Дієти
Степ аеробіка для схуднення
17.03.2015 1280 0 admin

Степ аеробіка для схуднення

Фітнес

Степ аеробіка для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka-dlya-shudnennya_691.jpeg-->Степ аеробіка для схуднення
Степ-аеробіка - один з найбільш популярних напрямків у аеробіки. Комплекс вправ степ-аеробіки сприяє зміцненню дихальної і нервової систем, тренує серцевий м'яз, покращує координацію рухів і поставу, і допомагає схуднути!
Вправи не тільки допоможуть вам схуднути, але і поліпшать самопочуття і настрій. Також степ-аеробіка є прекрасним ліками від гіподинамії, яка виникає у людей, які ведуть сидячий спосіб життя, наприклад, постійно працюють за комп'ютером в офісі. Часто вправи включають в себе танцювальні елементи, що виконуються під динамічну музику, що безсумнівно піднімає настрій.

У чому ще гідності степ-аеробіки? • 1) Такі вправи економлять ваш бюджет. Все, що потрібно придбати для занять - це спеціальна платформа, але і її можна замінити підходящої по висоті дерев'яною лавою.

 • 2) Степ-аеробікою спокійно можна займатися вдома, місця для вправ потрібно небагато.

 • 3) В Інтернеті можна знайти безліч відеоуроків, знайти відеозаписи професійних тренерів і займатися разом з ними.

 • 4) Ваше тіло стає більш витривалим, м'язи набувають тонус, шкіра стає пружною і підтягнутою - і все завдяки простим вправам - степ-аеробіки!

 • Степ-аеробіка допоможе скинути зайві калорії!
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka-dlya-shudnennya_402.jpeg-->Степ аеробіка для схуднення

  Витрата калорій безпосередньо залежить від вашої ваги: чим більше ви важите, тим більше енергії потрібно вам для виконання вправи на степ-аеробіки. Крім того, чим інтенсивніше ви займаєтеся, тим більше калорій витрачаєте. В залежності від цих та деяких інших чинників вироблені три типи степ-аеробіки:

  Низкоинтенсивная

  Вправи виконуються в помірному темпі, ви можете спокійно розмовляти під час їх виконання, дихання рівне. При таких заняттях калорій спалюється дуже мало, близько 250 калорій на годину. При такому типі степ-аеробіки ви навряд чи будете позбавлятися від зайвих кілограмів.
 • Среднеинтенсивная

  Ви повторюєте вправи за тренером в досить енергійному темпі, робите активні кроки, зрідка - стрибки. Говорити вже складніше, тому що подих збивається. Така аеробіка вже більш ефективна, ви спалюєте близько 350-400 калорій на годину. Але, тим не менш, ви будете худнути все-таки повільно.

 • Високоінтенсивна

  Ви виконуєте вправи нарівні з тренером, в швидкому темпі, до кроків і стрибків додаючи руху рук. При такій інтенсивності занять у годину ви спалюєте близько 500 калорій і худнете на очах. Так що вибір очевидний: щоб дійсно скинути вагу при заняттях аеробікою, викладивайтесь максимум і збільшуйте темп занять.

 • Звичайно, слід враховувати і кількість споживаних калорій в день, скорочуючи їх число приблизно на 200 ви будете худнути.
  Незважаючи на очевидні і незаперечні достоїнства, є ряд протипоказань до занять степ-аеробікою:

 • Гіпертонія

 • Захворювання суглобів

 • Хвороби серця

 • Варикозне розширення вен


 • Займайтеся степ-аеробікою і хорошейте день від дня! Ми вже робимо так!


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka-dlya-shudnennya_253.gif-->Степ аеробіка для схуднення


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka-dlya-shudnennya_214.gif-->Степ аеробіка для схуднення

  Аеробіка для схуднення: степ-аеробіка, танцювальна аеробіка Для схуднення Аеробіка для схуднення: степ-аеробіка, танцювальна аеробіка Для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/aerobka-dlya-shudnennya-step-aerobka-tancyuvalna-aerobka-dlya-shudnennya_261.jpeg--> Аеробіка для схуднення
  Основні рухи в аеробіки: техніка виконання (картинки + відео) Основні рухи в аеробіки: техніка виконання (картинки + відео)
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/osnovn-ruhi-v-aerobki-tehnka-vikonannya-kartinki-vdeo_621.jpeg-->
  Степ аеробіка - користь і шкода вправ під музику Степ аеробіка - користь і шкода вправ під музику
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka-korist-shkoda-vprav-pd-muziku_721.jpeg-->
  Степ аеробіка Степ аеробіка
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka_961.jpeg-->
  Відео вправ на степ-платформі Відео вправ на степ-платформі
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-na-step-platform_361.jpeg--> Вправи на степ-платформі - ключовий прийом фітнесу. Вони дозволяють
  Відео уроки степ-аеробіки для просунутих Відео уроки степ-аеробіки для просунутих
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-uroki-step-aerobki-dlya-prosunutih_491.jpeg--> Аеробіка в стилі степ вважається одним з найпопулярніших
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]