Дієти
Як правильно вживати протеїн без тренувань? Чи можна пити протеїн під час тренувань? Чи можна пити протеїн і не займатися? Види протеїну, скільки і коли пити протеїн, схуднення.
17.03.2015 6412 0 admin

Як правильно вживати протеїн без тренувань? Чи можна пити протеїн під час тренувань? Чи можна пити протеїн і не займатися? Види протеїну, скільки і коли пити протеїн, схуднення.

Фітнес

Як правильно приймати протеїн?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-vzhivati-proteyin-bez-trenuvan-chi-mozhna-piti-proteyin-pd-chas-trenuvan-chi-mozhna-piti-proteyin-ne-zaymatisya-vidi-proteyinu-sklki-koli-piti-proteyin-shudnennya_861.jpeg-->Як правильно вживати протеїн без тренувань? Чи можна пити протеїн під час тренувань? Чи можна пити протеїн і не займатися? Види протеїну, скільки і коли пити протеїн, схуднення.
Основними принципами постійного м'язового зростання є грамотно підібрана тренувальна програма і збалансоване харчування.
Дуже часто початківці атлети не вирішуються пити протеїн із-за існуючої в нашому суспільстві упередження, що він шкідливий для здоров'я. Однак, в перекладі на російську, «протеїн» - значить «білок», і він абсолютно безпечний для здоров'я, якщо, звичайно, не брати його величезними дозами. Але навіть у цьому випадку вам загрожує лише легке шлунковий розлад. Пити чи протеїн атлетам-початківцям? Швидше за все, немає. На початковому етапі тренувань ваш організм володіє величезним потенціалом, і не варто спрощувати йому завдання в досягненні м'язового і силового прогресу, поки він може сам отримувати необхідні поживні речовини з їжі.
Однак, рано чи пізно настає такий момент, коли для м'язового зростання вам знадобляться додаткові джерела будівельних матеріалів для м'язів, і перед спортсменом постане питання: «як вживати протеїн?»

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-vzhivati-proteyin-bez-trenuvan-chi-mozhna-piti-proteyin-pd-chas-trenuvan-chi-mozhna-piti-proteyin-ne-zaymatisya-vidi-proteyinu-sklki-koli-piti-proteyin-shudnennya_682.gif-->Як правильно вживати протеїн без тренувань? Чи можна пити протеїн під час тренувань? Чи можна пити протеїн і не займатися? Види протеїну, скільки і коли пити протеїн, схуднення.


В даний час існує безліч фірм по виробництву різних видів протеїну. Можна виділити чотири основних таких види:

 • яєчний протеїн характеризується високим ступенем засвоєння в організмі;

 • соєвий відрізняється високою швидкістю засвоєння;

 • казеїновий протеїн, на відміну від соєвого, славиться низькою швидкістю засвоєння, що забезпечує рівномірне збільшення амінокислот в крові.

 • сироватковий є найбільш поширеним з-за низької вартості, але по корисним властивостям він поступається своїм колегам.


 • Коли потрібно пити протеїн?


  Коли пити протеїновий коктейль під час тренувальних днів і чи потрібно пити протеїн в дні без тренувань? Це основні питання, які турбують початківців атлетів.
  У вашому денному раціоні повинно бути 2-3 прийоми протеїнового коктейлю. В дні тренувань (з тренуваннями у вечірній час) два прийому протеїну потрібно включити між основними прийомами їжі в ранковий і денний час. Самим корисним для прийому протеїну стане час відразу після фізичних навантажень, в так зване «протеїнове вікно». 30-40 хвилин після тренування організм найбільш схильний до засвоєння амінокислот, у зв'язку з виснаженням внутрішніх запасів і великою кількістю мікротравм м'язових волокон.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-vzhivati-proteyin-bez-trenuvan-chi-mozhna-piti-proteyin-pd-chas-trenuvan-chi-mozhna-piti-proteyin-ne-zaymatisya-vidi-proteyinu-sklki-koli-piti-proteyin-shudnennya_383.gif-->Як правильно вживати протеїн без тренувань? Чи можна пити протеїн під час тренувань? Чи можна пити протеїн і не займатися? Види протеїну, скільки і коли пити протеїн, схуднення.
  Пити протеїн в дні без тренувань рекомендується між основними прийомами їжі, а також перед сном.

  Необхідні дози


  25-30 г протеїну на 300 мл рідини - усереднене значення однієї дози протеїнового коктейлю. Але ця цифра умовна і залежить від особливостей вашого організму, швидкості обміну речовин і маси тіла. Про те, скільки потрібно пити протеїну особисто вам, ви можете дізнатися самі. Спробуйте почати прийом протеїнового коктейлю з мінімальної дози і поступово збільшуйте її. Як правильно приймати протеїн, вам підкаже ваш організм, так як при перевищенні необхідної дози, ваш шлунок дасть про це знати.

  Як приймати протеїн?


  Розглянемо основні моменти, на які слід звернути увагу при прийомі протеїну:

 • Як пити протеїн з різними рідинами? Протеїн можна приймати з водою або молоком. Пити протеїновий коктейль можна і з соком. Але краще всього використовувати молоко, так як, в цьому випадку, ви отримуєте додаткові поживні речовини, та й смак виходить набагато приємніше.

 • Чи можна пити протеїн перед сном? Не забувайте, що наші м'язи ростуть не на тренуванні, а під час відпочинку. І тільки під час сну наш організм справді відпочиває, тому прийом протеїнового коктейлю перед сном також важливий, як і під час неспання.

 • Як правильно пити протеїн різних видів? У вашому раціоні має бути хоча б два види протеїну: соєвий і казеїновий. Соєвий протеїн краще приймати в денний час, коли для нас важлива швидкість засвоєння, а казеїновий - перед сном, щоб протягом всього часу сну наш організм постійно отримував певну дозу амінокислот.
 • Чи можна займатися спортом перед сном? Чи можна займатися спортом перед сном?
  Заняття спортом безпосередньо перед сном можуть позначитися на якості сну. Багато залишають тренування на самий кінець дня, коли все інше
  Чи можна пити молоко при схудненні? Чи можна пити молоко при схудненні?
  Щоб позбавитися від зайвої ваги, необхідно підбирати для свого раціону тільки корисні продукти. У цій статті ви зможете знайти інформацію про те, чи
  Протеїнова дієта для набору ваги у чоловіків: збільшити м'язову масу за до ... Протеїнова дієта для набору ваги у чоловіків: збільшити м'язову масу за до ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/proteyinova-dyeta-dlya-naboru-vagi-u-cholovkv-zblshiti-myazovu-masu-za-dopomogoyu-proteyinu_291.jpeg-->
  Цілюща сила кунжутного масла Цілюща сила кунжутного масла
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/clyuscha-sila-kunzhutnogo-masla_451.jpeg--> Кунжутне масло (як і насіння цієї рослини) часто
  Чи варто приймати протеїн, для схуднення Чи варто приймати протеїн, для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chi-varto-priymati-proteyin-dlya-shudnennya_401.jpeg--> Словосполученням «купити для схуднення»
  Протеїнові коктейлі: набір м'язової маси без проблем! Протеїнові коктейлі: набір м'язової маси без проблем!
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/proteyinov-kokteyl-nabr-myazovoyi-masi-bez-problem_621.jpeg--> Хочете швидко набрати м'язову масу без
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]