Дієти
Найефективніші вправи для підтяжки м'язів грудей або для збільшення грудей з гантелями будинку, на турніку, зі штангою.
17.03.2015 4871 0 admin

Найефективніші вправи для підтяжки м'язів грудей або для збільшення грудей з гантелями будинку, на турніку, зі штангою.

Фітнес

Комплекс вправ для пружності і збільшення бюста
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nayefektivnsh-vpravi-dlya-pdtyazhki-myazv-grudey-abo-dlya-zblshennya-grudey-z-gantelyami-budinku-na-turnku-z-shtangoyu_181.jpeg-->Найефективніші вправи для підтяжки м'язів грудей або для збільшення грудей з гантелями будинку, на турніку, зі штангою.
Доглядаючи за своїм зовнішнім виглядом, багато жінок не приділяють належної уваги області бюста, помилково вважаючи, що фізичне навантаження не здатна вплинути на розмір і пружність грудей. Деякі представниці слабкої статі вдаються навіть до радикальних заходів, таким як імплантати або різні креми і гелі. Однак, грудні м'язи можна підтягнути, якщо щодня виконувати комплекс нескладних вправ для грудей.

Як збільшити груди за допомогою вправ?


Фізіологічно молочні залози жінки утримують велика і мала грудні м'язи. Від того, наскільки вони розвинуті, залежить красива форма і пружність бюста. Вкоротивши і збільшивши верх цих м'язів, можна домогтися ефекту підтягнутості бюста, що візуально буде збільшувати його розмір.

Які вправи для грудей найефективніші?


Всі вправи для збільшення грудей нескладні і при щоденному виконанні дають чудовий ефект вже через 1 місяць. Також варто відзначити, що є відмінності у фізичному навантаженні для чоловіків і жінок. Так, вправи для грудей жінок спрямовані на підтяжку м'язів, а для чоловіків - на поліпшення рельєфу.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nayefektivnsh-vpravi-dlya-pdtyazhki-myazv-grudey-abo-dlya-zblshennya-grudey-z-gantelyami-budinku-na-turnku-z-shtangoyu_412.gif-->Найефективніші вправи для підтяжки м'язів грудей або для збільшення грудей з гантелями будинку, на турніку, зі штангою.


Найбільш ефективними вправами для грудей дівчат і жінок визнано наступні:

 • віджимання від підлоги;

 • жим лежачи;

 • жим з гантелями;

 • прогинання;

 • тренінг з экспандером, зведення долонь.


 • Віджимання від підлоги. Прийняти положення «упор лежачи», розставити руки ширше плечей, ноги зігнути в колінах і впертися в підлогу. Кількість віджимань для початку 10 разів, а після можна збільшувати до 25-30 разів в день.
  Жим лежачи. Лягти на лавку, широко розвести ноги. Взяти в руки гриф і плавно робити жим вгору і вниз. Ривки повинні бути динамічні, але не використовуйте інерцію для жиму. М'язи повинні перебувати в постійному напруженні.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nayefektivnsh-vpravi-dlya-pdtyazhki-myazv-grudey-abo-dlya-zblshennya-grudey-z-gantelyami-budinku-na-turnku-z-shtangoyu_563.gif-->Найефективніші вправи для підтяжки м'язів грудей або для збільшення грудей з гантелями будинку, на турніку, зі штангою.
  Існує цілий ряд вправ на груди з гантеллю або гантелями:

 • Лягти на лаву під кутом 45 градусів, взяти гантелі приблизно по 15-2 кг і розгорнути долонями від себе. Робимо жим від себе і плавно опускаємо руки вниз. Лікті при цьому не притискати, а розводити в сторони. Як піднімати, так і опускати руки треба обережно, без ривків. Статичні руху приносять більше ефекту, ніж динамічні.

 • Взявши гантелі, лягти горизонтально, руки повинні бути напівзігнуті. На вдиху розвести руки по сторонам. При цьому лікті повинні бути на одному рівні з плечима (в одній горизонтальній площині). Потім підняти руки вертикально і затриматися на кілька секунд, щоб створити напругу в м'язах. Цей комплекс допомагає збільшити груди в обсязі і збільшити тонус м'язів.


 • Прогинання. Стати на підлогу колінами, руками теж впертися в підлогу. Робити прогин так, щоб торкнутися підлоги підборіддям і назад у вихідне положення.
  Вправи для рук і грудей з экспандером. Прийняти сидяче положення, взяти експандер в руки. Розтягувати його потрібно попереду себе на рівних руках. Потім можна наступити ногою на одну частину експандеру, а рукою розтягувати його вгору. Після руки поміняти. Виконати 2 підходи по 15 разів.
  Зведення долонь. Це можна назвати домашнім вправою для грудей, так як його виконують навіть на роботі в обідню перерву. Стоячи звести долоні спереду, лікті розвести в сторони. Потрібно натискати однією долонею на іншу, що є сили, затримуючись на кілька секунд. Робити кілька підходів по 10 разів.
  Повний комплекс вправ на груди краще всього виконувати в фітнес-залі з інструктором, який підкаже, як зробити їх більш ефективними для досягнення максимального результату. Також там можна позайматися на тренажерах, що істотно поліпшить ваш зовнішній вигляд. Але ці вправи для м'язів грудей можна виконувати і самостійно вдома, для цього потрібно переглянути відео з вправами для грудей. У ньому тренери дають поради та рекомендації щодо правильного виконання вправ. Після чого можете сміливо приступати до такої приємної фізичному навантаженні, а її результати не змусять себе довго чекати.
  Відео вправи для збільшення бюсту Відео вправи для збільшення бюсту
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-zblshennya-byustu_941.jpeg-->
  Домашні вправи для збільшення грудних м'язів для жінок: відео Домашні вправи для збільшення грудних м'язів для жінок: відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashn-vpravi-dlya-zblshennya-grudnih-myazv-dlya-zhnok-vdeo_251.jpeg-->
  Ефективні вправи для підтяжки грудних м'язів: відео Ефективні вправи для підтяжки грудних м'язів: відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivn-vpravi-dlya-pdtyazhki-grudnih-myazv-vdeo_151.jpeg-->
  Вправи для плечей і рук з гантелями, зі штангою, на турніку, вправи для сху ... Вправи для плечей і рук з гантелями, зі штангою, на турніку, вправи для сху ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-plechey-ruk-z-gantelyami-z-shtangoyu-na-turnku-vpravi-dlya-shudnennya-ruk-dlya-myazv-plecha-bazov
  Як збільшити об'єм грудей за допомогою вправ Як збільшити об'єм грудей за допомогою вправ
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zblshiti-obyem-grudey-za-dopomogoyu-vprav_931.jpeg--> Багато дівчат мріють про додатковий обсяг:
  Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання
  Існують деякі фактори, які призводять до зменшення зростання. Найважливіші з них - це недоїдання і убоге споживання білка. Звичайно, важливу роль має
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]