Дієти
Вправи для хребта відео, вправи для поперекового відділу хребта, грижі хребта, для хребта при остеохондрозі шийного відділу, для грудного відділу хребта, при грижі шийного відділу.
17.03.2015 2546 0 admin

Вправи для хребта відео, вправи для поперекового відділу хребта, грижі хребта, для хребта при остеохондрозі шийного відділу, для грудного відділу хребта, при грижі шийного відділу.

Фітнес

Вправи для зміцнення хребта і збільшення його рухливості
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-hrebta-vdeo-vpravi-dlya-poperekovogo-vddlu-hrebta-grizh-hrebta-dlya-hrebta-pri-osteohondroz-shiynogo-vddlu-dlya-grudnogo-vddlu-hrebta-pri-grizh-shiynogo-vddlu_321.jpeg-->Вправи для хребта відео, вправи для поперекового відділу хребта, грижі хребта, для хребта при остеохондрозі шийного відділу, для грудного відділу хребта, при грижі шийного відділу.
Якщо ваш спосіб життя залишає небагато часу для руху або, навпаки, навантаження протягом дня занадто сильна, щодня виконуючи вправи для хребта, можна убезпечити себе в майбутньому від багатьох захворювань. Щоб дізнатися які вправи рекомендовані при грижі хребта, можна подивитися відповідне відео з вправами. Хребет - опорна конструкція, гнучка, рухлива і виконує свої функції при певних положеннях тіла. Якщо велику частину часу він перебуває в неприродному для нього стані (сильно зігнутий в районі шиї або грудях, вигнутий в районі попереку, перевантажений), то підтримують його ослабнуть м'язи, він деформується і травмується, а разом з ним травмуються і внутрішні органи. Якщо у вас грижа поперекового відділу хребта, ці вправи допоможуть вирішити проблеми з нирками, печінкою і підшлунковою залозою.

Вправи для додання хребту гнучкості і рухливості


Вранці, щоб повернути рухливість хребта, досить зробити кілька нескладних вправ. Існують вправи для кожного відділу хребта, більш наочне їх використання можна знайти на відео.

 • Лежачи в ліжку, потягнутися пальцями ніг і рук в протилежні сторони. Це посилить кровообіг. Також це хороша вправа для шийного відділу хребта, так як голова спирається на подушку, і плечові і шийні м'язи здавлюють судини.

 • Стоячи рачки, як можна сильніше підняти грудний відділ хребта вгору, а потім якомога нижче опустити його вниз. Повторюючи кілька разів, завмерти на кілька секунд в кожному з кінцевих положень. Такі нескладні вправи для грудного відділу хребта дозволять оздоровити також легкі і область серця.

 • Лягти на живіт і покласти перед собою руки. Тепер впертися ними в підлогу і підняти верхню частину тулуба якомога вище, закинути голову назад. Це вправа для поперекового відділу хребта допомагає повернути його природний прогин. Зафіксувати позу і на видиху знову лягти на руки.

 • Також, лежачи на животі і на руках, відвести якомога далі вправо, ліву ногу і потягнутися. Зробити те ж саме і для правої ноги, яка буде тягнутися вліво. Між зміною ніг можна полежати, відновити дихання.


 • Вправи для зняття напруги з хребта


  Увечері, коли хребет здавлений, найкраще що можна для нього зробити, витягнути його і розслабити м'язи навколо. Самий простий комплекс вправ для хребта: зависнути на декілька секунд на перекладині (можна навіть не відриваючи ніг від підлоги) і зробити кілька нерізких рухів стегнами вправо і вліво, якщо немає лікарського заборони, то це вправу можна виконувати і при поперековій грижі хребта. Ще можна лягти на спину, підтягнути до себе коліна, обхопити їх руками і покачатися на спині вперед-назад кілька разів. Якщо є сумніви у правильності виконання вправи для хребта, подивіться спочатку відео.
  Найбільш комфортною для зняття динамічного навантаження з хребта є водне середовище. При грижі хребта єдине, що може дозволити лікар, це відвідування басейну і виконуються у воді нескладні вправи. У воді хребет звільняється від сили земного тяжіння і напруга оточуючих його м'язів мінімально. У басейні бажано виконувати і вправи для хребта при остеохондрозі . Поліпшується кровообіг і збільшується міжхребцевий простір, зменшуються больові відчуття і інтенсивніше йдуть відновні процеси. У будь-якому випадку грамотно виконані вправи для зміцнення хребта принесуть тільки користь всьому організму.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-hrebta-vdeo-vpravi-dlya-poperekovogo-vddlu-hrebta-grizh-hrebta-dlya-hrebta-pri-osteohondroz-shiynogo-vddlu-dlya-grudnogo-vddlu-hrebta-pri-grizh-shiynogo-vddlu_702.gif-->Вправи для хребта відео, вправи для поперекового відділу хребта, грижі хребта, для хребта при остеохондрозі шийного відділу, для грудного відділу хребта, при грижі шийного відділу.


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-hrebta-vdeo-vpravi-dlya-poperekovogo-vddlu-hrebta-grizh-hrebta-dlya-hrebta-pri-osteohondroz-shiynogo-vddlu-dlya-grudnogo-vddlu-hrebta-pri-grizh-shiynogo-vddlu_763.gif-->Вправи для хребта відео, вправи для поперекового відділу хребта, грижі хребта, для хребта при остеохондрозі шийного відділу, для грудного відділу хребта, при грижі шийного відділу.

  Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_651.jpeg--> Виконуючи вправу, підйоми і
  Загальнорозвивальні вправи з хулахуп Загальнорозвивальні вправи з хулахуп
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zagalnorozvivaln-vpravi-z-hulahup_931.jpeg-->
  Вправи для м'язів спини в домашніх умовах Вправи для м'язів спини в домашніх умовах
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-myazv-spini-v-domashnh-umovah_771.jpeg-->
  Відео вправ йоги для початківців, комплекс вправ в домашніх умовах в картин ... Відео вправ йоги для початківців, комплекс вправ в домашніх умовах в картин ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-yogi-dlya-pochatkvcv-kompleks-vprav-v-domashnh-umovah-v-kartinkah-nayprostsh-vpravi-yogi-dlya-poch
  Вправи для м'язів спини, для зміцнення м'язів спини відео, ефективні впра ... Вправи для м'язів спини, для зміцнення м'язів спини відео, ефективні впра ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-myazv-spini-dlya-zmcnennya-myazv-spini-vdeo-efektivn-vpravi-dlya-zmcnennya-myazv-spini-v-trenazhe
  Прості та ефективні вправи від остеохондрозу Прості та ефективні вправи від остеохондрозу
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/prost-ta-efektivn-vpravi-vd-osteohondrozu_371.jpeg--> Остеохондроз - це ураження тканин хребта, яке
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]