Дієти
Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання
17.03.2015 2739 0 admin

Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання

Фітнес

Вправи для збільшення росту
Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання


Існують деякі фактори, які призводять до зменшення зростання. Найважливіші з них - це недоїдання і убоге споживання білка. Звичайно, важливу роль має генетична схильність, зростання батьків тощо, але можна відкоригувати зростання? Виявляється, можна. У цьому допоможуть спеціальні вправи і повноцінне харчування.

Збільшення зростання. Вправи і харчування - запорука здоров'я


Мале вживання калорій і інтенсивні тренування гальмують ріст. Це відбувається через збій гормонального фону. Необхідна помірна фізична навантаження, але не виснажлива. Особливо важливо, щоб дитина отримувала необхідну дозу вітамінів, мікроелементів і був фізично активним. Це допоможе не розвинутися різних захворювань, таких, як остеопороз, а також не мати проблем із затримкою росту.


Які види спорту допоможуть збільшити зростання?


Існують види спорту, які допомагають збільшити зростання, серед яких:

Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання


 • Гімнастика.

 • Спортивна боротьба.

 • Балет.


 • Підлітковий організм потребує навантаженнях, тому краще всього якомога раніше віддати свою дитину на один з цих видів спорту.

  Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання

  Комплекс вправ для збільшення зростання: як збільшити зростання самостійно?


  Багато жінок мріють збільшити груди, але що, якщо ви вирішили збільшити зростання? Збільшення зростання - мрія багатьох жінок і чоловіків. Як цього домогтися? Потрібно виконувати комплекс вправ, які збільшують фізичний ріст. Отже, тренування для зростання:

 • Ноги тримаємо на ширині плечей, руки піднімаємо вгору. Сцепляем руки в «замок». Піднімаємось на носочки і потягуємося вгору, опускаємо руки. Сцепляем їх в «замок» за спиною, стаємо на п'яти, піднімаємо шкарпетки (10 разів).

 • Стоїмо рівно, ноги розводимо на шину стопи. Обертаємо руками в ліктьових, променезап'ясткових суглобах, почергово в обох напрямках (10 разів).

 • Виконуємо нахили голови вліво і вправо, вухом тягнемося до плеча (10 разів в кожну сторону).

 • Наступна вправа. Ноги ставимо на ширині плечей, виконуємо нахили вперед, долонями торкаємося підлоги (15-20 разів).

 • Ноги на ширині плечей, руки - вільно, прогинаємося тому, намагаємося торкнутися пальцями п'ят (15-20 разів).

 • Права нога зігнута в коліні. Притискаємо стопу до коліні правої ноги. Нахил вперед, пальці торкаються підлоги (10 разів).

 • Збільшення навантажень повинно відбуватися поступово, не робіть нічого через силу. Руки відводимо назад, беремося за будь-яку опору (шведська стінка, спинка стільця), присідаємо, не опускаємо рук (20 разів).

 • Нахили вперед, торкаємося чолом колін (20 разів).

 • Сідаємо на підлогу, ногу витягаємо вперед, другу згинаємо. Нахиляємося вперед, руками торкаємося до підлоги (20 разів для кожної ноги).

 • Лягаємо на спину, ноги витягуємо, руки відводимо в сторони, по черзі піднімаємо ноги до прямого кута (спочатку одну ногу, а потім - іншу, 10-20 разів).

 • Лягаємо на живіт, ноги тримаємо прямо, руки вздовж тіла. Піднімаємо голову, плечі і ноги. Потім обхоплюємо руками ноги і тягнемося вгору (15-20 разів).

 • Стоячи на колінах, робимо упор на руки (які розставлені на ширині плечей). Нахиляємося вперед, сідаємо на п'яти, руки витягаємо і торкаємося підлоги, опускаємо голову (15-20 разів).

 • Сідаємо «по-турецьки», руки тримаємо в «замку» перед собою, потім піднімаємо їх, максимально тягнемося вгору. Повторити 15-20 разів.

 • Сідаємо на підлогу, витягуємо ноги, нахиляємося вперед, намагаємося дістати своїми руками пальців ніг, а головою тягнемося до колін (15-20 разів). • Намагайтеся робити такі вправи регулярно (3-4 рази в тиждень). Виберете для себе оптимальний час, не навантажуйте себе і прислухайтеся до своїх відчуттів. Якщо знадобиться - зробіть перерву і продовжуйте далі.


  Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання
  Як зробити плоским живіт і тонку талію: вправи для схуднення Як зробити плоским живіт і тонку талію: вправи для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zrobiti-ploskim-zhivt-tonku-talyu-vpravi-dlya-shudnennya_641.jpeg--> Плоский живіт та тонка талія - без
  Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках? Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках?
  Вправи для рук для схуднення ми шукаємо рідше, ніж, наприклад, вправи
  Вправи в розвантажувальні дні Вправи в розвантажувальні дні
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-v-rozvantazhuvaln-dn_731.jpeg-->
  Ефективні вправи для біцепса. Як підтягнути біцепс. Відео Ефективні вправи для біцепса. Як підтягнути біцепс. Відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivn-vpravi-dlya-bcepsa-yak-pdtyagnuti-bceps-vdeo_351.jpeg--> Кожна жінка мріє про прекрасну,
  Прості та ефективні вправи від остеохондрозу Прості та ефективні вправи від остеохондрозу
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/prost-ta-efektivn-vpravi-vd-osteohondrozu_371.jpeg--> Остеохондроз - це ураження тканин хребта, яке
  Відео вправ тибетських ченців Відео вправ тибетських ченців
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-tibetskih-chencv_171.jpeg--> Вправи тибетських ченців - це унікальна гімнастика, яка має також
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]