Дієти
Дихання по Стрельникової для схуднення і не тільки
17.03.2015 914 0 admin

Дихання по Стрельникової для схуднення і не тільки

Фітнес

Дихання по Стрельникової: корисні вправи для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dihannya-po-strelnikovoyi-dlya-shudnennya-ne-tlki_811.jpeg-->Дихання по Стрельникової для схуднення і не тільки
Дихальні вправи Стрельникової стали популярними не так давно, коли з'ясувалося, що їх можна використовувати для схуднення. Більш того, сама Стрельникова і не замислювалася про такий ефект від створеної нею гімнастики. Спочатку гімнастика Стрельникової - це вправи для відновлення голосу. І лише згодом була доведена й інша користь дихальної гімнастики. Тепер науково доведено благотворний вплив дихання по Стрельникової для:

 • вентиляції легенів;

 • підвищення кровообігу;

 • виправлення викривлень хребта і грудної клітки.

 • тренування практично всіх м'язів внутрішніх органом, що сприяє оздоровленню всього організму в фізичному і емоційному плані.


 • Дихання по Стрельникової для схуднення і не тільки

  В чому суть дихання по Стрельникової?


  Головний принцип, що лежить в основі цієї методики - це різкий вдих носом аж до використання діафрагми і природний пасивний видих через рот. Щоб зрозуміти, як це можливо поєднати, радимо подивитися відео, на яких правильно демонструються вправи дихальної гімнастики Стрельникової. Після первинного ознайомлення ви зможете і самі ці вправи виконувати: повірте, там немає нічого складного.

  Дихання по Стрельникової для схуднення і не тільки

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dihannya-po-strelnikovoyi-dlya-shudnennya-ne-tlki_434.gif-->Дихання по Стрельникової для схуднення і не тільки


  Дихальні вправи Стрельникової


  Отже, якщо ви зважилися займатися за цією методикою, вам слід вивчити ряд основних вправ.

  У перший день занять застосовуємо тільки це:

 • Долоньки. Стоячи, лікті згинаємо, направляючи долоні вгору. Різко вдихаємо носом 4 рази без перерви. При цьому долоньки стискаємо. Видих у всіх вправах - природний, через рот. Відпочиваємо 5 секунд. Повторюємо 24 рази.

 • Погони. Стискаємо кулаки, притуляємо їх до живота. Вдихаємо 8 разів. В цей час розгинаємо руки різко вниз. Видих. 5 секунд відпочиваємо. Виконуємо 12 разів, як і в наступних випадках.

 • Насос. Кінцівки опущені. Нахиляємося вперед на 90 градусів. Паралельно з нахилом - сильний вдих. Закінчений нахил - закінчений вдих. Разгибаемся - можна видихнути.


 • Потім додаємо по одному вправи кожен день.

 • Кішка. Кисті на рівні стегон, долоні повернені до підлоги. Ступні від підлоги не відривати! Починаємо: трохи присідаючи, повертаємо тулуб вправо. Одночасно - різкий вдих. Повертаючись у вихідне положення - видих. Без відпочинку також - вліво.

 • Обійми плечі. Лікті на рівні плечей. Сильний вдих і в теж час різко схрещуємо руки, обійняти себе за плечі. Випускаємо повітря з легенів, розводячи руки.

 • Великий маятник. Нахиляємося вперед. Паралельно вдихаємо. Випрямляємся - видихаємо. Прогинаємося тому, обіймаючи плечі руками і - вдих. У вихідне положення - видих.

 • Повороти голови. Повертаємо праворуч - вдих. Не зупиняючись - вліво, вдих. Між ними видихи. Шия розслаблена.

 • Вушка. Вдих. Нахиляємо голову до плеча і видихаємо носом. Потім в протилежну сторону.

 • Маятник головою. Вдихаючи, нахиляємо голову до грудей. Видихаємо, закидаючи її назад.

 • Перекати. Ліва нога трохи вперед, пряма. Права - назад. Спина - рівне. Спираємося всім тілом спочатку на ліву ногу, потім переміщаємося на правий носочок, трохи присідаючи. Все - одночасно з вдихом. Плавно повертаємося назад.

 • Кроки. Стоячи піднімаємо зігнуту ногу На рівні пояса випрямляємо її, на іншій - присідаємо. Виконуємо це на вдиху. Видихнувши, міняємо кінцівки.


 • Дихання по Стрельникової для схуднення і не тільки

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dihannya-po-strelnikovoyi-dlya-shudnennya-ne-tlki_496.gif-->Дихання по Стрельникової для схуднення і не тільки
  Як схуднути за допомогою дихальної гімнастики?


  Насправді, користь гімнастики Стрельникової в плані схуднення не так вже й велика. Вірніше, нею одною бажаючим позбутися зайвих кіло не обійтися. А ось якщо поєднати з іншими методами і процедурами, тоді - так! Суть в тому, що дихальні вправи Стрельникової, як вже було зазначено, інтенсивно підвищують кровообіг. А значить - у прискореному темпі спалюють жири. Крім того, виконуючи їх вранці натщесерце на свіжому повітрі, ми розробляємо всі м'язи нашого організму і програмуємо себе на здоровий спосіб життя. Словом, напихатися їжею після цього просто не захочеться. Спробуйте!

  5-ти етапне дихання Бодіфлекс для схуднення та здоров'я 5-ти етапне дихання Бодіфлекс для схуднення та здоров'я
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/5-ti-etapne-dihannya-bodfleks-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_901.jpeg-->
  Нетрадиційні види гімнастики Нетрадиційні види гімнастики
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/netradicyn-vidi-gmnastiki_781.jpeg-->
  Які вправи зганяють внутрішній жир? Які вправи зганяють внутрішній жир?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vpravi-zganyayut-vnutrshny-zhir_741.jpeg-->
  Дихальна гімнастика Марини Корпан для схуднення: відео вправи, відгуки Дихальна гімнастика Марини Корпан для схуднення: відео вправи, відгуки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dihalna-gmnastika-marini-korpan-dlya-shudnennya-vdeo-vpravi-vdguki_381.jpeg-->
  Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання
  Існують деякі фактори, які призводять до зменшення зростання. Найважливіші з них - це недоїдання і убоге споживання білка. Звичайно, важливу роль має
  Відео вправ тибетських ченців Відео вправ тибетських ченців
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-tibetskih-chencv_171.jpeg--> Вправи тибетських ченців - це унікальна гімнастика, яка має також
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]