Дієти
Калланетика для схуднення
17.03.2015 705 0 admin

Калланетика для схуднення

Фітнес

Калланетика для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kallanetika-dlya-shudnennya_601.jpeg-->Калланетика для схуднення
Калланетика - система фітнес-вправ, спрямованих на підвищення еластичності м'язів. Комплекс вправ був розроблений американською балериною Каллан Пінкней.

Мінімальна кількість протипоказань та відмінний результат - ось що приваблює в калланетике багатьох жінок.

У чому ж переваги, користь каланетики? У чому секрет її популярності?


Калланетика відрізняється від фітнесу плавністю рухів, дають статистичну навантаження на м'язи. Фахівці стверджують, що такі вправи високоефективні і допомагають швидко скинути зайву вагу, зменшити обсяги тіла, підтягти м'язи. Заняття калланетик також сприяють зміцненню імунної системи.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kallanetika-dlya-shudnennya_142.jpeg-->Калланетика для схуднення
В результаті занять з ретельно спланованою і результативною системою тренувань між тілом і розумом виникає гармонія, яка, як стверджують прихильники каланетики, допомагає уникнути травм, навчитися концентрації і знайти прекрасну фізичну форму.

Переваги каланетики полягають у наступному:
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kallanetika-dlya-shudnennya_453.gif-->Калланетика для схуднення


 • Для занять не обов'язково відвідувати спеціально обладнаний спортзал. Вправи можна робити вдома. Крім того, Вам не будуть потрібні спеціальні взуття та одяг; все, що потрібно, - це улюблена музика і зручна спортивна одяг.

 • Вправи базуються на класичній йозі і статистичних навантаженнях. Тому, незважаючи на неспішність і розміреність занять, м'язи добре працюють. Після виконання кожної вправи необхідна розтяжка. Групи м'язів отримують рівномірне навантаження, без стресу для організму.

 • Довготривалі статистичні навантаження в порівнянні з циклічними набагато більше сприяють прискоренню обміну речовин. Саме тому, займаючись калланетик регулярно, Ви можете позбутися від зайвої ваги.

 • Дуже важливо і, безсумнівно, привабливо те, що виконуючи вправи каланетики, Ви спалюєте багато калорій, а нарощування м'язової маси не відбувається. М'язи просто приходять в гарну форму, набувають еластичність.

 • Комплекс вправ розвиває практично всі основні м'язи людського тіла: задіюється черевний прес, стегна і сідниці, руки і ноги.

 • Перш ніж приступати до активних занять, необхідно знати, що: • Виконувати потрібно тільки ті вправи, які Вам вистачає сил. Бажання займатися - обов'язково. На перших етапах дуже важливо робити перерви у вправах і давати відпочинок м'язам.

 • Фахівці рекомендують проводити перед дзеркалом. Так Ви будете контролювати правильність виконання вправ. Дуже важливо правильно і розмірено дихати. Для підтримки темпу вправ Вам знадобляться записи улюбленої музики.

 • На початку занять можлива невелика надбавка у вазі. Не варто лякатися і кидати вправи. Ваші м'язи зміцнюються, і зовсім скоро Ви отримаєте нові форми.


 • Які результати ви досягнете за допомогою каланетики?


  Калланетика дає приголомшливі результати: Ви зміцните своє здоров'я і приведете тіло в тонус. Зокрема, Ви можете скинути вагу, зменшити обсяги, стимулювати обмін речовин, виправити поставу, навчитися керувати своїм тілом і, звичайно ж, зміцнити м'язи без нарощування їх обсягу. Проблемні місця набувають пружність і стрункість завдяки перевіреної і дійсно результативною системі несилових розтяжок і вправ каланетики.
  Чи є протипоказання для занять калланетик? Кому не можна займатися по цій системі?
  Калланетика, на жаль, підходить не всім, незважаючи на свою результативність і легкість. Не можна займатися цими вправами:

 • Людям із захворюваннями серцево-судинної системи

 • Людям з проблемами із зором

 • Жінкам після кесаревого розтину (протягом півтора року)

 • Людям із захворюваннями хребта

 • Астматикам

 • Людям з варикозним розширенням вен

 • Після інфекційного захворювання

 • Після хірургічного втручання будь-якої складності (протягом року)


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kallanetika-dlya-shudnennya_534.jpeg-->Калланетика для схуднення
  У будь-якому випадку, перш ніж приступати до занять калланетик, необхідно проконсультуватися з фахівцем. Ми ж бажаємо Вам удачі! Адже калланетика - практично ідеальна і відповідна більшості методика.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kallanetika-dlya-shudnennya_175.gif-->Калланетика для схуднення

  Калланетика для схуднення і здоров'я, відгуки Калланетика для схуднення і здоров'я, відгуки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kallanetika-dlya-shudnennya-zdorovya-vdguki_511.jpeg--> Ви вже чули про калланетике? Це дивовижний спосіб
  Фізичні вправи при ожирінні - поради фітнес-тренера Фізичні вправи при ожирінні - поради фітнес-тренера
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/fzichn-vpravi-pri-ozhirnn-poradi-ftnes-trenera_671.jpeg--> Фізичні вправи при ожирінні - серйозна проблема.
  Допомагає біг схуднути, які м'язи працюють при бігу, скільки калорій спалю ... Допомагає біг схуднути, які м'язи працюють при бігу, скільки калорій спалю ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dopomagaye-bg-shudnuti-yak-myazi-pracyuyut-pri-bgu-sklki-kalory-spalyuye-bg_751.jpeg--> Дуже багато
  Повільні вправи Повільні вправи
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/povln-vpravi_741.jpeg-->
  Домашній фітнес допоможе привести фігуру в порядок Домашній фітнес допоможе привести фігуру в порядок
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashny-ftnes-dopomozhe-privesti-fguru-v-poryadok_381.jpeg--> Втрата привабливості в своїх очах і очах
  Тай чі: корисні поради щодо занять. Відео уроки тай чі Тай чі: корисні поради щодо занять. Відео уроки тай чі
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tay-ch-korisn-poradi-schodo-zanyat-vdeo-uroki-tay-ch_721.jpeg--> Тай чі нагадує гімнастику, адже всі рухи
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]