніку, вправи для сху ... Вправи для плечей і рук з гантелями, зі штангою, на турніку, вправи для сху ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-plechey-ruk-z-gantelyami-z-shtangoyu-na-turnku-vpravi-dlya-shudnennya-ruk-dlya-myazv-plecha-bazov
  Як ефективно і швидко накачати прес на турніку. Відео-вправи для преса Як ефективно і швидко накачати прес на турніку. Відео-вправи для преса
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-efektivno-shvidko-nakachati-pres-na-turnku-vdeo-vpravi-dlya-presa_421.jpeg--> Багато хто вважає, що
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]