Дієти
Комплекс тренувань віджимань від підлоги, на брусах, віджимань на одній руці. Віджимання від підлоги корисні для грудних м'язів, впливають на біцепс і трицепс. Як накачати м'язи, що працюють при правильному віджиманні - програма тренувань.
17.03.2015 2232 0 admin

Комплекс тренувань віджимань від підлоги, на брусах, віджимань на одній руці. Віджимання від підлоги корисні для грудних м'язів, впливають на біцепс і трицепс. Як накачати м'язи, що працюють при правильному віджиманні - програма тренувань.

Фітнес

Як правильно віджиматися від підлоги, на брусах, кулаках або пальцях?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kompleks-trenuvan-vdzhiman-vd-pdlogi-na-brusah-vdzhiman-na-odny-ruc-vdzhimannya-vd-pdlogi-korisn-dlya-grudnih-myazv-vplivayut-na-bceps-triceps-yak-nakachati-myazi-scho-pracyuyut-pri-pravilnomu_161.jpeg-->Комплекс тренувань віджимань від підлоги, на брусах, віджимань на одній руці. Віджимання від підлоги корисні для грудних м'язів, впливають на біцепс і трицепс. Як накачати м'язи, що працюють при правильному віджиманні - програма тренувань.
Віджимання - це будь-який рух, що здійснюється людиною за допомогою рук, яке спрямоване від нашого тіла.

Віджимання розвивають різні м'язи, в залежності від ширини хвата, положення кистей і нахилу вашого тіла. Маючи в своєму арсеналі цю вправу, ви зможете непогано підкачати верх вашого тіла і руки без додаткових походів в спортивні зали та роботи на хитромудрих тренажерах.
Які віджимання вибрати для розвитку тієї чи іншої м'язи, яка правильна техніка виконання вправи і яка програма віджимань від підлоги краще для вас?

Віджимання для грудних м'язів


Спочатку вправу було направлено на опрацювання саме грудних м'язів, а вже пізніше були придумані різні модифікації вправи, що дають можливість опрацювати інші м'язові групи нашого тіла в домашніх умовах.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kompleks-trenuvan-vdzhiman-vd-pdlogi-na-brusah-vdzhiman-na-odny-ruc-vdzhimannya-vd-pdlogi-korisn-dlya-grudnih-myazv-vplivayut-na-bceps-triceps-yak-nakachati-myazi-scho-pracyuyut-pri-pravilnomu_392.gif-->Комплекс тренувань віджимань від підлоги, на брусах, віджимань на одній руці. Віджимання від підлоги корисні для грудних м'язів, впливають на біцепс і трицепс. Як накачати м'язи, що працюють при правильному віджиманні - програма тренувань.

Комплекс тренувань віджимань від підлоги, на брусах, віджимань на одній руці. Віджимання від підлоги корисні для грудних м'язів, впливають на біцепс і трицепс. Як накачати м'язи, що працюють при правильному віджиманні - програма тренувань.

Класична схема віджимань:

 • У вихідному положенні у вас три точки опори: дві руки, випрямлені в ліктях, ноги, зі зведеними один до одного ступнями. Тіло від ніг до голови повинно утворювати одну лінію. Погляд направлений в підлогу.

 • Згинаючи руки в ліктях (лікті рухаються від тіла), опускаємо тіло вниз до зіткнення з підлогою грудей. Одночасно з рухом виконуємо вдих.

 • На видиху повертаємося у початкове положення.

 • Протягом руху погляд повинен бути спрямований виключно в одну точку, не рекомендується рухати головою, так як підвищується ймовірність отримання травми.


 • Як правило, при заняттях у тренажерних залах атлети намагаються опрацювати різні відділи грудних м'язів. Те ж саме ви зможете виконати вдома, змінюючи хват і положення тіла.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kompleks-trenuvan-vdzhiman-vd-pdlogi-na-brusah-vdzhiman-na-odny-ruc-vdzhimannya-vd-pdlogi-korisn-dlya-grudnih-myazv-vplivayut-na-bceps-triceps-yak-nakachati-myazi-scho-pracyuyut-pri-pravilnomu_914.gif-->Комплекс тренувань віджимань від підлоги, на брусах, віджимань на одній руці. Віджимання від підлоги корисні для грудних м'язів, впливають на біцепс і трицепс. Як накачати м'язи, що працюють при правильному віджиманні - програма тренувань.
  Середню частину грудних м'язів можна навантажити з шириною хвата на 15-20 см більше, ніж ширина плечей. Для внутрішньої частини грудей підійде хват рівний ширині плечей, при цьому додатково в роботу включається трицепс, а для зовнішнього - на 30-40 см ширше плечей. При роботі з зовнішньою частиною, додатково включаються дельти.
  Віджимання для грудних м'язів, з положенням тулуба паралельно підлозі, краще навантажують середню частину. При нахилі тіла, коли голова вище ніг, працює більше нижній відділ, при зворотному нахилі - верхній. Виконуючи дані вправи, можна також варіювати ширину хвата.
  Комплекс тренувань віджимань від підлоги, на брусах, віджимань на одній руці. Віджимання від підлоги корисні для грудних м'язів, впливають на біцепс і трицепс. Як накачати м'язи, що працюють при правильному віджиманні - програма тренувань.

  В залежності від ваших успіхів у цій вправі, ви можете регулювати активне навантаження. Так, на початковому етапі ви можете виконувати вправу з колін, що буде набагато простіше, а для більш просунутих атлетів рекомендується робити віджимання на одній руці. Навантаження також регулюється шириною постановки ніг: більш широка розстановка служить для мінімального навантаження.
  Ще одним базовим вправою для грудей є віджимання на брусах. Воно краще інших допомагає розвинути нижню частину грудей і загальну фізичну силу нашого організму. Розведення ліктів в сторони, максимальний нахил тулуба вперед і виконання руху в нижній частині амплітуди без випрямлення рук у ліктях допоможуть вам максимально навантажити грудні м'язи і зняти навантаження з трицепса.

  Робота на трицепс


  Для акценту навантаження на трицепс , віджимання від підлоги необхідно виконувати з вузькою постановкою рук і намагатися під час руху тримати лікті ближче до тіла. На брусах також лікті притискаються до тіла, положення якого строго перпендикулярно землі. У цьому випадку більше важлива верхня амплітуда руху.

  Розвиток інших м'язів


  Ваша програма віджимань може включати вправи на біцепс , дельти, кисті і кісточки.
  Для роботи на біцепс рух слід виконувати з положенням кистей ближче до низу тіла й пальцями, спрямованими на голові (зворотний хват).
  Для опрацювання дельт рух виглядає наступним чином: тіло розташовується у вертикальній площині (перпендикулярно підлозі), голова нижче ніг і стосується статі. Впираючись руками, намагаєтеся силою ваших дельтоподібних м'язів вичавити всю масу вашого тіла. Для утримання рівноваги можна виконувати вправу, торкаючись стінки ногами. Ця вправа дуже важкий у виконанні і далеко не кожен в змозі його виконати.
  Для розвитку кісточок, що стане в нагоді вам при заняттях єдиноборствами, виконуйте вправу на кулаках, а при бажанні розвинути хорошу силу хвата - на пальцях.
  Якщо вашим завданням є 100 віджимань в найкоротший термін, не використовуйте готові програми, яких безліч в інтернеті, так як вони не враховують індивідуальні особливості вашого організму, і до заповітного числа віджимань ви будете йти довше, ніж якщо б тренувалися на піку можливостей вашого організму. Увімкніть найбільш сподобалися вправи в вашу програму, і вже через тиждень віджимань ви побачите плоди своїх тренувань.
  Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках? Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках?
  Вправи для рук для схуднення ми шукаємо рідше, ніж, наприклад, вправи
  Відео вправи для збільшення бюсту Відео вправи для збільшення бюсту
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-zblshennya-byustu_941.jpeg-->
  Домашні вправи для збільшення грудних м'язів для жінок: відео Домашні вправи для збільшення грудних м'язів для жінок: відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashn-vpravi-dlya-zblshennya-grudnih-myazv-dlya-zhnok-vdeo_251.jpeg-->
  Ефективні вправи для підтяжки грудних м'язів: відео Ефективні вправи для підтяжки грудних м'язів: відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivn-vpravi-dlya-pdtyazhki-grudnih-myazv-vdeo_151.jpeg-->
  Як навчити робити правильно віджимання дівчатам? Програма та схема віджиман ... Як навчити робити правильно віджимання дівчатам? Програма та схема віджиман ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-navchiti-robiti-pravilno-vdzhimannya-dvchatam-programa-ta-shema-vdzhiman-na-brusah-vd-pdlogi-dlya-dvchat-
  Як навчити підтягуватися на турніку з нуля? Як збільшити кількість підтягув ... Як навчити підтягуватися на турніку з нуля? Як збільшити кількість підтягув ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-navchiti-pdtyaguvatisya-na-turnku-z-nulya-yak-zblshiti-klkst-pdtyaguvan-yak-pravilno-pdtyaguvatisya-na-pe
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]