» » Про типи жіночої статури
 • автор: admin  
 • (17-03-2015, 15:42)   
 •   0   
 •  1035 

Типи статури у жінок
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pro-tipi-zhnochoyi-staturi_871.jpeg-->Про типи жіночої статури
Згідно з однією з класифікацій, є три типи статури: астенічний, нормостеніческій і гіперстенічна. Кожен з них привабливий і сексуальний по-своєму. Дізнавшись про свою статуру докладніше, можна правильно підібрати комплекс вправ і спрямувати свої зусилля на ту ділянку , який схильний до повноти. В результаті ви зможете стати привабливішою і впевненіше в собі.

Типи статури у жінок


Є кілька класифікацій, які дозволяють зрозуміти, яка у дівчини фігура. Всі вони ґрунтуються на співвідношенні параметрів тіла. Згідно з однією з них, жіноче тіло порівнюють з яблуком, грушею, бананом або пісочним годинником. Дами-яблуко мають більш широкі плечі, стрункі ноги і схильність до повноти. Про таких кажуть «з чоловічою фігурою». Дами-груша мають масивну нижню частину, в якій, як правило, скупчується жир. У них вузькі плечі, плоский живіт і відмінний прес. Дами-банан від природи худорляві і стрункі. Плечі, талія і стегна у них приблизно однакові. Фігура «пісочний годинник» вважається найбажанішою: стегна і груди у неї приблизно однакові, а талія добре виражена.

Згідно з іншою класифікацією, кожному контуру присвоюють латинські букви A, H, T, O, X, I. Але в анатомії закріпилися три латинських назви. Знаючи їх, можна не тільки правильно підібрати комплекс вправ, але і викинути з гардеробу не підходящі під фігуру речі.

Про типи жіночої статури

Астенічний тип статури


У такого типу статури у жінок рідко бувають проблеми із зайвою вагою. Вони худорляві, з довгою вузькою шиєю, плоскою грудьми і видовженим обличчям. Зростання у них вище середнього, а м'язи розвинуті слабо, тому їм бракує сили і витривалості. Енергійність і витонченість - ось їхні переваги. Астенічним жінкам радять займатися тими спортивними дисциплінами, які компенсували б їх крихкість. Тобто розвивати силу і витривалість. Наприклад, танці, аеробіку, плавання. «Тестом» на астеніка є обсяг зап'ястя. Він не буде перевищувати 16 см.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pro-tipi-zhnochoyi-staturi_533.gif-->Про типи жіночої статури


Нормостеніческій тип статури


Самий пропорційний з типів. Він же - найпоширеніший. Довгі ноги, струнка талія, середній зріст - ось ознаки такої фігури. Нормостеники володіють хорошою координацією рухів і швидкістю реакцією. Їм краще всього підійдуть рухливі ігри типу футболу чи баскетболу. Довжина зап'ястя у них буде між 16 і 185 см.

Про типи жіночої статури

Гіперстенічна тип статури


Для нього характерні важкі й широкі кістки, об'ємна грудна клітка і не дуже довгі кінцівки. Зріст нижче середнього. Жінки з такою фігурою сильні та витривалі. Гиперстеникам бажано займатися йогою або східними єдиноборствами. Особливу увагу потрібно звернути на вагу: уповільнений обмін речовин робить їх схильними до повноти. У таких людей обсяг зап'ястя буде перевищувати 185 см.

Як визначити тип статури


Вище вже був викладений метод, згідно з яким тип статури обчислювався з допомогою обсягу зап'ястя. Цю частину тіла вибирають як еталонну через накопичення на ній жирової тканини. Також зробити вимір з допомогою сантиметрової стрічки набагато простіше, ніж користуватися складними калькуляторами або порівнювати своє відображення з фото. Цей параметр допоможе краще зрозуміти своє тіло і вибрати для нього основну програму тренувань.

Про типи жіночої статури


Отже, вимірюємо тип кістки:
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pro-tipi-zhnochoyi-staturi_486.gif-->Про типи жіночої статури

 • менше 16 см - ваш нормальний вага буде нижче того, які показують таблиці. Щоб утримати його в нормі, харчуйтеся калорійною їжею і не бійтеся переїдати;

 • від 16 до 185 см - середньостатистична норма, яка передбачає збалансовану дієту, яка змушує бути обережним з солодким і жирним;

 • більше 185 см - ваша вага може вийти (або вже вийшов) за межі норми, тому слід звертати увагу на постійну дієти і заняття спортом.


 • Потрібно сказати, що будь-який тип фігури може бути красивим. Головне, що повинно залучати в жінці - це її здорове гармонійно розвинене тіло.
  загрузка...
  Написати Вконтакте