Дієти
Вправи для м'язів спини, для зміцнення м'язів спини відео, ефективні вправи для зміцнення м'язів спини в тренажерному залі, вдома.
17.03.2015 2089 0 admin

Вправи для м'язів спини, для зміцнення м'язів спини відео, ефективні вправи для зміцнення м'язів спини в тренажерному залі, вдома.

Фітнес

Вправи для спини
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-myazv-spini-dlya-zmcnennya-myazv-spini-vdeo-efektivn-vpravi-dlya-zmcnennya-myazv-spini-v-trenazhernomu-zal-vdoma_921.jpeg-->Вправи для м'язів спини, для зміцнення м'язів спини відео, ефективні вправи для зміцнення м'язів спини в тренажерному залі, вдома.
М'язи спини людини постійно витримують велике навантаження. Адже їм доводиться щодня утримувати людську вагу. Тому спина є практично найбільш слабким місцем в організмі. Багато людей, досягаючи тридцятирічного віку, набувають різні захворювання хребта. Займаючись фізичними вправами, не варто забувати, що м'язи спини також потребують тренуванні. Якщо подбати про це заздалегідь, то можна уникнути подальших болю в ногах, шиї і хребті. Також може з'явиться можливість поліпшити ходу і поставу. Але перед тим, як робити вправи для спини, слід проконсультуватися з лікарем. Ця група м'язів є дуже чутливою, тому, якщо починати робити вправи без розминки, то можна отримати травму.
Вправи для м'язів спини, для зміцнення м'язів спини відео, ефективні вправи для зміцнення м'язів спини в тренажерному залі, вдома.

Вправи для зміцнення спини


Перед тим, як починати робити вправи для м'язів спини, слід підготувати все необхідне. У першу чергу подбайте про одяг, взуття повинна бути зручною і нековзною. Необхідно, надіти просторий одяг, щоб було зручно робити вправи. Для початку потрібно розтягнути хребет, щоб запобігти защемлення нервів, потім можна почати виконувати комплекс вправ для спини.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-myazv-spini-dlya-zmcnennya-myazv-spini-vdeo-efektivn-vpravi-dlya-zmcnennya-myazv-spini-v-trenazhernomu-zal-vdoma_593.gif-->Вправи для м'язів спини, для зміцнення м'язів спини відео, ефективні вправи для зміцнення м'язів спини в тренажерному залі, вдома.


В якості розминки потрібно виконувати будь-які вправи для всього тіла. Для цього відмінно підійдуть:

 • махи і ривки руками,

 • повороти верхній частині корпусу

 • і нахили вниз.


 • Самі вправи для зміцнення м'язів спини слід виконувати вкрай обережно і з невеликою амплітудою, щоб не отримати травми.
  Лежачи на животі, потрібно упертися руками в підлогу на рівні грудей. Далі необхідно максимально підняти тулуб, щоб відчути, як розтягується хребет.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-myazv-spini-dlya-zmcnennya-myazv-spini-vdeo-efektivn-vpravi-dlya-zmcnennya-myazv-spini-v-trenazhernomu-zal-vdoma_964.gif-->Вправи для м'язів спини, для зміцнення м'язів спини відео, ефективні вправи для зміцнення м'язів спини в тренажерному залі, вдома.
  Дуже просте домашнє вправа для спини - «кішка». Стоячи на колінах, слід максимально прогнути хребет вгору, при цьому голову варто відпустити вниз.
  Є легкий підхід, який можна виконувати, коли завгодно. Лежачи на спині, потрібно спробувати з'єднати коліна за головою. Якщо так зробити не виходить, то можна просто вхопитися руками за коліна і зробити кілька перекатів від шийного хребта до нижньої частини спини.
  Вправи для м'язів спини, для зміцнення м'язів спини відео, ефективні вправи для зміцнення м'язів спини в тренажерному залі, вдома.

  В домашніх умовах можна здійснювати вправи для спини з гантелями. Це дозволить не тільки зміцнити м'язи, але і поліпшити поставу. В інтернеті можна знайти відео з вправами для спини.
  Можна робити вправи для спини в залі, там є різне обладнання та інструктори, які допоможуть виконати підхід.

  Вправи для спини при грижі


  При міжхребцевої грижі небажано займатися самолікуванням, ви можете нашкодити опорно-рухової системи. Тому якщо є можливість, то краще записатися на заняття і робити вправи для спини в тренажерному залі.
  Але якщо такої можливості немає, то слід ретельно ознайомитися з курсом занять і перейти до його виконання. Тренування варто проводити тільки при хорошому самопочутті, ні в якому разі не можна робити вправи при болях у спині. Прислухайтеся до своїх відчуттів і відразу припиніть заняття при дискомфорті.
  На похилій дошці необхідно розташуватися лежачи на спині або животі, потім потрібно плавно витягнути руки і ноги, наскільки це можливо. За диван або більшу табуретку потрібно зачепитися ногами, слід нахилити тулуб вперед і трохи витягнути. При виконанні цього підходу повинні бути присутніми тільки приємні відчуття.
  Є ще одне просте вправу, це нахил в бік. Слід тягнутися рукою то в один бік, то в іншу, при цьому відчувати, як тягнеться хребет.
  Спортивним чоловікам, які бажають володіти солідною фігурою, потрібно робити вправи для широкої спини. Їх слід виконувати тільки під наглядом тренера. У фітнес-клубі існує безліч обладнання, яке допоможе привести фігуру в порядок.
  «Ліниві» вправи для зміцнення м'язів живота | Для схуднення та здоров'я «Ліниві» вправи для зміцнення м'язів живота | Для схуднення та здоров'я
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/lniv-vpravi-dlya-zmcnennya-myazv-zhivota-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_921.gif--> Якщо у вас немає бажання або
  Вправи для м'язів спини в домашніх умовах Вправи для м'язів спини в домашніх умовах
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-myazv-spini-v-domashnh-umovah_771.jpeg-->
  Вправи на розтяжку: повний комплекс для розтяжки м'язів спини, ніг, рук і ... Вправи на розтяжку: повний комплекс для розтяжки м'язів спини, ніг, рук і ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-roztyazhku-povniy-kompleks-dlya-roztyazhki-myazv-spini-ng-ruk-zhivota_461.jpeg-->
  Вправи для плечей і рук з гантелями, зі штангою, на турніку, вправи для сху ... Вправи для плечей і рук з гантелями, зі штангою, на турніку, вправи для сху ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-plechey-ruk-z-gantelyami-z-shtangoyu-na-turnku-vpravi-dlya-shudnennya-ruk-dlya-myazv-plecha-bazov
  Вправа планка - просте і ефективне для зміцнення м'язів преса, спини і всь ... Вправа планка - просте і ефективне для зміцнення м'язів преса, спини і всь ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vprava-planka-proste-efektivne-dlya-zmcnennya-myazv-presa-spini-vsogo-tla_661.jpeg--> Універсальна зарядка
  Найефективніші вправи для попереку. Зарядка для зміцнення попереку, відео Найефективніші вправи для попереку. Зарядка для зміцнення попереку, відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nayefektivnsh-vpravi-dlya-popereku-zaryadka-dlya-zmcnennya-popereku-vdeo_621.jpeg--> Поперек потребує
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]